UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Топаз

7 натуральних мінералів
0
400.00грн.
Комплект з 7 натуральних мінералів (галтівка) для роботи з енергетичними центрами/чакрами та іншіх езотеричних практик: яшма, сердолік, агат, ліственіт, лазурит, содаліт, чароіт. Середній розмір кожного: 4-4,5 см; загальна вага - 18 г..
Кристал винного топазу 121 г
0
4 000.00грн.
Кристал винного топазу з природними необробленими гранями, прозорий. Розмір: 5,5/5/3 см; вага - 121 г. (605 карат).    ..
Кристал винного топазу на підвісці 30 г
0
800.00грн.
Топаз натуральний, Україна, цільний кристал вагою 30 г. Кристал оформлений у вигляді підвіски з ключиком. Розміри 6 х 2,7 см, товщина 8 мм. Топаз винного кольору.  Природні грані кристалу не поліровані, не оброблені. Прозорий...
Кристал винного топазу у вигляді підвіски 25г
0
2 000.00грн.
Колекційний кристал винного топазу у вигляді підвіски. прозорий, з природними гранями рідкісної структури. 4,5/4,0/0,6 см., 25 г...
Кристал льодяного топазу 123 г
0
3 333.00грн.
Природний кристал поліхромного топазу із природними гранями, прозорий, колекційний. Розміри 4,0/3,0/2,5 см., вага 51г..
Кристал ніжно-блакитного топазу 238г
0
9 525.00грн.
Кристал ніжно-блакитного топазу у вигляді пластини з природними гранями, прозорий з вуаллю, веселкою. 13,5/6,5/1,1 см. 238 г...
Кристал поліхромного топазу 51 г
0
2 000.00грн.
Природний кристал поліхромного топазу із гранями, прозорий, колекційний. Розміри 5/4,5/1,5 см., вага 51г...
Кристал поліхромного топазу 51 г
0
2 045.00грн.
Природний кристал поліхромного топазу із природними гранями, прозорий, колекційний. Розміри 4,0/3,0/2,5 см., вага 51г..
Кристал топазу на підвісці
0
2 900.00грн.
Топаз натуральний, Україна, цільний кристал вагою понад 200 карат, абсолютно прозорий. Кристал оформлений у вигляді підвіски з хрестиком. Розміри 5 х 4,5 см, товщина 10 мм. Топаз поліхромний, більша частина кристалу — дуже свытлий блакитний топаз, ча..
Кристал топазу на підвісці 225 карат
0
2 999.00грн.
Топаз натуральний білий, Україна, цільний кристал вагою 225 карат, прозорий. Кристал оформлений у вигляді підвіски з замком. Розміри 6 х 3 см, товщина 10 мм. Кристал має невеликі включення і райдуги. Природні грані кристалу відполіровані...
Кристал топазу на підвісці 250 карат
0
3 100.00грн.
Топаз натуральний поліхромний, Україна, цільний кристал вагою 225 карат, прозорий. Кристал оформлений у вигляді підвіски з ключиком. Розміри 5,5 х 5 см, товщина 8 мм. Більша частина кристалу — світло-рожевого (винного) забарвлення, невелика частина —..
Кулон з кристалом топазу
0
700.00грн.
Підвіска-кулон з кристалом натурального необробленого топазу (Україна) винного кольору вагою 22г. { "@context": "http://schema.org", "@type": "Product", "name": "Кулон з кристалом топазу" }..
Кулон з українського поліхромного топазу, 46 г
0
2 300.00грн.
Підвіска з натурального прозорого поліхромного топазу з природними, необробленими гранями (кристал). Чудовий талісман-оберіг, що гармонізує життєві енергію, дає силу. Допоможе досягти бажаних цілей. Фурнітура із  жовтого  металу. Розмір&nbs..
Кулон-оберіг від ворогів із українського топазу, 30 г
0
1 650.00грн.
