UA
RU
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Унакіт

Пірамідка з унакіту 5х5см
0
390.00грн.
Пірамідка з українського зеленого унакіту, розмір основи 5х5 см, висота 3 см (єгипетські пропорції). ..
Шкатулка з унакіту
0
400.00грн.
Шкатулка для коштовностей з натурального українського унакіту. Розміри 6 х 11 см, висота 4.5см. Кришка фіксується на магнітиках. З середини кришка і дно шкатулки вистелені поролоном. ..
Намисто з унакіта
0
2 000.00грн.
Намистини виточені з українського унакіту у вигляді "перекручених" 4-гранників. Дуже незвичайна, елегантна форма. ..


Унакіт – мінерал, що складається з ортоклазу та кварцу з зеленим епідотом по тріщинах. Один з нових і маловідомих мінералів в езотериці та цілительстві, але вельми перспективний. Вперше камінь був знайдений в США, в районі міста Унакас. Родовища цього каменю є і в Україні.

Це камінь для декоративних виробів, за властивостями близький до граніту. Його незвичайне зелено-рожево-помаранчеве забарвлення виглядає оригінально, свіжим та яскравим.

Магічні та цілющі властивості унакіту.

Унакіт допомагає своєму власнику встановити гармонію з самим собою, позбавить від нудьги і депресії. Допоможе нейтралізувати негативну енергію оточення. Вселяє віру в світле майбутнє та допомагає розпрощатися з минулим, що заважає жити.

Намисто, кулони з унакіту, що носять на рівні грудей, заряджають позитивною енергією, допомагають розвиватись у вибраному напрямку. Камінь прибирає перешкоди для досягнення поставленої мети.

Унакіт особливо корисний для жіночого організму. Його добре носити тим, хто хоче схуднути, позбавитись зайвої ваги – він сприяє спалюванню жирів.

Добре носити намисто з унакіту в період розповсюдження вірусних респіраторних захворювань, він буде захищати від інфекції.

Унакіт діє антистресово, заспокоює, стабілізує нервову систему.

Унакіт можна прикладати до забитих місць, до гематом, набряків та запалень для швидшого одужання. Теплим каменем можна заспокоювати радикулітні болі.

Яйцем або кулею з унакіту можна робити тонізуючий масаж обличчя та тіла.

Унакіт можна купити в нашому інтернет-магазині у вигляді пластин, пірамідок різного розміру та інших виробів та прикрас. Ціна на унакіт цілком доступна, це недорогий камінь.