UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Рік 2023 кролика (кота)

Буремний 2022 рік чорного водяного тигра приніс нам багато чорної біди і примусив стійко долати труднощі.

Що чекає на українців в 2023 році чорного кролика (кота) за китайським гороскопом?

Одразу впадає в око різниця між тваринами — символами років: кролика можна назвати повною протилежністю тигра, — мирне пухнасте травоїдне створіння проти грізного величезного хижака. Є сподівання, що і весь 2023 рік (починаючи з 22 січня 2022 і по 9 лютого 2024) буде повною протилежністю тяжкому 2022. 

Якщо обрати одне єдине слово, що може стати головною характеристикою прийдешнього року, то це слово — “спокійний”. І ми дуже сподіваємося на цей довгоочікуваний спокій і мир. Рік кролика для України буде загалом сприятливим і позитивним.

Люди, що народились в рік кролика (кота), мають вольовий, сильний, але легкий характер. Вони легко прилаштовуються до мінливих обставин, і ця риса дуже потрібна всім нам в мінливі нелегкі часи.

Рік 2023 буде сприятливим для людей цілеспрямованих, незалежних, самостійних, тих, хто прагне саморозвитку і вдосконалення. Гнучкість і стриманість не завадять нікому і допоможуть долати перешкоди і труднощі з легкістю.

Рік сприятливий для кохання, всі ж знають, чим відомі кролики. Тож в романтичних пригодах собі не відмовляйте попри все. А взагалі кролик — добрий сім’янин, тож приділяйте родині чим більше уваги і тепла. Шлюби, укладені в рік кролика, зазвичай щасливі.

2023 рік кролика для роботи і бізнесу

Кролик символізує методичну, консервативну працю. Наполегливість, щоденне виконання рутинних обов’язків в будь-якій сфері дозволять подолати всі труднощі і вирішити навіть дуже складні проблеми. Проявляйте довіру до колег по роботі, до партнерів (в тому числі іноземних), і подолати перешкоди буде в рази легше.

Кролик — це гнучкість і здатність домовлятися, тож рік може стати періодом компромісів і домовленостей. Врівноваженість, баланс мають домінувати у всіх видах дільності.

Варто братися за облаштування нового житла, рік сприятливий для позитивних змін у квартирному питанні.

Камені року 2023 чорного водяного кролика

Камінь самого кролика (кота) – смарагд, кварци жовто-коричневих відтінків (тигрове око, котяче око).

З огляду на поєднання символа року і відповідної стихії, що керує ним, визначається вибір каменів року чорного водяного кролика. Водяна стихія керує емоціями, вони знову будуть бурхливо переповняти нас, і важливо тримати баланс та не піддаватися негативним емоційним проявам. Правильно підібрані камені - помічники допоможуть врівноважити емоційний фон.

Камені 2023 року — це сердолік, рубін, алмаз, топаз поліхромний, різновиди жовто-коричневих кварців (тигрове, котяче око, відповідного кольору димчастий кварц, рутиловий кварц), а також аметист, перли, малахіт, яшма жовто-коричневих відтінків, халцедон.

Котяче і тигрове око — мінерали кварцевої групи з ефектом іридації, відомі здавна як сильні обереги, їх шовковистий м’який блиск відбиває всілякі негативи.

Рожевий колір теж в фаворі у кролика, рожевий кварц додасть в життя гармонії, романтизму, настрою на теплі, ніжні стосунки.

Щодо топазу, то саме двоколірні, тобто поліхромні камені (блакитний + винний) мають ті властивості, що відповідають м’якому характеру кролика і балансують протилежні енергії.

Смарагд, аметист, рожевий халцедон, сердолік допомагають впоратись зі шквалом емоцій, заспокоїтись. Використовуйте їх цього року частіше. Достатньо споглядання, тримання каменів, кристалів в руках протягом деякого часу. Робіть це так часто, як вам хочеться.

Зазначимо, що незалежно від рекомендацій для кожного року, остаточний вибір завжди за людиною, бо кожен з нас — неповторна індивідуальність. Якщо власна інтуїція диктує геть інший вибір, варто прислухатись: відчуття гармонії від контакту з певним каменем чітко свідчить, що це те, що вам потрібно тут і зараз.

Яким буде 2023 в глобальному сенсі

Кролик (кіт) в китайському гороскопі  — один з трьох знаків, що завершують 12-річний цикл. Тобто 2023 рік — період завершення глобальних процесів, час для формування висновків та аналізу минулих подій. Можна сподіватись, що війна завершиться і стихія води змиє, знесе ворожу нечисть з теренів України. Тож нехай чорний водяний кролик принесе в Україну довгоочікувану Перемогу і спокійне мирне життя.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре