UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Змійовик

Змійовик мінерал пірамідка 2х2 см
0
300.00грн.
Змійовик камінь (серпентин). Пірамідка ручної роботи, грані поліровані, розмір основи 2х2 см, висота 1,4 см (єгипетські пропорції). ..
Змійовик пластина 59 г
0
300.00грн.
Пластина змійовику з вкрапленням кристалів піріту. Розмір: 9/7,3/0,5 см; вага- 59 г. Є пластини інших розмірів..
Змійовик три пластини
0
1 000.00грн.
Комплект з 3-х пластин змійовику, з вкрапленням кристалів піріту. Розмір кожної: 8/8/0,5 см; загальна вага - 175 г..
Змійовик, підвіска 6 см
0
250.00грн.
Кулон із змійовика. Фурнітура з жовтого металу. Розмір: 6 см..
Змійовик, пара підсвічників
0
600.00грн.
Змійовик, пара підсвічників, кожен розміром 5,5/5/4 см..
Пірамідка змійовик 5х5см
0
1 750.00грн.
Пірамідка з натурального змійовика, розмір основи 5х5см, висота 3см (єгипетські пропорції).Може використовуватись для очищення приміщень від негативних енергій. Для зняття напруги в колективі і покращення психологічного мікроклімату...
Пірамідка змійовик темний 4,7х4,7 см
0
1 650.00грн.
Змійовик камінь (серпентин). Темно-зелений, пейзажний. Пірамідка ручної роботи, грані поліровані, розміри 4,7/4,7/2,5 см (єгипетські пропорції). ..

Змійовик ще називають серпентинит або зміїний камінь. Це непрозорий мінерал зеленого чи сірувато-зеленого кольору з чорними вкрапленнями, смугами, розводами. Зрідка зустрічаються змійовики жовтувато-зелених і блакитних відтінків. Вочевидь, назва мінералу походить від подібності полірованого каменю до зміїної шкіри. Камінь доволі м’який, легкий в обробці, твердість за шкалою Мооса від 2.5 до 4.

Магічні, езотеричні властивості змійовика

Змійовик натягує на себе погану енергетику, очщуючи таким чином свого власника. Цей камінь звикає до хазяїна, тому свої речі зі змійовика категорично не можна передавати іншим людям.

Змійовик – сильний амулет і оберіг, він швидко вбирає в себе зовнішні, чужі негативні енергії, а очищується цей камінь слабо. Доводиться часто викидати камінь, що відпрацював своє.

Змійовик позитивно впливає на фізичний розвиток людини і на його здібності. Розкриває інтуїцію та нові творчі здібності.

Яким знакам зодіаку підходить змійовик?

Дівам змійовик допомагає приймати правильне рішення. Козерогам – покращити показники фізичного розвитку. Як талісман і очисник від негативу його можуть використовувати всі.

Цілющі властивості змійовика

Якщо зберігати ліки в шкатулці зі змійовика, їх лікувальні властивості підсиляться в рази. Він здатний значно підсилити дію лікарських препаратів – так вважали середньовічні алхіміки і робили зі змійовика ступки, посуд для ліків. Звідси одна з застарілих назв серпентину – аптекарський камінь.

Змійовик знімає болі при запаленнях нирок та шлунково-кишкового тракту. Допомагає знизити підвищений артеріальний тиск. Позитивно впливає на ситему кровообігу. Змійовик допомагає при застуді, запальних захворюваннях.

Купити змійовик, вироби і пірамідки зі змійовика можна в нашому магазині. Ціна назмійовик не висока – це поширений мінрал, його видобувають по цілому світу.