UA
RU
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Нефрит

Пірамідка з нефриту 2х2см
0
180.00грн.
Пірамідка з натурального напівпрозорого зеленого "яблучного" нефриту (Бурятія). Розмір основи 2х2см, висота1.5см (єгипетські пропорції). Про властивості нефриту читайте тут https://crystalboutique.com.ua/nefryt/..
Нефритова пірамідка маленька
0
200.00грн.
Крихітна, витончена напівпрозора пірамідка з натурального зеленого нефриту (Бурятія). Розмір основи 0.8х0.8 см, висота 3.5 см. Про властивості нефриту читайте тут https://crystalboutique.com.ua/nefryt/..
Пірамідка нефритова гостра
0
300.00грн.
Мініатюрна гостроконечна пірамідка з натурального зеленого нефриту (Бурятія). Розмір основи 1х1см, висота 5 см. Докладно про властивості нефриту читайте тут https://crystalboutique.com.ua/nefryt/..
Пірамідка з чорного нефриту 3х3 см
0
600.00грн.
Рідкісний мінерал чорний нефрит: пірамідка з натурального чорного нефриту, розмір основи 3х3см, висота 2 см (єгипетська форма, золотий переріз). Детально про нефриті читайте тут...
Підсвічник з нефриту
0
900.00грн.
Підсвічник з натурльного "яблучного" зеленого нефриту (Бурятія). Розмір в основі 3.2х3.2 см. Вага 123гПро властивості нефриту читайте тут https://crystalboutique.com.ua/nefryt/..
Пірамідка з білого нефриту 4.5х4.5см
0
950.00грн.
Пірамідка з натурального білого з ледь помітним салатовим відтінком нефриту, розмір основи 4.5х4.5см, висота 3см (єгипетська форма). Білий нефрит вважають в Китаї найдорожчим і найціннішим. У власника білого нефриту здійснюються бажання. Білий н..
Підвіска з нефриту
0
1 000.00грн.
Підвіска нефритова "Нефритовий стержень". Забайкальський яблучний нефрит, вага 63г, довжина 13см. Форма каменю — восьмигранний циліндр, кінець загострений. Може використовуватись як масажер для точкового масажу...
Пірамідка з нефриту висока
0
1 300.00грн.
Пірамідка з натурального зеленого "яблучного" нефриту. Розмір основи 2.8х2.8см, висота 8см. Камінь яскраво-зелений, напівпрозорий, з незначними дрібними темними включеннями. ..
Пірамідка з нефриту 5х5см
0
1 500.00грн.
Пірамідка з натурального зеленого "яблучного" нефриту (Бурятія). Розмір основи 5х5см, висота 3 см (єгипетська форма).Докладно про властивості нефриту читайте тут https://crystalboutique.com.ua/nefryt/..
Пірамідка з чорного нефриту 5х5 см
0
1 500.00грн.
Рідкісний мінерал чорний нефрит: пірамідка з натурального чорного нефриту, розмір основи 5х5см, висота 3 см (єгипетська форма, золотий переріз). Детально про нефрит читайте тут...
Нефрит зелений блок 705г
0
3 500.00грн.
Цільний блок зеленого яблучного нефриту майже кубічної форми вагою 705г, обрізаний з трьох сторін. Розміри приблизно 9х5х5см. Без тріщин, розломів, однорідного зеленого забарвлення. Сировина. Про властивості нефриту читайте тут https://crys..
Нефрит чорний блок 1710 г
0
8 550.00грн.
Цільний блок черного нефриту вагою 1710 г, обрізаний з трьох сторін. Розміри приблизно 115/113/80 мм. Без тріщин, розломів, однорідного чорного забарвлення. Бурятія. Сировина...

Нефрит - гірська порода, що складається з надзвичайно тонких волокон амфіболу термоліт-актинолітового ряду і має характерну сплутано-волокнисту структуру. Цей камінь у два рази міцніший за сталь. За в’язкістю нефриту немає рівних ані серед природних, ані серед штучних матеріалів взагалі. Забарвлення - від чорного до чисто білого, а між ними - все гамма кольорів - коричневий, зелений всіх відтінків, сіруватий, сіро-блакитний, жовтуватий, навіть червоний та їх поєднання.

Людство знало і використовувало нефрит ще з епохи неоліту. Як і кремінь, міцний нефрит був матеріалом для виготовлення зброї та знарядь праці: сокир, ножів, наконечників стріл. Пізніше - посуду, прикрас, предметів культу.

Нефрит - коштовний символ Китаю

З сивої давнини нефрит - найбільш шанований камінь в Китаї. Китайці називають нефрит каменем життя.

У золота є ціна, але нефрит - безцінний

Ієрогліф 玉 (ю), що означає нефрит, а також коштовний камінь взагалі, є складовою частиною ієрогліфа “держава” - 国 - красномовний символ: нефрит - національне надбання Китаю. Його цінували в Піднебесній дорожче за золото і срібло, він був символом імператорської влади, символом досконалості, космічної енергії, безсмертя.

З нього виготовляли імператорськи відзнаки. Головний убір імператора прикрашали підвішені тонкі пластини білого нефриту, що від руху видавали мелодійний дзвін.І взагалі - виробами з найкращих сортів білого нефриту дозволялось користуватись тільки членам імператорської родини.

