UA
RU
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Турмалін

Шерл в пегматиті
0
150.00грн.
Шматочок пегматитової породи зі  слюдою з кристалами чорного турмаліну - шерлами. Довжина зразка 6см. Колекційний. Камінь сили. ..
Шерл 24г
0
690.00грн.
Природний кристал чорного турмаліну - шерл. Вага 24г, 2,5х2,5 см. Необроблений, з природними гранями. Двовершинний. ..
Шерл чорний 154г
0
2 990.00грн.
Кристал чорного турмаліну - шерлу вагою 154г, розмір 7 х 4 см. Без дефектів. ..
Кулон з турмаліну
0
3 000.00грн.
Кулон з колекційного кристалу рожевого турмаліну на підвісці. Розміри 4х3см, вага 18г. Серцевина темно-рожева, по краях більш світлий рожевий відтінок. В кристалі видні численні райдуги. До цього кулону є в продажу пара сережок з того самого кристалу..
Сережки з турмаліну
0
5 000.00грн.
Сережки у вигляді двох плоских зрізів одного колекційного кристалу рожевого турмаліну. Загальна вага 33г. Розміри 3.5х3.5см. Колір ніжно-рожевий по краях і темно-рожева серцевина. У комплекті з сережками є в продажу кулон з того самого кристалу ..


Назва цього каменю означає «той, що притягує попіл». Кристал турмаліну завжди легко пізнати за стовпчатою формою і великою кількістю видовжених граней. Для кристалів характерний скляний блиск.

Твердість за шкалою Мооса дорівнює 7.5. У турмаліну багата палітра кольорів –від прозорого майже безбарвного до повністю чорного.

Кольрові варіації турмаліну мають свої назви:

Рубеліт – темно-червоний, індиголіт – синій, синьо-чорний, верделіт – зелений, хамелеоніт – ооливковий, а при денному світлі бурий, шерл – чорний, кавунний турмалін має рожево-червону серцевину і зелені, жовтуваті чи коричневаті боковини, дравіт – коричнево-жовтий.

Часто в одному кристалі турмаліну поєднуються декілька різних кольорів – як поперечними смугами, так і поздовжніми. Такі кристали звуться поліхромними.

При натиранні сукном кристали турмаліну заряджаються статичною електрикою, при чому кінці кристалу мають різнойменні заряди. Голаднці таким чином виймають попіл з пінкових трубок (тепер зрозуміло, чому «той, що притягує попіл»). При натисканні на кінці кристалу виникає електричний заряд.

Езотеричні властивості турмаліну

В практичній магії кавунний турмалін носять на рівні анахати для балансу енергій інь і ян.

Блакитний індиголіт використовують астрологи та йоги для отриманні інформації від вищого розуму. Індиголіт - камінь миру в сім’їі спокійного сну. Він вчить мудрості.

Шерл використовують для виводу негативної енергії з фізичного тіла, розсмоктування енергетичних корків, зняття вроків, порчі в аурі.

Турмалін навчає жити, не марнуючи багато часу. Він піднімає людину над землею, допомагає витягти її з кайданів. Камінь вчить бачити мету в тумані нескінчених турбот, вчить дивитись вдалечінь та прораховувати ситуацію на багато ходів уперед, як в шахах.

Енергетика турмаліну тече по спіралі. Під його впливом людина міцнішає фізично і морально, стає більш витривалою і мужньою. Турмалін концентрує в просторі потрібні власнику енергетичні часточки і наповнює ними його ауру.

Цей мінерал допомагає зберегти матеріальні блага і вміло ними користуватись. Енергія турмаліна сприяє збереженню достатку в домі, якщо цей достаток втілений в нерухомості, витворах мистецтва чи коштовностях.

Вібрації турмаліну сприяють гарному настрою людей, що оточують його власника. Хазяїну турмаліна трохи більше щастить в особистому житті.

Під його впливом людина стає менш роздратованою, більш м’якою.

Турмалін «консервує» все, що знаходиться на підконтрольній йому території, тому улюблені хазяї його надовго лишаються моложавими.

Турмалін краще мати у вигляді самородків. Оброблений камінь в більшій мірі втрачає езотеричну цінність. Щоб увійти в енергетичний контакт з турмаліном достатньо однієї доброї впевненої команди на його адресу.

Роботу з турмаліном краще починати на місяці що зростає, у першій чверті.

Для якої мети краще підходять вироби з турмаліном

Намисто з турмаліну корисне для ділових людей або для таких, що хочуть ними стати.

Каблучку з турмаліном треба вдягати в період важкої великої роботи, у відповідальні дні.

Жінки, що постійно відчувають себе нещасними, мають носити намисто з турмаліну на верхній частині грудей. Це підвищить їх жіночу привабливість.

Лікувальні властивості турмаліну

Він корисний для тих, хто хоче позбутися нічних кошмарів та порушень сну. На ніч вмиватись турмаліновою водою і на ніч класти індиголіт біля подушки.

Кристал шерлу достатньо потримати над хворим місцем кілька хвилин, а потім обертати над ним проти годинникової стрілки. Для підсилення ефекту три кристали гірського кришталю слід покласти вершинами до хворого місця.

Рубеліт і верделіт – чудові лікарі серцево-судинної системи.

Зелений турмалін очищує і зміцнює нервову ситему, допомагає при перевтомі і нервовому виснаженні організму. З усіх зелених каменів турмалін має найсильніші омолоджуючі властивості.

Турмалін корисно носити всім при сильних фізичних і нервових навантаженнях.

Найбільш виражений вплив турмаліну на шкіру. Він омолоджує її, прискорює відділення мертвих клітин з поверхні шкіри. Корисно масажувати обличчя турмаліновим масажером або просто кристалом 2 рази на тиждень по ходу масажних ліній обличчя.

Справжній турмалін можна купити в нашому інтернет-магазині, ціна залежить від рідкісності каменю та його колекційної цінності.