UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камінь Водолія

Люди, народжені в найсуворіший місяць зими — ♒ Водолії. Якщо ви хочете з користю підібрати напівдорогоцінний камінь для Водолія у подарунок, слід згадати, до якої стихії відноситься знак і під керуванням яких планет він перебуває, впливаючи на характер народжених від цим знаком.

Водолій — знак стихії повітря, а головною планетою, що керує Водолієм, є Уран, що також відноситься до стихії повітря. А що є повітря? Це свобода, яку не стримати, це енергія, яку неможливо зловити, пригнобити, ув’язнити. Це політ фантазії, що не має перешкод. Саме серед Водоліїв найбільше творчих особистостей порівняно з представниками інших знаків зодіаку. А для митця свобода творчості, свобода вираження, політ творчої думки необхідні, як повітря. Головне, щоб цей дух свободи не уніс фантазера - Водолія у хмари, і світ ілюзій, повністю відірваних від земного життя. Вдало підібраний камінь заземлить Водолія і допоможе виправити недоліки характеру (звісно, якщо сам Водолій цього захоче).

Який камінь підходить Водолію?

Планети, що керують знаком Водолія, відповідають за своїми вібраціями фіолетовому та синьому кольорам. Камінь Водолія цих кольорів — аметист, сапфір, чароїт, лазурит. Ці камені можуть підсилити вплив планет, що керують знаком, на людину - Водолія. Уран робить Водолія розумним та винахідливим, таким, що прагне нових знать та революційних змін. А Сатурн закликає заняти престижну посаду та високе положення в суспільстві. Якщо Сатурн надто сильний, і гальмує політ фантазії нашого Водолія, він може впасти в депресію, а Нептун ще й підштовхне до вживання алкоголю....

Поправити нерви, а заразом і покращити роботу судинної системи, зменшити спазми судин і різні проблеми з циркуляцією крові та лімфи Водолію допоможе камінь синього чи та зеленого кольору, а також рожеві та червоно-рожеві камені: сапфір, лазурит, амазоніт, ліственіт, зелений нефрит, хризопраз, рожевий кварц, сердолік, червоний халцедон.

Ці ж камені будуть сприяти покращенню характеру Водолія, згладжуючи такі його риси, як лінь, неврівноваженість а зарозумілість.

Однією з керуючих планет Водолія є Нептун. Камені аквамарин та смарагд, пов’язані зі стихією води, як і Нептун, стимулюють багату уяву Водолія, а тому добре підійдуть творчим, креативним особистостям, ще більше розкриваючи їх таланти. Подібним чином будуть працювати для Водолія і турмалін зеленого, синього та “кавунового” кольорів.

Тим Водоліям, яким слід сконцентруватись на роботі та кар’єрному зростанні, не розпилюючись на другорядні завдання, допоможе камінь аметист.

Камінь для Водолія жінки та чоловіка

Кращий камінь для Водолія жінки — звісно, смарагд. А також його родичі аквамарин та берил.

Рожевий халцедон — камінь родинного затишку та теплих сімейних стосунків, він же сприяє зціленню від жіночих хвороб, тож жінки Водолії можуть сміливо його носити та купувати вироби для дому з цього каменю.

Аметист для жінок Водоліїв — теж дуже добре: аметистовим яйцем або кулею можна розгладжувати зморшки, аметист також приводить у гармонію всі рівні свідомості, його можна використовувати для медитацій.

Питання самооцінки та впевненості в своїх силах є особливо значущим для чоловіків Водоліїв, і тут помічником для них буде сапфір, блакитний топаз, блакитний і синій турмалін. Блакитний топаз, доречі, чудовий талісман для бізнесмена, що бажає розширювати горизонти свого бізнесу.

Камінь багатства для Водолія (і не лише для нього) — зелений нефрит, до того ж не обов’язково носити прикрасу з цього каменю: згідно фен-шуй, нефрит у вигляді статуетки або пірамідки для притягнення грошей має розташовуватися у відповідній зоні вашого житла.

Корисними для Водолія будуть камені, так би мовити, універсальні, такі, що підходять усім людям — це кварц у різних його проявах: найуніверсальніший камінь-талісман — прозорий гірський кришталь, що дає енергію і тілу, і душі. Кристали гірського кришталю використовують для медитацій у всьому світі.

Кольорові різновиди кварцу — димчастий кварц, аметист, цитрин — мають обосливі властивості і застосовуються для здоров'я, для захисту, як талісмани. У будь-якому випадку, підбирати камені для Водолія чи для представника будь-якого іншого знаку краще індивідуально, враховуючи потреби та бажання конкретно людини, а не керуватись лише загальною інформацією.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре