UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Зцілення самоцвітами

Багато століть людству відомо, що природні кристали, мінерали, дорогоцінне каміння можуть справляти вплив на здоров’я людини і навіть в деякій мірі на його долю. В стародавні часи камінню надавали особливого, сакрального змісту. Їх купували, дарували, носили як обереги і талісмани, з певною метою підбирали для себе і для близьких людей відповідно до рекомендацій тих, хто розумівся на цьому.

Чому така увага приділялась камінню?

Чи можна вважати це просто середньовічними забобонами, чи за цим стоїть вагоме підгрунтя, яке може підтвердити сучасна наука?

Кілька слів про фізику кристалів


Будь-який мінерал має свою кристалічну гратку і певний хімічний склад. Фізика та хімія разом з дотичними дисциплінами, такими, як хімія кристалів, докладно вивчають властивості кристалічних граток різних природних мінералів. Не вдаючись до складних подробиць науки, можемо сказати, що кожен кристал має свої вібрації певної частоти. Ці вібрації впорядкованих в гратці атомів постійні та незмінні: кристал вібрує на своїй частоті день у день, роками, століттями, тисячами і навіть мільйонами років. Його неможливо “збити з ритму”: час не владний над кристалом. Поки він існує, він вібрує.

Все живе вібрує на своїй хвилі

Будь-якому живому організму також властиві вібрації - адже він теж складається з атомів, врешті решт. Тільки вібрації живої істоти зовсім інші - вони мінливі, непостійні, більш того, кожний орган має свою власно частоту вібрацій: здорова печінка - одну, серце - іншу… Залежно від стану здоров’я того чи іншого органа його вібрації можуть дуже сильно змінюватись. Вібрації хворого організму помітно відрізняються від вібрацій здорового.

Саме тут криється секрет впевненості стародавніх цілителів в тому, що кристал, мінерал, коштовний камінь можуть допомогти зціленню хворого, справити позитивний вплив на здоров’я, психоемоційний стан людини, на його долю. Коли людина довгий час перебуває в контакті з кристалом коштовного каменю - наприклад, носить на шиї намисто, - її тіло дотикається до постійного джерела певних вібрації цих камінців.

Так, ці вібрації дуже слабкі, але вони є, і вони впливають. Повільно, м’яко, майже непомітно, але постійно! Людський організм сприймає такі впливи. Звісно, це не “швидка допомога” і пігулку від головного болю чи антибіотик неможна замінити кристалом. Але вплинути на психоемоційний стан людини шляхом носіння певного каменю - реально, і багато хто на власному досвіді це відчув.


Історія підтверджує: зв’язок існує!

Жінки більш чутливі за своєю природою, і майже кожна може навести приклад з власного життя - як прикраса з коштовним каменем може змінити настрій, покращити самопочуття або вплинути іншим чином. У кого з нас не було улюбленої прикраси, яку завжди вдягали “на удачу” у важливий день, і все вдавалося? А в історії маса фактів про “прокляті” коштовні камені - особливо про великі діаманти - що стали причиною смертей, нещасть, навіть війн.

Тож не на порожньому місці виникла літотерапія - лікування за допомогою каменів і мінералів. За нею стоять століття спостережень стародавніх цілителів за впливом різних коштовних каменів на людський організм. Не забута ця тема і нині: є спеціалісти, що вивчають стародавні знання в цій царині і доповнюють їх за допомогою сучасної науки. І поряд з офіційною медициною лікування камінням також має право на існування.


Знайомство з каменем своєї долі

Та навіть просто вдало підібрана прикраса з натуральним коштовним камінням може принести стільки радісних емоцій своїй власниці, що це неодмінно позитивно вплине на її загальний психоемоційний стан. А душевна рівновага, радісний настрій - сам по собі потужний цілющий фактор. Тож носіть прикраси з коштовним камінням, вивчайте їх властивості, дізнавайтесь більше про вплив різних кристалів і мінералів. Навчіться їх правильно підбирати. Яскравий кристал може стати вашим помічником, другом, з яким ви не схочете розлучатись. Користуйтесь енергією каменів і нехай вони принесуть позитивні і бажані зміни у ваше життя.Схожі статті
25 січня 2020 року вступить в силу рік щура за китайським календарем. Насправді - рік миші, як вважають самі китайці. Для них немає великої різниці між цими тваринами і на китайській мові “щур” - це ..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре