UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Сердолік

Cердолік кулон
0
220.00грн.
Кулон з сердоліку, талісман у рік дракону. Розмір: 2,8/2/0,8 см..
Намисто з натурального світлого сердоліку
0
1 100.00грн.
Намисто з натурального світлого сердоліку  оригінальної форми, довжина 55см, вага 135 г. ..
Пірамідка з сердоліка розмір 5х5см
0
1 950.00грн.
Світлий напівпрозорий сердолік, пірамідка в єгипетських пропорціях, основа 5х5см, висота 3 см. вага - 75 гСердолік має протизапальні властивості і виріб може використовуватись з метою літотерапії..
Пірамідка з сердоліку 5х5см
0
1 855.00грн.
Темний напівпрозорий сердолік, пірамідка в єгипетських пропорціях. Основа 5х5см, висота 3 смСердолік має протизапальні властивості і виріб може використовуватись з метою літотерапії..
Сердолік натуральний кулон 18 г
0
370.00грн.
Сердолік, кулон. Фурнітура з жовтого металу. Розмір 4,5 см. Вага 18 г ..
Сережки з сердоліка
0
500.00грн.
Пара сережок - підвісок з натурального сердоліку. Фурнітура — жовтий метал під золото. Висота сережок — 3,5 см, вага 16 г.Сердолік має протизапальні властивості і вироби з нього можуть використовуватись в лікувальних цілях. ..


Камінь сердолік – червонуватий, жовто-червний чи помаранчевий різновид мінералу халцедону, прихованокристалічного кварцу. Інша назва каменю – карнеол. Зазвичай він напівпрозорий, або прозорий у тонких шарах. Блиск його слабкий, восковий.

Сердолік: магічні, езотеричні, цілющі властивості каменю.

Сердолік – сонячний камінь, уособлює стихію вогню згідно вчення фен-шуй. Від цієї характеристики походять і цілющі властивості сердоліку.

В кіпрському манускрипті V століття до нашої ери сказано: «…лікарі ним лікують пухлини і рани…». Історія знає ряд містичних випадків, пов’язаних з перснями з сердоліком.

Камінь цей діє повільно, проте стало. Той, хто носить сердолік, отримує невеликий, але постійний фарт, впевненість, розсудливість, починають проявлятись раніше не активізовані приховані здібності.

При гаймориті, гострих респіраторних захворюваннях, запаленнях вуха вставте в трубку звичайного фена шматочок сердоліка та направляйте потік теплого повітря протягом 2-3 хвилин на хворе місце (на відстані 20-30см). Кілька таких сеансів дають вражаючі результати.

Сердоліком добре заряджати воду на ніч, щоб лікувати хвороби шлунково-кишкового тракту. Нагрітий до 40 градусів шматочок сердоліку можна прикладати до хворих місць чи до ран на кілька хвилин по кілька раз на день протягом тижня (доречі, для цієї мети чудово підходить пірамідка з сердоліку: так дія каменю підсилюється формою піраміди золотого січення). Результати вражаючі: зникають набряки, розсмоктуються гнійники, чиряки, абсцеси. В роки Другої світової війни, при госторому дефіциті будь-яких ліків, в військових госпіталях успішно використовували лікування сердоліком. Рани заживали швидше, багато поранених було поставлено на ноги завдяки цьому каменю.

Сердолік пов’язаний з кровоносноюсистемою, покращує функцію судин, особливо вен, очищує кров, лімфу, нирки та печінку.

Кому підходить камінь? Сердолік і знаки зодіаку

Як уже було сказано, вогняна сонячна природа сердоліку проявляє його спорідненість з вогняними знаками: лев, стрілець, овен.

Це не означає, що інші знаки не иможуть носити цей камінь і використовувати його як талісман або з лікувальною метою.

Сердолік має силу, що дає: приносить удачу, розширює фізичні можливості.

Сердолік добре носити на зап’ястку у вигляді браслета і на грудях у вигляді намиста, кулона.

Вважають, що камінь сердолік запобігає фінансовому розоренню. Після ношення сердоліку людині часто починає щастити, вона прибирає всіляке сміття з свого життя. Сердолік має здатність швидко чистити організм від негативної енергії. Створює навколо себе велике цілюще поле. Споглядання теплого сердоліку на власному пупі знімає стрес (перевірте на дозвіллі!).

Де купити сердолік та вироби з сердоліку, пірамідки в Києві?

Сердолік можна купити в магазині Crystal Boutique, ціна вказана на сайті, вона залежить від якості каменю і розміру виробу, пірамідки.

Щоб камінь приніс реальну користь, треба розуміти, як з ним поводитись, як його правильно очищувати.

Всі методики лікувального використання варто пробувати після індивідуальної консультації. Звертайтесь до нас через форму зворотнього зв’язку або за контактним телефоном.