UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Рубін

Кристал зірчастого корунду 53 карати
0
2 975.00грн.
Кристал зірчастого корунду (рубіно-сапфір) приполірований під кабошон для персня. Розмір 1,7/1,5/1,5 см, вага 53 карати. Країна походження Непал...
Рубін зірчастий 95 карат
0
3 855.00грн.
Кристал рубіну зірчастого (корунд), приполірованого під подовжений кабошон для персня. Розмір 2,5/1,8/1,5 см, вага 95 каратів. Країна походження Непал...
Рубіни, кристали в породі
0
13 000.00грн.
Колекційний зразок породи з численними кристалами рубіна. Вага зразка 41г...
Рубін кристал 425 к
0
42 000.00грн.
Колекційний великий кристал натурального рубіну, непрозорий. Всі грані приполіровані. Вага 425 карат..

Рубін - камінь життя

Рубін відноситься до дорогоцінного каміння першої категорії. Це різновид корунду, дуже твердого мінералу (твердість 9). Абсолютно прозорі, яскраво забарвлені червоні рубіни можуть коштувати дорожче за алмази.

Великі, добре сформовані кристали рубіну, навіть не прозорі, високо цінуються як колекційні зразки, а також за їхні енергетичні властивості.

Кому підходить рубін?

Енергія рубіну сильна, життєва, сонячна. Яскраво виражена стихія вогню. Тому рубін дуже гармонійно співіснує з народженими під вогняними знаками Лева, Овна, Стрільця. Але не тільки. Тим, кому на даному життєвому етапі необхідно посилити їхню життєву енергію, стати більш впевненим у собі, стати більш стійким до випробувань і труднощів, досягти успіху, рубін буде корисним.

Властивості рубіну

Рубін — камінь довголіття та сили. Хочете продовжити свої роки життя — радимо купити рубін і носити його або як прикраси, або просто як натуральний необроблений кристал.

Рубін у каблучках — символ довгого та щасливого шлюбу, доречний подарунок для подружжя на річницю весілля. Можна сказати, пара рубінів зближує подружню пару. Спільними інтересами, спільними цілями, спільними дітьми та цінностями.

Колектив досягне успіху, якщо у кожного буде по рубіну, хоча б маленький шматочок натурального каменю. Але цілі мають бути благородні та творчі, камінь рубін не сприяє тим, хто задумав обман, шкоду іншим людям.

Рубін - талісман успіху, удачі. Він допоможе своєму власнику завжди бути на висоті, стати господарем становища. Здавна помічено, що рубін багаторазово посилює життєву силу людини перед прийняттям серйозних рішень, ніби допомагаючи своєму господареві зробити правильний крок.

Зірчастий рубін (камінь з ефектом астеризму) ще сильніший, ніж звичайний рубін. Промінчики зірки всередині рубіну збирають у єдиний пучок усі сили, які сприяють досягненню мети. Навколо володаря зірчастого рубіну збираються однодумці, а він стає безперечним лідером.

Якщо ви хочете купити рубін для певної мети, а не просто як прикрасу, вам підійде рубін не ювелірної якості, тобто не прозорий. У цьому випадку більше цінуються правильні кристали рубіну з чіткими геометрично правильними гранями.