Топаз, натуральний камінь (Україна) у вигляді кулона, підвіски. Колір топазу — винний, а на кінчику — блакитний (поліхромний топаз). Камінь прозорий всередині. Зовні видні кристалічні грані з залищками природної "сорочки". Розмір 5.3/2.2/1.8 см. Вага..
Набір з 7 каменів
0
550.00грн.
Комплект з 7 натуральних мінералів (галтівка) для роботи з енергетичними центрами/чакрами та іншіх езотеричних практик: яшма, кварцит, офіокальцит, змійовик, лазурит, содаліт, гірський кришталь. Середній розмір кожного: 4,5-5,5 см; загальна вага - 45..
Оберіг від ворогів із українського винного топазу, 30 г
0
1 500.00грн.
Топаз, натуральний кристал (Україна) у вигляді підвіски. Колір топазу — винний. Кристал прозорий, необроблений, всередині видно райдуги. Розмір 4/3/1см. Вага 20 г. Фурнітура у вигляді хрестика з жовтого металу.Камінь може стати вашим оберегом від вор..
Оберіг з бивня мамонта
0
1 350.00грн.
Підвіска з бивня мамонта у вигляді пірамідки. Використовується як оберіг, маятник для біолокаціі та іншіх езотеричних практик. Фурнітура із жовтого металу. Розмір: 1,4/1,4/4 см; вага- 5г..
Оберіг — український винний топаз, 21 г
0
985.00грн.
Талісман (оберіг) у вигляді прозорого кристала українського винного топазу з природними дзеркальними гранями, які посилюють енергетичний захист, відбивають зовнішні загрози життю та психічному стану. Веселки на гранях кристала примножують ваші можлив..
Оберіг — український винний топаз, 35 г
0
2 105.00грн.
Талісман (оберіг) у вигляді прозорого кристала українського винного топазу з природними неполірованими гранями. Велика грань має  природний дзеркальний блиск з райдужними переливами, що має здатність відбивати негативні енергії. На одному з кінч..
Оберіг — український винний топаз, 72 г
0
4 945.00грн.
Талісман (оберіг) у вигляді прозорого кристала українського винного топазу з полірованими гранями. Велика грань має яскравий природний райдужний блиск. Веселка на гранях кристалу примножує його силу як талісману успішності, удачі у вирішенні життєвих..
Оберіг — український поліхромний топаз, 42 г
0
2 495.00грн.
Талісман (оберіг) у вигляді прозорого кристала українського топазу з відполірованими гранями. Забарвлення кристалу переходить з винного у блакитне, тобто топаз є поліхромним. Камінь може стати вашим талісманом, що сприяє успішності і достатку. Розмір..
Обереги з двох топазів, 30 карат
0
480.00грн.
Оберіг для двох близьких людей у ​​вигляді двох українських топазів: винного (Інь) – для жінки, блакитного (Ян) – для чоловіка. Навіть якщо люди перебувають на значній відстані один від одного, камені захищають власників, оберігають взаємні почуття і..
Обереги з двох топазів, 65 карат
0
10 000.00грн.
Оберіг для двох близьких людей у ​​вигляді двох українських топазів: винного (Інь) – для жінки, блакитного (Ян) – для чоловіка. Навіть якщо люди перебувають на значній відстані один від одного, камені захищають власників, оберігають взаємні почуття і..
Обереги пара топазів, 40 карат
0
700.00грн.
Оберіг для двох близьких людей у ​​вигляді двох українських топазів: винного (Інь) – для жінки, блакитного (Ян) – для чоловіка. Навіть якщо люди перебувають на значній відстані один від одного, камені захищають власників, оберігають взаємні почуття і..

