UA
RU
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Кулони з топазами

Топаз, кулон 12 г
0
333.00грн.
Кристалл топазу натурального (Україна) у вигляді кулона, підвіски. Колір топазу — винний. Кристал прозорий всередині, всі грані природні, не оброблені. Розмір кристалу 4 х 5 х 3 см. Вага 12 г. На підвісці зі сплаву мідного кольору. ..
Топаз кристал - підвіска з черепашкою, 26 г
0
350.00грн.
Кристал натурального винного топазу, Україна. Необроблений кристал оформлений у вигляді підвіски-кулона з черепашкою. Вага 26 г. Розміри 4 х 3 см, товщина 10 мм. Забарвлення кристалу світло-винне. Кристал прозорий...
Топаз білий у вигляді підвіски 20 г
0
550.00грн.
Природний кристал білого топазу, прозорий, з павутинкою, полірований (кабашон) у вигляді підвіски. Фурнітура – білий метал. 3,0/4,0/0,7 см., 20 г...
Кулон з кристалом топазу
0
700.00грн.
Підвіска-кулон з кристалом натурального необробленого топазу (Україна) винного кольору вагою 22г...
Кулон з топазу на срібній підвісці
0
750.00грн.
Кулон з натурального кристалу топазу. Кристал прозорий, має природні грані, приполіровані. Підвіска з срібла. Вага кулона 15 г. Розмір кристалу 4,5 х 1,5 см. Топаз білий з ледь помітним винним відтінком. Україна. ..
Кристал винного топазу на підвісці 30 г
0
800.00грн.
Топаз натуральний, Україна, цільний кристал вагою 30 г. Кристал оформлений у вигляді підвіски з ключиком. Розміри 6 х 2,7 см, товщина 8 мм. Топаз винного кольору.  Природні грані кристалу не поліровані, не оброблені. Прозорий...
Топаз, кулон 32 г
0
860.00грн.
Кристалл топазу натурального (Україна) у вигляді кулона, підвіски. Колір топазу — безбарвний (білий топаз) з яскравими райдугами. Всі грані кристалу природні, не оброблені. Розмір кристалу 4 х 3 х 1,2 см. Вага 32 г. На підвісці з жовтого медичного сп..
Топаз кристал у вигляді кулона 32 г
0
860.00грн.
Природний кристал топазу з необробленими гранями, прозорий, з павутинкою у вигляді кулона. Фурнітура із білого металу. 3,5/5,0/0,7 см., 32г...
Топаз напівпрозорий у вигляді підвіски 33 г
0
890.00грн.
Натуральний топаз із необробленими гранями, напівпрозорий, з райдугою, у вигляді підвіски. Фурнітура білий метал. 3,2/4,7/0,9 см., 33г...
Топаз кристал у вигляді кулона 36 г
0
970.00грн.
Кристал натурального топазу винного кольору, Україна. Необроблений кристал оформлений у вигляді підвіски-кулона з підковою. Ваго 36 г. Розміри 3,8 х 3,5 см, товщина 13 мм. Забарвлення кристалу світло-винне, в правому нижньому куті переходить в безбар..
Топаз, кулон 85 карат
0
1 500.00грн.
Кристалл топазу натурального (Україна) у вигляді підвіски. Колір топазу — безбарвний. Кристал прозорий всередині, всі грані природні, не оброблені. Розмір кристалу 4 х 2,5 см. На підвісці з жовтого металу. ..
Поліхромний топаз у вигляді підвіски 39 г
0
2 500.00грн.
Природний кристал поліхромного топазу з необробленими гранями, прозорий, колекційний у вигляді підвіски. Фурнітура – жовтий метал під золото. 3,5/5,0/1,0 см., 39г...
Кристал топазу на підвісці
0
2 900.00грн.
Топаз натуральний, Україна, цільний кристал вагою понад 200 карат, абсолютно прозорий. Кристал оформлений у вигляді підвіски з хрестиком. Розміри 5 х 4,5 см, товщина 10 мм. Топаз поліхромний, більша частина кристалу — дуже свытлий блакитний топаз, ча..
Кристал топазу на підвісці 225 карат
0
2 999.00грн.
Топаз натуральний білий, Україна, цільний кристал вагою 225 карат, прозорий. Кристал оформлений у вигляді підвіски з замком. Розміри 6 х 3 см, товщина 10 мм. Кристал має невеликі включення і райдуги. Природні грані кристалу відполіровані...
Кристал поліхромного топазу у вигляді підвіски 51 г
0
3 000.00грн.
Природний кристал поліхромного топазу із гранями, прозорий, колекційний, у вигляді підвіски. Фурнітура із жовтого металу. 4,0/5,5,/1,0 см., 51г...
Кристал топазу на підвісці 250 карат
0
3 100.00грн.
Топаз натуральний поліхромний, Україна, цільний кристал вагою 225 карат, прозорий. Кристал оформлений у вигляді підвіски з ключиком. Розміри 5,5 х 5 см, товщина 8 мм. Більша частина кристалу — світло-рожевого (винного) забарвлення, невелика частина —..

