UA
RU
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Смарагд

Смарагд, пластина 51 г
0
3 000.00грн.
Смарагд натуральний колекційний (Урал, Малахівське родовище). Пластина, вирізана з кристала. Розмір 6х5см, товщина пластини 5 мм, вага 51 г. Смарагд напівпрозорий, молодий, світло-зеленого забарвлення...
Пірамідка зі смарагду 2х2 см
0
4 300.00грн.
Пірамідка вирізана вручну з натурального смарагду. Розмір основи 2х2см, висота 1.5см - єгипетські пропорції золотого перерізу. Смарагд напівпрозорий, з включеннями..
Смарагд кристал 178г
0
6 000.00грн.
Колекційний кристал смарагду вагою 178г. Напівпрозорий, не ювелірний. ..
Пірамідка зі смарагду 6х6 см
0
7 500.00грн.
Піраміда з натурального смарагду, розмір основи 6х6см, висота 4 см (єгипетські пропорції). Вага 163г. Напівпрозора...
Смарагд кристал 411г
0
9 999.00грн.
Колекційний монокристал натурального смарагду в материнській породі. Малаховське родовище, Урал. Вага 411г,  висота 8,5см. Нефарбований, не полірований. ..


Смарагд — дорогоцінний камінь першого порядку, відноситься він до берилової групи мінералів. Яскраво зелені, насиченого забарвлення та абсолютної прозорості кристали смарагду вагою понад 5 карат коштують на ринку дорожче, ніж діаманти. Твердість смарагду за шкалою Мооса дорівнює 7.5 – 8, однак він часто буває з тріщинами і через те доволі крихким.

Лише найвищої якості смарагди бувають абсолютно прозорими, в загальній же масі кристали смарагду мають різну ступінь прозорості, тріщинки, розколи, найрізноманітніші включення інших мінералів, інтенсивність забарвлення каменів також сильно варіюється.

Через високу вартість ювелірних смарагдів в світі процвітає ціла індустрія підробки і обробки цього каменю з метою надання товарного вигляду третьосортній сировині. Саме такі камені часто зустрічаються в ювелірних виробах на прилавках магазинів.

Однак оброблені хімічними чи фізичними методами «покращення» камені повністю втрачають свої природні енергетичні, цілющі, магічні властивості, а вони у справжнього смарагду без перебільшення виняткові.

Камінь смарагд: магічні властивості, кому підходить смарагд

Смарагд — один з найсильніших магічних каменів. Це один з 12 коштовних каменів, про які йдеться у Біблії. Можна згадати в цьому зв’язку ще і смарагдові скрижалі, і легенду про те, що чаша Грааля була вирізана зі смарагду… Мало є в світі каменів, що огорнуті такою кількістю легенд, міфів, містичних історій, як смарагд.

Цей камінь знали ще в стародавньому Вавілоні 4000 років до нашої ери. Стародавні єгиптяни вважали його символом весни і клали до могил фараонів. Його вважали покровителем жінок при надії: якщо вагітна буде носити смарагд, дитина народиться міцною і здоровою — вважали вони. Поважають смарагд і в ісламському світі за його зелений колір.

Смарагд — найпотужніший талісман і оберіг. Камінь притягує до свого власника увагу людей, успіх, славу, багатство. Цей чарівний мінерал підсилює кращі якості в людині, робить його привабливим для протилежної статі, несе любов, доброту і терпимість.

Прикраси зі смарагдом в золоті вважають сприятливими для тих, хто хоче побачити віщі сни.

Лікувальні властивості смарагду пов’язані з його глибоким зеленим кольором: він сприятливо діє на зір, на ньому відпочиває погляд і заспокоюються нерви, він позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи. Багато народів в старовину вважали його захисником від заразних хвороб, настоювали на камені воду і пили її.

Вважають, що смарагд для різних знаків зодіаку підходить ро-різному: комусь більше, комусь менше. Однак ми не цілком поділяємо такий підхід: це надто угазальнене твердження, і серед представників одного знаку зодіаку є надто різні люди. Можна сказати одне: людям брехливим і злим камінь смарагд не принесе щастя. А тим, хто прагне духовного вдосконалення він буде вірним помічником і другом.

Купити смарагд в подарунок можна для коханої людини, можна за послугу, можна на честь одужання, але не на день народження.

Ціна смарагду ювелірного призначення залежить від розміру і якості каменю: прозорості, забарвлення. Колекційні (не ювелірні) кристали смарагду цінять за розмір і особливі енергетичні якості.

В нашому інтернет-магазині є колекційн кристали та унікальні пірамідки зі справжного натурального смарагду.