UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Кварц

Аметистовий кварц кулон
0
250.00грн.
Аметистовий кварц. Кулон, фурнітура з білого металу. Розмір 2 см...
Димчастий кварц 912 г
0
2 340.00грн.
Кристал димчастого кварцу з цитриновим відтінком. 15,5/10,0/6,0 см., 912г...
Димчасто-льодяний кварц лот 4 шт. 263г
0
600.00грн.
Лот 10. 4 кристали прозорого димчасто-льодистого кварцу. Від 5,0/4,0 до 7,0/5,0 см. 263 г..
Друза льодистого кварцу 625 г
0
1 350.00грн.
Натуральна друза — зросток кількох великих кристалів льодистого кварцу. Країна походження Україна, Волинське родовище. Вага 625 г. Розмір 14 х 8 х 6 см. Грані кристалів чіткі, не оброблені, ребристі. Вершини кристалів цілі,  природні. Друза напі..
Зональний кварц 243 г
0
2 000.00грн.
Прозорий зональний кварц вагою 243 г. Частина каменю є прозорим безбарвним гірським кришталем, частина має світлий димчастий відтінок. Розміри 9,5/7,5/4 см. Україна, Волинське родовище...
Зональний кварц 320 г
0
2 800.00грн.
Прозорий зональний кварц вагою 320 г. Частина каменю є прозорим безбарвним гірським кришталем, частина — дуже світлий  димчастий кварц. Розміри 10/7/4 см. Одна з граней каменю містить залишки природної "сорочки". Україна, Волинське родовище...
Зональний кварц 325 г
0
2 900.00грн.
Зональний кварц вагою 325 г. Частина каменю є прозорим безбарвним гірським кришталем, частина — дуже світлий  димчастий кварц. Розміри 10/8/2.5 см. Одна з граней каменю містить залишки природної "сорочки", з протилежноі сторони каменю видно чітк..
Кварц білий 1158 г
0
3 000.00грн.
Білий кварц. Використовується для ювелірних виробів, як домашній оберіг, для програмування енергетичних властивостей питтєвоі води, літотерапіі та іншіх езотеричних практик. Розмір: 17/10/4 см; вага - 1158 г..
Кварц для структурування питної води
1
400.00грн.
Шматочки кварцу димчастого, льодистого, молодого цитрину для покращення якості питної води.Продаються на вагу за ціною 300 грн за 100г. Кристалічний кварц має властивість міняти структуру води. Після контакту з кристалами кварцу вода набуває гек..
Кварц з цитриновим відтінком, пірамідка 72 г
0
1 450.00грн.
Пірамідка з українського кварцу з цитриновим відтінком. Прозора, з павутинням і райдугою всередині. Використовується як оберіг житла, в літотерапіі і для езотеричних практик. Розміри 3,3/3,3/7 см, вага 72г..
Кварц зональний натуральний 225 г
0
2 000.00грн.
Прозорий зональний кварц вагою 225 г. Частина каменю є прозорим безбарвним гірським кришталем, частина має дуже світлий димчастий відтінок. Розміри11,0/6,5/3,0 см. Україна, Волинське родовище. ..
Кварц кристал зональний натуральний 663 г
0
2 345.00грн.
Кристал кварцу, що поєднує в собі кілька відтінків: від прозорого гірського кришталю при вершині, до димчастого кварцу, цитрину і моріону (зональний кварц) вагою 663 г. Розміри 16/7/6 см. Україна, Волинське родовище. Всередині кристалу забарвлен..
Кварц кулон
0
290.00грн.
Кулон з поліхромного шаруватого кварцу з ефектом іризації. Розмір: 3/1,5,0,8 см..
Кварц льодистий 655г
0
600.00грн.
Льодистий кварц зі смугастою структурою, напівпрозорий. Верх, низ, дві сторони покриті мелкокристаллической щіткою..
Кварц льодистий і топаз, пірамідка подвійна
0
2 900.00грн.
Піраміда з льодистого кварцу на вершині якої знаходиться пірамідка з блакитного топазу золотого перерізу. Розмір 4,5/4,5/9 см. Вага 202 г . Може використовуватись як оберіг приміщень, для нейтралізації геопатогенних зон, для лікувальних езотеричних п..
Кварц льодистий, кулон 18 г
0
240.00грн.
Льодистий кварц, кулон. Розмір 4,7 см, вага 18 р Прозорий світло-сірий льодистий кварц, Україна..
Кварц молочний 30кг
0
13 000.00грн.
Цільна глиба молочного кварцу (Україна) білого кольору вагою понад 30 кг для ландшафтного дизайну. Для декорування альпійських гірок, для садових фонтанів, водоспадів, для облаштування фен-шуй дизайну ділянки, для сада каменів. ..
Кварц пірамідка з рутиловими нитками
0
2 000.00грн.
Пірамідка з кварцу з  рутиловими  нитками (волосся Венери). Використовується у літотерапіі, езотеричних практиках, коли необхідні тонкі вібрації і збільшення зовнішньої енергетики. Розмір: 1,7/1,7/5,5 см; вага- 16 г...
Кварц поліхром друза 3,07 кг
0
12 280.00грн.
Колекційна друза поліхромного кварцу з неушкодженими кристалами димчатого, льодистого кварцу і моріону. Походження - Україна. Домашній оберіг, нейтралізує геопатогенні зони. Розмір 18/16/14 cм, вага 3070г..
Кварц, кулон 22 г
0
400.00грн.
Підвіска з кварцу полірованого овальної форми. Фурнітура з білого металу з срібним покриттям. Розмір 5/2,5/1,5 см, 22 г..
Комплект з кварцу
0
390.00грн.
Комплект з трьох видів кварцу: кулон - з цитрину, сережки - одна з гірського кришталю, друга з димчастого кварцу. Такий склад з трьох кварців робить цей комплект чудовим оберегом, що буде захищати свою власницю і навіть близьких до неї людей, по..
Кристал димчастого кварцу 465 г
0
2 345.00грн.
Зріз вершини (головка) великого природнього кристалу димчатого кварцу. Усі верхні грані кристалу неушкоджені і не оброблені, прозорі. Зріз (нижній) приполірований. Використовується як потужний сімейний оберіг та для езотеричних практик.  Розміри..
Кристал димчастого кварцу з цитриновим відтінком 40 г
0
400.00грн.
Кристал димчастого кварцу з цитриновим відтінком, природними гранями, прозорий у вигляді підвіски. Фурнітура – жовтий метал під золото. 5,5/3,5/1,5 см, 40 г...
Кристал кварцу 315 г
0
945.00грн.
Колекційний кристал кварцу із природними, необробленими гранями, напівпрозорий. розміри 9,0/6,0/2,5 см, вага 315г...


