UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Нефрит

Білий нефрит натуральний пластина 10 см
0
700.00грн.
Білий нефрит, натуральний (пластина). Розмір: 10,8/4,8/0,7 см; вага - 73 г..
Нефрит зелений блок 705г
0
3 500.00грн.
Цільний блок зеленого яблучного нефриту майже кубічної форми вагою 705г, обрізаний з трьох сторін. Розміри приблизно 9х5х5см. Без тріщин, розломів, однорідного зеленого забарвлення. Сировина. Про властивості нефриту читайте тут https://crys..
Нефрит кулон
0
300.00грн.
Кулон з нефриту. Талісман 2024 року. Розмір: 3,5/1,5/1,5 см..
Нефрит натуральний зелений підвіска
0
400.00грн.
Підвіска з нефриту. Талісман/оберіг на 2024 рік деревʼяного зеленого дракону (з 10.02.24). Фурнітура з білого металу. Розміри: 5/1/0,5 см..
Нефрит підвіска 4 см
0
400.00грн.
Нефрит натуральний, кулон. Фурнітура – білий метал з сріблом. Розмір 4 см.  Вага 12 г...
Нефрит підвіска 4,5 см
0
489.00грн.
Підвіска з темно-зеленого нефриту. Фурнітура з жовтого металу. Розмір: 4,5 см; вага - 15 г..
Нефрит чорний блок 1710 г
0
8 550.00грн.
Цільний блок черного нефриту вагою 1710 г, обрізаний з трьох сторін. Розміри приблизно 115/113/80 мм. Без тріщин, розломів, однорідного чорного забарвлення. Бурятія. Сировина...
Нефрит чорний кулон 14 г
0
450.00грн.
Кулон з чорного нефриту. Фурнітура з жовтого металу. Розмір: 4,5 см; вага - 14 г..
Нефрит чорний натуральний кулон 10 г
0
430.00грн.
Кулон з чорного нефриту. Фурнітура з жовтого металу. Розмір: 3,2 см, вага - 10 г..
Нефрит яблучний кулон 7 г
0
339.00грн.
Кулон з натурального яблуневого нефриту. Фурнітура з жовтого металу. Розмір: 3,6 см; вага - 7 г..
Нефрит, піраміда-маятник
0
700.00грн.
Нефрит, піраміда-маятник, розмір основи  2х2 см висота 5 см. Може використовуватись як маятник для біолокації або як оберіг..
Нефритова пірамідка маленька
0
325.00грн.
Крихітна, витончена напівпрозора пірамідка з натурального зеленого нефриту (Бурятія). Розмір основи 0.8х0.8 см, висота 3.5 см. Про властивості нефриту читайте тут https://crystalboutique.com.ua/nefryt/..
Підвіска з нефриту
0
550.00грн.
Підвіска з нефриту, вишукана огранка. Талісман/оберіг на 2024 рік деревʼяного зеленого дракону (з 10.02.24). Фурнітура з жовтого металу. Розміри: 6/1,5/1 см..
Пірамідка з нефриту 1,8х1,8см
0
350.00грн.
Пірамідка з натурального напівпрозорого зеленого "яблучного" нефриту (Бурятія). Розмір основи 1,8х1,8 см, висота1.5см (єгипетські пропорції). Про властивості нефриту читайте тут https://crystalboutique.com.ua/nefryt/..
Пірамідка з нефриту 5х5см
0
2 500.00грн.
Пірамідка з натурального зеленого "яблучного" нефриту (Бурятія). Розмір основи 5х5см, висота 3 см (єгипетська форма).Докладно про властивості нефриту читайте тут https://crystalboutique.com.ua/nefryt/..
Пірамідка з нефриту висока
0
1 300.00грн.
Пірамідка з натурального зеленого "яблучного" нефриту. Розмір основи 2.8х2.8см, висота 7см. Камінь яскраво-зелений, напівпрозорий, з незначними дрібними темними включеннями. ..
Пірамідка з чорного нефриту 3х3 см
0
900.00грн.
Рідкісний мінерал чорний нефрит: пірамідка з натурального чорного нефриту, розмір основи 3х3см, висота 2 см (єгипетська форма, золотий переріз). Детально про нефриті читайте тут...
Пірамідка з чорного нефриту 5х5 см
0
3 000.00грн.
Рідкісний мінерал чорний нефрит: пірамідка з натурального чорного нефриту, розмір основи 5х5см, висота 3 см (єгипетська форма, золотий переріз). Детально про нефрит читайте тут...
Пірамідка нефритова гостра
0
455.00грн.
Мініатюрна гостроконечна пірамідка з натурального зеленого нефриту (Бурятія). Розмір основи 1х1см, висота 5 см. Докладно про властивості нефриту читайте тут https://crystalboutique.com.ua/nefryt/..
Чорний нефрит кулон 11 г
0
400.00грн.
Нефрит чорний натуральний. Кулон, фурнітура з жовтого металу. Розмір 3,5 см. Вага 11 г..
Чорний нефрит кулон 12 г
0
450.00грн.
Кулон з чорного нефриту. Фурнітура з жовтого металу. Розмір: 3,4 см; вага - 12 г..
Чорний нефрит кулон 6 г
0
400.00грн.
Кулон з чорного нефриту. Фурнітура з жовтого металу. Розмір: 4 см; вага - 6 г..
Чорний нефрит підвіска 8 г
0
500.00грн.
Підвіска з чорного нефриту. Фурнітура з жовтого металу. Розмір: 3,5/2,2 см; вага - 8 г..

