Ліственіт

Пірамідка з ліственіту 2х2 см

Пірамідка з ліственіту 2х2 см

Пірамідка з ліственіту, розмір основи 2х2 см, висота 1,5 см, виготовлена в пропорціях єгипетських пі..

160.00грн.

Пірамідка з ліственіту 3х3

Пірамідка з ліственіту 3х3

Пірамідка з мінералу ліственіту (Урал), розмір основи 3х3 см, висота 2 см, виготовлена в пропорціях ..

270.00грн.

Пірамідка з ліственіту 5х5см

Пірамідка з ліственіту 5х5см

Пірамідка з мінералу ліственіт (Россія) виготовлена в пропорціях єгипетських пірамід, основа 5х5см, ..

450.00грн.

Пірамідка з ліственіту 8х8см

Пірамідка з ліственіту 8х8см

Пірамідка з ліственіту розмір основи 8х8см, висота 5 см...

2 490.00грн.

Піраміда з ліственіту 9.5х9.5см

Піраміда з ліственіту 9.5х9.5см

Пірамідка з каменю ліственіт. Вирізана вручну в пропорціях золотого січення: розмір основи 9.5х9.5 с..

2 600.00грн.

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)


Ліственіт — це гірська порода, що поєднує в собі карбонати, мінерали мусковіт, фуксит та кварц. Фуксит надає привабливого зеленого кольору, кварц надає міцності, а проблиски слюди роблять камінь ефектним. Ліственіт також може мати червонувато-брунатне забарвлення. Поклади ліственту бувають поряд з покладами золота та міді.

Вперше ліственіт було знайдено на Середньому Уралі у першій половині 19 століття в районі гори Ліствяної, звідки пішла назва. Також є поклади цього каменю в Красноярському краї та в Казахстані.

Це чудовий облицювальний та декоративний камінь, що використовується для виготовлення декоративних виробів та прикрас. Його твердість за шкалою Мооса складає 4 - 5, його легко обробляти і втой же час він досить твердий. Ціна на ліственіт загалом не висока, і визначається яскравістю кольору зразка і рідкістю розповсюдження даної породи.

Магічні, езотеричні властивості ліственіту.

Яскравий зелений колір цього каменю визначає його енергетичні властивості. Згідно вчення фен-шуй, два фактори — зелене забарвлення та спорідненість родовищ ліственіту і золота визначає властивість цього каменю притягувати багатство. Тому вироби з нього або прост шматки ліственітової породи добре розміщувати у відповідному секторі дому.

І літотерапії ліственіт знаходить використання як камінь, що заспокоює нервову систему і знімає стрес. Дійсно, глибокий зелений колір каменю приємний для ока і позитивно впливає на настрій. Медитація з ліственітом допомагає швидко заспокоїти розум і набути стану рівноваги і гармонії.

За допомогою пари пірамідок — з ліственіту та з джеспіліту — можна швидко привети в норму артеріальний тиск, що підскочив.

Дуже потужно працює ліственіт у формі піраміди золотого січення. Пірамідальна форма підсилює власні позитивні якості каменю, навіть маленька пірамідка-брелок, яку можна носити в кишені, може бути чудовим помічником, талісманом, що вчасно заспокоює бурхливі негативні емоції і допомагає спокійно та врівноважено дивитись на речі і приймати виважені рішення.

Ліственіт, пірамідку з ліственіта можна купити в інтернет-магазині Crystal Boutique. Наш консультатн може дати додаткову, персональну рекомендацію з використання кменю, звертайтесь за контактним телефоном або через форму зворотнього зв’язку на сайті.