Топаз — камінь сили і витримки, гордість України

Кажуть, слово «топаз» походить від назви острова у Червоному морі. Можливо, походження цього слова пов’язане з санскритським «тапас» – вогонь, світло. Так чи інакше, сьогодні топазом називають прекрасний дорогоцінний камінь, який можна купити в Україні, в нашому інтернет-магазині. 

Топаз за хімічним складом – фтористий силікат алюмінію. Зустрічається топаз у вигляді окремих кристалів та кристалічних груп. Призматичні кристали цього мінералу досягають зрідка досить великих розмірів: в Україні найбільший знайдений кристал топазу важив 117 кг, а світовий рекордсмен походженням з Бразилії – 5.8 тон.

За забарвленням топази бувають повністю прозорі, жовті, блакитні, рожеві, винного кольору, зеленуваті. Це один з найтвердіших каменів: твердість за шкалою Мооса дорівнює 8.

Топаз – цінний ювелірний камінь. А найціннішими з усіх топазів світу ювеліри визнають українські топази. Родовище цього каменю знаходиться в Житомирській області. За забарвленням українські топази різняться від безбарвних до блакитних різної інтенсивності забарвлення та винних. Ті кристали топазу, в яких є одразу два чи три кольори, називають зональними, або поліхромними. Ціна на поліхромний топаз вища ніж на одноколірні камінь такого ж розміру і прозорості. 

Магічні властивості топазу

Топаз – один з найсильніших каменів-талісманів. Це один з 12 біблійних дорогоцінних каменів, що неодноразово згадуються в Старому Заповіті. 

Згідно віруванням, топаз— камінь ранковий, максимально свій вплив він проявляє в ранкові години.

Топаз випромінює енергію стабільності, потужної земної сили. Він може керувати долею! Якщо дати цілому, необробленому кристалу топазу програму з певною масштабною метою, він буде допомагати своєму власнику досягти успіху в її втіленні. 

Властивості каменю залежать від забарвлення

  • Білий (безбарвний) топаз: він врегульовуює відносини свого власника з іншими людьми, з якими він зустрічається, співпрацює. Надає своєму власнику сили, необхідної і достатньої для реалізації поставлених масштабних цілей. Це камінь злагоди, згоди.
  • Блакитний топаз: помічник в бізнесі, талісман удачі у справах, в основному для чоловіків. Втім, жінкам він також чудово підходить і вони із задоволенням носять прикраси з блакитним топазом.
  • Винний топаз: чудовий талісман для ділових жінок. А ще він надає жінкам енергії, допомагає створити сімейне вогнище при одночасній зайнятості на роботі.
  • Поліхромний топаз: в основному він врівноважує енергії, чакри людини (і чоловіків, і жінок), наповнює енергією для досягнення мети та підтримки достатнього фізичного здоров’я. Поліхромні кристали топазу мають особливу силу, особливі енергії, два в одному.

Де купити справжній камінь топаз і яка його ціна?

Якщо ви хочете купити топаз чи прикраси з топазом, справа навіть не в ціні каменю. Спершу  варто переконатись, що топаз справжній і в тому, що він не був змінений, зокрема, радіоактивним випроміненням. Справа в тому, що сьогодні масовою практикою стало «покращення» якості дорогоцінного каміння шляхом їх штучного фарбування, опромінення, нагріву тощо. Так, блідо-блакитні топази після опромінення гамма-променями протягом долі секунди набувають яскравого насиченого блакитного забарвлення. Але повністю втрачають свої енергетичні якості і користь для людини. В ювелірних крамницях у всі без виключення прикраси з топазами вставлені опромінені радіацією камінці.

Але якщо перед вами поліхромний кристал топазу, ви на 100% можете бути впевнені, що це природний, необроблений камінь: після опромінення він стане монохромним, повністю блакитним і втратись своє природне двоколірне забарвлення.

В нашому інтернет-магазині можна купити справжні необроблені колекційні топази українського походження: кристали блакитного і винного кольорів, поліхромні, безбарвні.

Чудовим подарунком, і собі, і для іншої людини, стане кулон з топазом. Це і прикраса, і оберіг.

Ціна на топаз залежить від розміру кристалу, його прозорості, кольору. Для магічних, езотеричних цілей чудово підходять ті кристали, які не є ювелірними каменями за якістю, тобто не є абсолютно прозорими. Кристали напвіпрозорі, з райдугами всередині можуть бути навіть сильнішими енергетично, аніж ідеальні камені ювелірної якості.