Нефрит - гірська порода, що складається з надзвичайно тонких волокон амфіболу термоліт-актинолітового ряду і має характерну сплутано-волокнисту структуру. Цей камінь у два рази міцніший за сталь. За в’язкістю нефриту немає рівних ані серед природних, ані серед штучних матеріалів взагалі. Забарвлення - від чорного до чисто білого, а між ними - все гамма кольорів - коричневий, зелений всіх відтінків, сіруватий, сіро-блакитний, жовтуватий, навіть червоний та їх поєднання.

Людство знало і використовувало нефрит ще з епохи неоліту. Як і кремінь, міцний нефрит був матеріалом для виготовлення зброї та знарядь праці: сокир, ножів, наконечників стріл. Пізніше - посуду, прикрас, предметів культу.

Нефрит - коштовний символ Китаю

З сивої давнини нефрит - найбільш шанований камінь в Китаї. Китайці називають нефрит каменем життя.

У золота є ціна, але нефрит - безцінний

Ієрогліф 玉 (ю), що означає нефрит, а також коштовний камінь взагалі, є складовою частиною ієрогліфа “держава” - 国 - красномовний символ: нефрит - національне надбання Китаю. Його цінували в Піднебесній дорожче за золото і срібло, він був символом імператорської влади, символом досконалості, космічної енергії, безсмертя.

З нього виготовляли імператорськи відзнаки. Головний убір імператора прикрашали підвішені тонкі пластини білого нефриту, що від руху видавали мелодійний дзвін.І взагалі - виробами з найкращих сортів білого нефриту дозволялось користуватись тільки членам імператорської родини.

В імператорських похованнях 16 століття археологи знайшли величезні брили нефриту поруч з горами золота і срібла, біля імператора знаходилась піала з білого нефриту на золотій підставці, а в однієї з імператриць були сережки з білим кроликом з унікального білого нефриту, що висів на золотому кільці. У кролика були червоні рубінові оченята, а під лапками - трава і квіточки з золота і самоцвітів.

Нефритові бляшки ходили в обігу нарівні з монетами. З нефриту виготовляли предмети культу і побуту для китайської знаті. Нефритове намисто було ознакою владних чиновників.

Китайські маги використовували нефрит різних відтінків, а особливо чорний, в своїх чаклунських ритуалах.

В Китаї є 6-метрова статуя Будди з білого нефриту - унікальна реліквія країни.

5 нефритових чеснот

  • Якості мінералу нефриту, згідно китайській філософії, втілюють 5 людських чеснот: його твердість - це помірність і справедливість;
  • його м’який, неяскравий блиск - це милосердя;
  • напівпрозорість каменю означає чесність, чистоту;
  • його міцність і незмінність - стійкість і мужність;
  • мелодійний звук нефриту відповідає прагненню до пізнання наук.