Кварц — найбільш розповсюджений мінерал на Землі. Має безліч проявів. Різновиди кварцу охоплюють весь спектр кольорів, але основа всіх кварців — діоксид кремнію.

Магічні властивості кварцу різних забарвлень і видів, кому підходить камінь кварц

Прозорий кварц — гірських кришталь — може використовуватись для будь-яких цілей, оскільки його вібрації чистого білого кольору включають в себе всі інші кольори. Цей камінь підходить всім знакам зодіаку і взагалі всім людям.

Кристали кварцу використовуються для зцілення, для медитацій. Бувають генераторні кристали, друзи (групи кристалів, що зрослися), подвійні монокристали (двоголовики, з вершинами росту у протилежних напрямках), кристали-хранителі, з малюнком, райдужні, з фантомами.

Найрозповсюдженіші види кварцу — гірський кришталь, димчастий кварц, аметист, моріон, цитрин, льодистий кварц, молочний кварц, рожевий кварц, кварци з ірідацією.

Кожен вид кварцу має власні енергетичні та цілющі властивості

Наприклад, цитрин — найкращий камінь при виконанні земних справ, таких, як бізнес, освіта, відносини між людьми, в сім’ї.

Димчастий кварц — раухтопаз (стара назва) — камінь здоров’я всіх енергетичних центрів тіла, він все балансує, врівноважує. Він розподіляє енергію по всьому тілу: якщо десь є надлишок, а десь не вистачає — цей камінь все в вирівняє. Він може підсилити дію ліків (до прикладу, якщо людина приймає ліки для печінки і в той же час буде прикладати на область печінки камінь, дія ліків буде сильнішою). Димчастий кварц надає впевненості і сил чоловікам.

Рожевий кварц —осовний камінь серцевої чакри. Він вчить нас силі прощення і налаштовує на любов.

Зелений кварц —більш рідкісний різновид. Особливо рідкісні друзи зеленого кварцу. Зелений кварц дає активну життєву енергію, допомагає бути успішним в поточних життєвих справах. Енергія зеленого кварцу підсилює імунітет. Достить поставити друзу поруч з собою, брати в руки, дивитись часто. Якщо носити в правій кишені, буде працювати як оберіг.

Голчастий кварц, або волосатик — рідкісний різновид кварцу, кристали пронизані тонкими рутиловими нитками, часто золотистого відтінку, його ще називають «Венерине волосся». Найсильніший в енергетичному плані кварц. Ціна голчастого кварцу в 10 разів вища за ціну гірського кришталю.

Кристали прозорого кварцу добре захищають від проникнення чужої негативної енергії. Вібрації, що випромінюються кристалами гірського кришталю, швидко відновлюють організм після хвороб і стресів.

Кварци з ірідацією, або кварци – «очі»: магічні, лікувальні властивості

Це кварци особливі, вони непрозорі і мають м’який блиск з ірідацією. Тигрове око, котяче око, бичаче око, соколине око. Ці кварци – це очі Всесвіту. Всі вони – ідеальні обереги від вроків та порчі.

Ці камені сприяють концентрації уваги, загострюють спостережливість та інтуіцію. Очищають людину від несприятливих астральних впливів. Підвищуючи інтуітивне відчуття небезпеки, кварци-очі можуть запобігти біді, що насувається на їх власника, його майно, сім’ю.

Енергія, яку випромінюють ці камені, підсилює живучість людського організму, дозволяє швидше відновити сили після роботи, під час хвороб та нервових стресів.

  • Соколине око береже людину від невдач у професійній сфері.
  • Котяче око оберігає від сварок і розпаду сім’ї, допомагає знайти свою другу половинку, надійного партнера, не втратити надбане власною працею.
  • Тигрове око здавна вважають найпотужнішим оберегом від нещасть, скандалів, сварок, небезпеки для життя. Він оберігає кохання.

Чистити ці камені треба два рази на місяць вогнем і водою.

Як очистити кварц після використання

Чистять кварц під холодною проточною водою протягом кількох хвилин, або закопують в морську сіль на добу, або круговими рухами над свічкою, що горить, або викладаючи на сонце на деякий час.

Купити кварц можна в інтернет-магазині Crystal Boutique. У нас великий вибір кристалів і друз кварцу, в тому числі рідкісних колекційних екземплярів різних розмірів, є пірамідки з усіх різновидів кварцу, інші вироби. Ціна кварцу не висока, оскільки це розповсюджений мінерал, і залежить від виду кварцу.