UA
RU
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Моріон

Моріон друза 370 г
0
700.00грн.
Моріон - колекційна друза з декількох кристалів вагою 370 г. Розміри 8 х 8 см. Походження - Україна, Волинське родовище. Багато граней у природних"сорочках". На вершині однієї з граней і між двома кристалами приросли два невеликих кристали пегматиту ..
Друза моріону з димчастим кварцем 440 г
0
1 000.00грн.
Натуральна друза — зросток кількох кристалів моріону, що переходить на вершинах у димчастий кварц (зональний кварц). Країна походження Україна, Волинське родовище. Вага 440 г. Розмір 11 х 8 х 6 см. Грані кристалів чіткі, не оброблені, з одного боку с..
Моріон кристал 644 г
0
1 200.00грн.
Натуральний колекційний цілісний двоголовий кристал моріону в поєднані з димчастим кварцем (зональний кварц). Країна походження Україна, вага 644 г. Розмір 14 х 7 х 7 см. Деякі грані кристалу в сорочці, грані не оброблені, природні, дрібноребристі. В..
Моріон кристал 1286 г
0
3 200.00грн.
Натуральний колекційний цілісний кристал моріону (Україна), вага 1286 г. Розмір 20 х 8 х 7 см. Кристал в сорочці, грані не оброблені, природні, дрібноребристі. Вершина кристалу подвійна. У нижній частині кристалу моріон переходить в димчастий кварц і..
Моріон друза
0
4 900.00грн.
Колекційна друза чорних моріонів. Україна. Всі кристали чорні, непрозорі, відмінної якості. Вага 3,5кг...
Моріон кристал 8 кг
0
10 000.00грн.
Натуральний кристал моріону, у верхній частині переходить в димчастий кварц, Україна (Волинське родовище). Вага 8 кг. Кристал на просвiт не прозорий, тільки у верхній димчастої частини є напівпрозору ділянки, грані не поліровані, природні. На одній з..
Кристал моріону з димачтим кварцом 1353 г
0
11 000.00грн.
Кристал моріону та димчастого кварцу з природними необробленими гранями, частковою поліхромною прозорістю. 18,0/11,5/5,0 см., 1353 г...
Моріон кристал 10 кг
0
25 000.00грн.
Натуральний кристал моріону високої якості, абсолютно чорний, непрозорий, з вираженим смолистим блиском. Україна  (Волинське родовище). Вага 10 кг. Не оброблений...


Моріон — рідкісний в природі різновид кварцу чорного кольору. Іноді його називають чорним кришталем. Якісний моріон практично непрозорий, і лише в дуже тонкому зрізі може трохи пропускати світло.

Україна - одна з небагатьох країн, що може похвалитися родовищами моріона, при чому зрідка трапляються воістину унікальні екземпляри - найбільший важив 10 тон.

Сьогодні за допомогою радіоактивного опромінення отримують підробні моріони зі звичайного димчастого кварцу.

Люди використовували цей чорний камінь давно, в стародавньому Шумері і Стародавньому Римі з нього вирізали печатки. Археологи знаходили посуд для ліків з моріону.

Дуже полюбляли моріон середньовічні алхіміки, його вважали каменем чаклунів. Кожен поважний шукач філософського каменю неодмінно повинен був мати в своєму арсеналі магічних предметів кристал чорного кварцу.

В середині 19 століття мінерал став модним серед європейських ювелірів і їх клієнтів, і ця мода була тісно пов’язана з тотальним захопленням окультизмом в ті часи. Втім, чоловічі персні-печатки з моріоном популярні і донині.

Цьому каменю приписували масу страшних чорно-магічних властивостей, по світу гуляли моторошні історії про те, як на спіритичних сеансах за допомогою моріона викликали душі мерців, щоб вивідати в них пророцтва про майбутнє.

Моріон - камінь сильних людей

Насправді, така демонізація моріона позбавлена будь-яких підстав.

Проте у каменя є дуже цінні якості: він здатний перетворити будь-яку направлену на його власника негативну енергію в позитивну. Особливу силу мають правильні кристали моріону та друзи з багатьох кристалів.

Все визначають наміри

Але перестороги щодо використання моріону все ж існують: його краще не мати і не носити людям злим, жадібним, корисливим і заздрісним.

Якщо ж у людини помисли чисті і присутнє внутрішнє благородство та прагнення робити добро людям - моріон для неї чудовий помічник, талісман і друг. Прекрасно підійде камінь людям, що шукають духовного вдосконалення.

Якщо людина має світлі, позитивні цілі, хоче розширити бізнес, що є корисним для людей і не є руйнівним для навколишнього середовища - камінь допомагає. Якщо ж людина хоче нашкодити, вкрасти, когось розорити - чорний камінь спустошить її саму і зажене к глухий кут. Тож все залежить від намірів людини.

Властивості чорного кришталю і його практичне застосування

Якщо ви вирішили купити моріон, спершу поцікавтесь його властивостями і особливостями.

Допомогти зупинити процеси хронічних недуг - моріон може. Допомогти усунути сильні негативи у відносинах - теж може.

Він добре працює як амулет для дому, дачі. Буде натягувати на себе негативні вібрації і не буде пропускати в житло людей з недобрими намірами. Слід лише правильно розташувати його в домі. Як саме - можемо підказати. І пам’ятайте - моріон притягне в дім добробут і процвітання тільки в тому випадку, якщо власники самі є позитивними і не мстивими людьми.

Моріон може допомогти позбавитись від стресів, нав’язливих думок, страхів, але лише за умови вашого позитивного настрою і твердого наміру - під камінь, що лежить, вода не тече.

Ви йдете на зустріч з людиною, що має проти вас щось негативне - візьміть кристал з собою або одягніть прикрасу з моріоном. Захистить, віджене від вас чужий негативний вплив.

Користуйтесь моріоном за призначенням, і не дуже часто!

Моріон - не той камінь, який можно носити постійно. Його слід використовувати тоді, коли в цьому є необхідність.

І регулярно чистити свій моріон чи прикрасу з цим каменем - він потребує чистки частіше, ніж будь-які інші мінерали. Як правильно очистити моріон - підкажемо, звертайтесь особисто.

Моріон можна купити в нашому магазині, ціна залежить від розміру кристалу, його рідкісності і забарвлення.