В китайській мові числені прислів’я, в яких йдеться про людські моральні чесноти, пов’язані з нефритом. Він пробуджує прагнення до творчості, чесність, порядність, хоробрість, вірність, мужність.

З нефриту робили спеціальні предмети для даоських сексуальних практик (наприклад, знамениті нефритові яйця і не тільки).

Нефрит в фен-шуй

В системі фен-шуй нефрит протягом багатьох столітть займає почесне місце. Його використовують там, де є необхідність в створенні атмосфери спокою і гармонії, для захисту, для притягнення удачі.

З цього каменю роблять фен-шуй амулети для притягнення великої кількості друзів, багатства, грошей. Наприклад,пірамідка з зеленого нефриту в оселі в південно-східному напрямку притягне грошовий достаток.

Ідучи в якусь установу для укладення угоди, розрахунків (наприклад, в банк) - беріть з собою виріб з зеленого нефриту для притягнення грошей. Використовують мінерал як в фен-шуй для дому, так і для тіла - у вигляді прикрас.

Магічні, езотеричні, лікувальні властивості нефриту

Нефрит нормалізує протікання всіх видів енергії в людському організмі, сприяє заспокоєнню думок. Цей камінь втілює східну мудрість: “Не поспішай, не хвилюйся: днів в році багато”. Його м’який полиск здатен відганяти буйні страсті, вселяти в душу спокій і безтурботність - варто лише потримати камінь в руках.

Нефрит є хорошим провідником енергій, тому тим, хто хоче змінити своє життя на краще він — чудовий помічник. Він активує вашу позитивну думку: до прикладу, обрати нову роботу, знайти нове кохання - тут нефрит дуже доречний. Він допоможе тим, хто сумнівається в собі, в своїх силах. Дає надію, твердість, силу, впевненість в собі. Він не накопичує ніякого негативу.

Є стародавнє вірування, що нефрит темніє в руці людини безнадійної, впертої в своїх помилках.

Властивості нефриту різних забарвлень

Як підказує сама назва “нефрит”, його здавна використовували для лікування нирок і зняття болей у попереку, прикладаючи пластинки до відповідних місць на тілі, але це стосується лише нефриту білих та жовто-коричневих відтінків.

Дотик до пластини нефриту приносить заспокоєння, захищає від втоми і подовжує життя.

Лікувальна цінність каменю залежить не лише від кольору (найцінніший - білий), але і від розподілу забарвлення, яскравості і характеру жилок, включень, плям.

Якщо ви бажаєте підняти свою духовність - нефрит вам помічник і друг. Особливо вервиці з коричневого нефриту зі 108 намистин.

Енергія зеленого нефриту торкається сердечної чакри, взаємодіє з таємними бажаннями.

Білий нефрит покращує працездатність, в тому числі при розумовій праці.

Чорний нефрит застосовується в магії для обміну енергією між магом і астральним світом. Взагалі чорний та білий нефрит - сильні помічники в ритуалах, замовляннях. У власника білого нефриту здійснюються бажання.

З нефриту добре виготовляти талісмани. Нефрит в ювелірних прикрасах підсилює енергетичну дію дорогоцінних металів - золота, срібла.

В жарку пору року добре зберігати воду в нефритовому посуді - вона не псується, як і в срібному.

Загальний гармонізуючий вплив цього каменю на баланс енергій інь та ян дозволяє омолоджувати і оздоровлювати організм за допомогою нефриту. Користуються популярністю нефритові масажери - для обличчя, для точкового масажу, су-джок.

Періодично нефрит слід очищувати і промивати.

Остерігайтесь підробок!

В наш час під виглядом виробів з натурального нефриту з Китаю йде потік підробок з імітації нефриту: невелику кількість нефритових відходів, крихти переплавляють при високій температурі, змішують з пластифікаторами і відливають з цієї маси вироби, фігурки, масажери, прикраси, які продають під виглядом натурального каменю. Ці речі не мають езотеричних властивостей і якостей натурального мінералу. Щоб не стати жертвою обману, купуйте камені у перевірених продавців, консультуйтеся зі спеціалістами.

Натуральний нефрит можна купити в нашому інтернет-магазині. Ціна на нефрит та вироби, пірамідки з нефриту залежить від якості каменю, від розміру та складності роботи.