UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Про нас

Інтернет-магазин “Кристал бутік” продає ексклюзивні колекційні природні камені, мінерали та різноманітні вироби з них.

В асортименті - унікальна колекція пірамідок з найрізноманітніших самоцвітів різних розмірів, в тому числі як пірамідки єгипетських пропорцій, так і високі пірамідки. Унікальні кристали і колекційні мінерали з різних країн світу. Оброблені камені, різноманітні вироби та предмети мистецтва.

Наше каміння - не просто прикраси чи предмети інтер’єру. Живі камені - помічники людини по життю, хранителі здоров’я та довголіття. Вони вміють оберігати людину від негативу та небезпек, відновлювати та гармонізувати енергетику людини та навколишнього простору. Треба лише знати, як правильно їх використовувати на благо собі та іншим людям.

Наші спеціалісти завжди готові допомогти і проконсультувати вас з приводу тих чи інших мінералів чи виробів. Якщо перед здійсненням покупки ви маєте потребу побачити камінь на власні очі, або вибрати мінерал чи виріб не по фото, а в реалії, телефонуйте нам! Всі способи знайомства зі світом каменів доступні і відкриті для вас!

Ми продаємо тільки натуральне каміння і не працюємо з штучними каменями, з обробленими хімічними або радіологічними способами, фарбованими каменями.