UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Шунгітові піраміди — панацея чи рекламний міф?

Останніми роками пірамідки з шунгіту стали дуже популярні нібито як очисники питної води. Давайте з‘ясуємо - вони реально працюють чи це просто розкручений рекламний міф з метою наживи на некомпетентних споживачах?

Що є мінерал шунгіт?

З фізико-хімічної точки зору це дещо проміжне між графітом та антрацитом з різною часткою неорганічних домішок. Основа- аморфний вуглець (карбон) у вигляді глобул - шароподібних часточок. Решта - домішки O, N,S,H. Мінеральна (невуглецева) частина шунгіту сформувалась з супутніх потоків вулканічного попелу і містить оксид кремнію, а також в різній кількості карбонати, алюмосилікати і багато інших домішок. Так, як і вугілля, шунгіт здебільшого складається з атомарного вуглецю і теж може бути сорбентом. Але для того, щоб шунгіт виявив хоч якісь сорбційні властивості, він має бути у вигляді ультрадисперсного порошку з розміром часточок 0,4-0,8 мкм, а аж ніяк не у вигляді шматка каменю або пірамідки. Це те саме, якби ви намагались позбутись діареї не випивши 10 таблеток активованого вугілля, а проковтнувши шматок кам’яного вугілля. Тобто застосовувати шунгіт як очисник води - безглуздя. Звичайний вугільний фільтр очистить воду від великих часточок домішок набагато краще, а фільтр зворотнього осмосу може прибрати з води практично всі домішки, довівши воду практично до стану дистильованої. Правда, потім цю воду слід мінералізувати, щоб вона була придатна для пиття. Але всі подібні фільтраційні пристрої мають мінералізатор, тож ця проблема успішно вирішена, до того ж без шунгіта. Але прибрати з води усі шкідливі домішки і наситити воду корисними мінералами - це ще не все, що потрібно, щоб вода стала ідеальною і здоровою питною водо для нашого організму.

Структурована вода - основа здоров’я людини

Як же насправді покращити якість питної води? Навіть після найкращих фільтрів вода, навіть позбавлена шкідливих домішок, на виході має пам’ять - тобто структуру. Щоб зрозуміти, за рахунок чого у води є здатність запам’ятовувати, треба розібратись, що таке водневі зв’язки. Вода з крану, бутильована вода, очищена за допомогою промислових фільтрів, пристроїв зворотнього осмосу вода має “погану” структуру, зберігає пам’ять, що вкрай негативно впливає на живі клітини. В природі “добре” структурована вода є - наприклад, тала вода з льодовиків, але вона для нас недоступна в повсякденному житті. І з цим треба щось робити! Оновити структуру води можна виморожуванням - тому талу воду вважають більш корисною. На структуру води можна вплинути і звуковими вібраціями, і людськими думками - тому після обряду освячення отримують святу воду, що має цілющі властивості і не псується роками. А ще змінити структуру води можна за допомогою кристалів кварцу.


Структура води подібна до структури кварцу - ті самі тетраедричні кристалічні конструкції. Контактуючи з кварцем, вода змінюється, приймаючи кристалічну структуру кварцу. Кварц змушує молекули води прийняти більш вигідну енергетично структуру гексагональних кристалів. Тому саме кристалічний кварц підходить для структурування води з метою отримання структури, корисної для живих клітин. Таку воду організм вважає “своєю” - такою самою, як та вода, що міститься в здорових клітинах. Крім того, кристалічний кварц дасть воді мікродози елементу кремнію, що необхідний організму. Тож покращити якість питної води за допомогою пірамідки чи кристаллу можна. Але треба використовувати не шунгіт, а кристалічний кварц - гірський кришталь, димчастий кварц, льодистий кварц, молочний кварц. Пірамідки з будь-якого з названих різновидів кристалічного кварцу чудово впораються з проблемою структурування питної води. Достатньо покласти пірамідки на дно скляної банки або глечика і зберігати в ньому воду для пиття та приготування їжі. Однієї доби достатньо, щоб біологічна цінність води значно підвищилась. 


Супутні товари
Схожі статті
25 січня 2020 року вступить в силу рік щура за китайським календарем. Насправді - рік миші, як вважають самі китайці. Для них немає великої різниці між цими тваринами і на китайській мові “щур” - це ..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре