UA
RU
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Пірамідки з каменю

Пірамідка з білого агату 22 г
0
0.00грн.
Висока пірамідка з білого агату натурального, розміром  2,2/2,2/4,7 см, вага 22 г...
Пірамідка з нефриту 2х2см
0
180.00грн.
Пірамідка з натурального напівпрозорого зеленого "яблучного" нефриту (Бурятія). Розмір основи 2х2см, висота1.5см (єгипетські пропорції). Про властивості нефриту читайте тут https://crystalboutique.com.ua/nefryt/..
Пірамідка з амазоніту 2х2см
0
180.00грн.
Пірамідка вирізана вручну з натурального амазоніту. Розмір основи 2х2см, висота 1.5см - єгипетські пропорції золотого січення..
Пірамідка з пегматиту "єврейські письмена" 2х2см
0
180.00грн.
Пірамідка з декортивного різновиду мінералу пегматиту, що має назву "єврейські письмена" за характерний малюнок. Розмір основи 2х2см, висота 1.5см - єгипетські пропорції золотого січення ..
Пірамідка з яшми - геліотропу, 2х2см
0
180.00грн.
Пірамідка вирізана вручну з рідкісного різновиду яшми - геліотропу. Розмір основи 2х2см, висота 1.5см - єгипетські пропорції, золоте січення..
Пірамідка з червоної яшми 2х2см
0
180.00грн.
Пірамідка з натуральної червоної яшми, вирізана вручну. Розмір основи 2х2см, висота 1.5см - єгипетські пропорції золотого січення ..
Пірамідка з амазоніту 2х2см
0
180.00грн.
Пірамідка з амазоніту, розмір основи 2х2см, висота 1 см, виготовлена в пропорціях єгипетських пірамід (золотий переріз). Амазоніт світло-зеленого кольору ("молодий" мінерал). Камінь, що дарує спокій та сприяє сімейному затишку і достатку...
Пірамідка з ліственіту 2х2 см
0
180.00грн.
Пірамідка з ліственіту, розмір основи 2х2 см, висота 1,5 см, виготовлена в пропорціях єгипетських пірамід (золотий переріз)...
Пірамідка з яшми геліотропу 2х2 см
0
180.00грн.
Пірамідка з яшми, розмір основи 2х2 см, висота 1,5 см, виготовлена в пропорціях єгипетських пірамід (золотий переріз). Яшма пейзажна, в зелено-червно-брунатних кольорах (геліотроп)...
Пірамідка з джеспіліту 2х2 см
0
180.00грн.
Пірамідка з джеспіліту, розмір основи 2х2 см, висота 1,5 см, виготовлена в пропорціях єгипетських пірамід (золотий переріз)...
Пірамідка з офікальциту 2х2 см
0
180.00грн.
Пірамідка з мінералу офікальциту, розмір основи 2х2 см, висота 1,5 см, виготовлена в пропорціях єгипетських пірамід (золотий переріз). Офікальцит — декоративний камінь з Далекого Сходу, красивого жовто-світлозеленого забарвлення...
Пірамідка з оніксу 2х2 см
0
180.00грн.
Пірамідка з жовтого оніксу єгипетських пропорцій, основа 2х2см, висота 1.5см..
Пірамідка з блакитного лазуриту 2х2см
0
190.00грн.
Пірамідка вирізана з натурального лазуриту світло-блакитного відтінку з білими включеннями. Розмір основи 2х2см, висота 1.5см - єгипетські пропорції, золоте січення. ..
Нефритова пірамідка маленька
0
200.00грн.
Крихітна, витончена напівпрозора пірамідка з натурального зеленого нефриту (Бурятія). Розмір основи 0.8х0.8 см, висота 3.5 см. Про властивості нефриту читайте тут https://crystalboutique.com.ua/nefryt/..
Пірамідка кварц 2х2см
0
200.00грн.
Пірамідка з напівпрозорого льодистого кварцу, розмір основи 2х2см, висота 1.5см.Така пірамідка, встановлена за допомогою клейкої стрічки на комп'ютер, ноутбук захищає користувача від шкідливих випромінювань техніки. ..
Пірамідка з лазуриту 2х2
0
220.00грн.
Пірамідка з афганського лазуриту вирізана вручну за пропорціями єгипетських пірамід - золоте січення. Розмір основи 2х2см, висота 1.5см ..
Пірамідка захисна на телефон з гірського кришталю
0
250.00грн.
Пірамідка розмір основи 0.8мм, вага 1 карат, вирізана з кристалу натурального гірського кришталю. Кріпиться за допомогою клейкої стрічки на мобільний телефон для захисту користувача від шкідливого електромагнітного випромінення.Термін використан..
Пірамідка з оніксу 3х3см
0
270.00грн.
Пірамідка з оніксу єгипетська форма, осннова 3х3см...
Пірамідка з ліственіту 3х3
0
270.00грн.
Пірамідка з мінералу ліственіту (Урал), розмір основи 3х3 см, висота 2 см, виготовлена в пропорціях єгипетських пірамід (золотий переріз). ..
Пірамідка з халцедону 3х3см
0
290.00грн.
Пірамідка з рожевого джамбульського халцедону, основа 3х3см, висота 2 см...
Пірамідка телефонна з топазу
0
300.00грн.
Пірамідка розмір основи 0.8мм, вага 2 карата, вирізана з кристалу натурального топазу, Україна. Кріпиться за допомогою клейкої стрічки на мобільний телефон для захисту користувача від шкідливого електромагнітного випромінення.Термін використання..

Енергія пірамід плюс енергія каменю

Унікальна за своїм багатством, кількісним і якісним складом приватна колекція пірамід з натурального напівдорогоцінного каміння є джерелом асортименту нашого інтернет-магазину. Колекція нараховує сотні пірамідок з десятків видів різноманітних мінералів, з найекзотичніших каменів та кристалів: дорогоцінних і просто рідкісних, українських і привезених з усіх континентів, прозорих і непрозорих, всіх кольорів та відтінків.

Основна частина колекції наших пірамід вирізана вручну в пропорціях єгипетських пірамід, у відповідності до золотого січення. Основи пірамід — квардрат, а бічні грані — рівнобічні трикутники. Співвідношення сторони квадрата до висоти піраміди — числа ряду Фібоначчі. Ця гармонійна форма позитивно впливає на енергетику людини сама по собі, це відомо з сивої давнини. Також відомо про вплив різних кристалів, мінералів на психоемоційний стан та здоров’я людини.

Разом енергетика каменів та форма піраміди золотого перерізу дають багатократне збільшення сили впливу мінералу. І тим воно більше, чим більша піраміда. Правильно підібрана пірамідка з напівдорогоцінного каменю може стати гармонізатором простору, якщо буде стояти, наприклад, на робочому столі. Або буде допомагати власнику відновлювати здоров’я в певних випадках, знімати стреси та втому. Знаючи властивості окремих мінералів, каменів, можна приймати рішення, яку саме піраміду слід купити з тією чи іншою метою.

Щоб піраміда в приміщенні працювала максимально ефективно, слід встановити її так, щоб грані були чітко орієнтовані за сторонами світу.

Маленькі пірамідки, брелки з пірамідками зручно носити в кишені, брати в руку на кілька хвилин, коли потрібна “енергетична підзарядка”.

Пірамідки з самоцвітного каміння (гірський кришталь, димчастий кварц, льодистий кварц, топаз та з деяких інших видів мінералів) можна використовувати для захисту від випромінення мобільних телефонів, комп’ютерів та побутової техніки.

Як вибрати піраміду з самоцвітів?

Можна вибрати собі по фото пірамідку з каменю та купити на сайті з доставкою у будь-яке місто України. А можна відвідати нашу галерею в центрі Києва неподалік від станції метро Золоті Ворота і обрати пірамідку з каменю особисто, попередньо домовившись про зустріч за телефоном, вказаним в контактній інформації.

Проте фотографії натурального каменю часто не дуже точно відображаються на екранах смартфонів чи комп'ютерів, і в реальності колір виробу може дещо відрізнятись від фото. Тому якщо ви, перш ніж купити пірамідки з каменю, захочете спершу побачити їх і потримати в руках, переконатись, що це саме те, що ви хотіли — відвідайте наш виставковий зал.

Ваш камінь одразу впаде вам в очі, і якщо рука сама потягнеться до певного камінчика чи пірамідки - ця річ буде вам помічником і другом. Ваша інтуїція безпомилково пізнає саме те, що вам треба в даний період життя. Довіртесь їй в своєму виборі.

Якщо ж ви не маєте досвіду спілкування з камінням, кристалами і мінералами, та ви не впевнені, який саме камінь підійде якнайкраще саме вам в даний період життя, звертайтесь до нас за консультацією: наш спеціаліст з літотерапії та енергетики мінералів підбере для вас пірамідку з такого каменю, що буде найбільш гармонійно взаємодіяти з вами, стане вашим помічником та захисником. Можна також підібрати пірамідки для своїх близьких в подарунок. Всі консультації безкоштовні.