Кулон з топазом — вишуканий подарунок, сильний талісман та розкішна прикраса

Топаз — один з найбільш цінних каменів, що має високу твердість — 8 за шкалою Мооса. В УКраїні є свої власні топази, з Волинського родовища в Хорошеві Житомирської області. Топазово-моріонові пегматити Хорошева багаті на топази різного забарвлення: від повністю безбарвних до рожевих, винних, блакитних і синіх. Зустрічаються зональні, або поліхромні камені — рожево-блакитні, дуже гарні та незвичайні.

Українські топази ювеліри різних країн вважають кращими в світі. З огранених ювелірних топазів створюють вишукані прикраси, в тому числі каблучки, сережки, браслети, кулони. Топази чудово виглядають і в золоті, і в сріблі.

Кулон з топазом у вигляді кристала — модний тренд

Але ж топаз в кулоні не обов’язково має бути обробленим каменем ювелірної чистоти та прозорості. Мода на все природне торкнулася і дорогоцінного каміння. Нині в тренді натуральні, необроблені кристали коштовного каміння.

Нам є що запропонувати любителям натуральних топазів, що вміють цінувати їх первозданну красу та дивовижні магічні властивості.

Кристал винного топазу у вигляді кулона, підвіски — чудовий талісман для ділової жінки. Підкреслюємо: саме кристал, а не огранений, оброблений камінь. Між ними є різниця: природний кристал, якого не торкався інструмент, що зберіг цілими свої грані, набагато сильніший в енергетичному плані. В ньому — енергетика, накопичена сотнями тисяч років, в ньому — ідеальний порядок атомів у кристалічній гратці та потужні вібрації кожного атома в унісон з усіма. Ці вібрації незмінні та вічні, допоки цей кристал існує. Ніщо і ніхто не змусить їх змінитися. Повільно, але впевнено людина, що носить кулон з топазом у вигляді кристалу, щоденно піддається впливу цих вібрацій.

Звикаючи до свого власника, топаз в кулоні буде його захищати, допомагати досягати поставлених цілей.

Кулон з топазом — не обов’язково жіноча прикраса. Доволі великий кристал блакитного топазу буде шикарно виглядати на чоловічій шиї.

Кулон з блакитним топазом цілеспрямовано підтримує досягнення обраної мети, він не дозволить розпилити енергію марно, на другорядні потреби. Це потужний стимулятор бізнес ідей. Заради однієї масштабної цілі він допоможе відсунути на задній план все, що заважає, створює перешкоди на шляху втілення головної мети.

Кулон з топазом в сріблі — дуже вдале поєднання каменю та металу, особливо якщо топаз білий, безбарвний. Білий топаз — помічник у здійсненні будь-яких чистих, світлих намірів, зосередження на чомусь позитивному, відмінний оберіг від будь-якого злого, негативного впливу.

Поліхромний топаз в кулоні — ідеальний талісман гармонії і розвитку. Для різних кольори — блакитний та винний в одному камені урівноважать енергії та забезпечать баланс інтересів. У власника такого кулона буде все добре і в особистому житті, і в кар’єрі.

Колекція кулонів з топазом в Crystal Boutique

На цій сторінці представлена унікальна колекція кулонів з топазами. Всі камені — з України, натуральні топази, цільні кристали , окремі камені в їх природному, первозданному вигляді та кристали з приполірованими гранями.

Є кулони з поліхромними топазами, винного та блакитного кольорів, що поєднуються в одному камені.

Кожна підвіска, кулон з топазом має свою особливу енергетику та своє призначення. Підібрати саме той варіант, що підійде саме вам, допоможе або ваша власна інтуїція, або наш консультант.