В імператорських похованнях 16 століття археологи знайшли величезні брили нефриту поруч з горами золота і срібла, біля імператора знаходилась піала з білого нефриту на золотій підставці, а в однієї з імператриць були сережки з білим кроликом з унікального білого нефриту, що висів на золотому кільці. У кролика були червоні рубінові оченята, а під лапками - трава і квіточки з золота і самоцвітів.

Нефритові бляшки ходили в обігу нарівні з монетами. З нефриту виготовляли предмети культу і побуту для китайської знаті. Нефритове намисто було ознакою владних чиновників.

Китайські маги використовували нефрит різних відтінків, а особливо чорний, в своїх чаклунських ритуалах.

В Китаї є 6-метрова статуя Будди з білого нефриту - унікальна реліквія країни.

5 нефритових чеснот

  • Якості мінералу нефриту, згідно китайській філософії, втілюють 5 людських чеснот: його твердість - це помірність і справедливість;
  • його м’який, неяскравий блиск - це милосердя;
  • напівпрозорість каменю означає чесність, чистоту;
  • його міцність і незмінність - стійкість і мужність;
  • мелодійний звук нефриту відповідає прагненню до пізнання наук.

В китайській мові числені прислів’я, в яких йдеться про людські моральні чесноти, пов’язані з нефритом. Він пробуджує прагнення до творчості, чесність, порядність, хоробрість, вірність, мужність.

З нефриту робили спеціальні предмети для даоських сексуальних практик (наприклад, знамениті нефритові яйця і не тільки).

Нефрит в фен-шуй

В системі фен-шуй нефрит протягом багатьох столітть займає почесне місце. Його використовують там, де є необхідність в створенні атмосфери спокою і гармонії, для захисту, для притягнення удачі.

З цього каменю роблять фен-шуй амулети для притягнення великої кількості друзів, багатства, грошей. Наприклад,пірамідка з зеленого нефриту в оселі в південно-східному напрямку притягне грошовий достаток.

Ідучи в якусь установу для укладення угоди, розрахунків (наприклад, в банк) - беріть з собою виріб з зеленого нефриту для притягнення грошей. Використовують мінерал як в фен-шуй для дому, так і для тіла - у вигляді прикрас.

Магічні, езотеричні, лікувальні властивості нефриту

Нефрит нормалізує протікання всіх видів енергії в людському організмі, сприяє заспокоєнню думок. Цей камінь втілює східну мудрість: “Не поспішай, не хвилюйся: днів в році багато”. Його м’який полиск здатен відганяти буйні страсті, вселяти в душу спокій і безтурботність - варто лише потримати камінь в руках.

Нефрит є хорошим провідником енергій, тому тим, хто хоче змінити своє життя на краще він — чудовий помічник. Він активує вашу позитивну думку: до прикладу, обрати нову роботу, знайти нове кохання - тут нефрит дуже доречний. Він допоможе тим, хто сумнівається в собі, в своїх силах. Дає надію, твердість, силу, впевненість в собі. Він не накопичує ніякого негативу.

Є стародавнє вірування, що нефрит темніє в руці людини безнадійної, впертої в своїх помилках.

Властивості нефриту різних забарвлень

Як підказує сама назва “нефрит”, його здавна використовували для лікування нирок і зняття болей у попереку, прикладаючи пластинки до відповідних місць на тілі, але це стосується лише нефриту білих та жовто-коричневих відтінків.

Дотик до пластини нефриту приносить заспокоєння, захищає від втоми і подовжує життя.

Лікувальна цінність каменю залежить не лише від кольору (найцінніший - білий), але і від розподілу забарвлення, яскравості і характеру жилок, включень, плям.

Якщо ви бажаєте підняти свою духовність - нефрит вам помічник і друг. Особливо вервиці з коричневого нефриту зі 108 намистин.

Енергія зеленого нефриту торкається сердечної чакри, взаємодіє з таємними бажаннями.

Білий нефрит покращує працездатність, в тому числі при розумовій праці.

Чорний нефрит застосовується в магії для обміну енергією між магом і астральним світом. Взагалі чорний та білий нефрит - сильні помічники в ритуалах, замовляннях. У власника білого нефриту здійснюються бажання.

З нефриту добре виготовляти талісмани. Нефрит в ювелірних прикрасах підсилює енергетичну дію дорогоцінних металів - золота, срібла.

В жарку пору року добре зберігати воду в нефритовому посуді - вона не псується, як і в срібному.

Загальний гармонізуючий вплив цього каменю на баланс енергій інь та ян дозволяє омолоджувати і оздоровлювати організм за допомогою нефриту. Користуються популярністю нефритові масажери - для обличчя, для точкового масажу, су-джок.

Періодично нефрит слід очищувати і промивати.

Остерігайтесь підробок!

В наш час під виглядом виробів з натурального нефриту з Китаю йде потік підробок з імітації нефриту: невелику кількість нефритових відходів, крихти переплавляють при високій температурі, змішують з пластифікаторами і відливають з цієї маси вироби, фігурки, масажери, прикраси, які продають під виглядом натурального каменю. Ці речі не мають езотеричних властивостей і якостей натурального мінералу. Щоб не стати жертвою обману, купуйте камені у перевірених продавців, консультуйтеся зі спеціалістами.

Натуральний нефрит можна купити в нашому інтернет-магазині. Ціна на нефрит та вироби, пірамідки з нефриту залежить від якості каменю, від розміру та складності роботи.