UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камінь Тільця

Перший знак стихії Земля в Гороскопі — чарівний Тілець ♉. Люди, народжені під знаком Тільця (21 квітня - 20 травня) підкорюють всіх оточуючих вишуканими манерами, чудовим смаком та впевненістю в собі. А причина всьому — Венера, планета, що керує Тільцем.

Венера відноситься до стихії Землі, вона формує основні риси характеру народжених під цим знаком. Тільці — художники, скульптори, ювеліри, вони відчувають матеріальну форму як ніхто інший і вміють створювати, втілювати красу в творіннях рук людських. Тож чи може натуральне дорогоцінне каміння лишити Тільця байдужим? Звісно, ні! Тілець любить все гарне, в його житті має бути красивий будинок, гарний одяг та прикраси, вишукана їжа — він дуже цінує матеріальний комфорт і повірте — чудово розуміється на цьому.

Які камені підходять Тільцю?

Тілець не просто любить камені, він взагалі дуже неохоче розлучається з будь-яким своїм майном, а з коштовним камінням і самоцвітами — тим паче. Камені Тільця — всі непрозорі зелені, блакитні, жовто-помаранчеві, рожеві: агат, амазоніт, халцедон, лазурит, малахіт, онікс, унакіт, сердолік, яшма. Вони укріплюють та розвивають земні, венеріанські риси Тільця.

Чутливість Тільця до прекрасного дозволяє йому по-справжньому оцінити та насолоджуватись природною красою самоцвітів у будь-якому їх прояві, чи то у вигляді прикрас, предметів інтер’єру або каменів та кристалів у натуральному вигляді. А камені незмінно відгукуються взаємною прихильністю та допомагають Тільцям з усією своєю природною енергією. Можна сказати, що камені та Тільці мають дуже міцний зв’язок, тому камінь - талісман для Тільця має особливий сенс та цінність.

Земна енергія дає Тільцю працездатність, але декому вона дістається в комплекті з величезною лінню. Зовні це проявляється як флегматичність, неспішність, незворушний спокій та непохитність. Турмалін — той камінь, що надасть Тільцю енергії дії, руху. Поліхромний топаз добре налаштує Тільця на досягнення мети, примусить домагатися результату.

В плані зоров’я у Тільців уразлива зона — горло, вуха, шия, щитоподібна залоза. Головний камінь, що підтримує ці честини тіла — блакитний лазурит, для щитовидки — блакитний топаз. Добре також впливають гірський кришталь та содаліт.

Камені для Тільця жінки та чоловіка

Турмалін, мабуть, найрізноманітніший за забарвленням мінерал, підкреслить вишуканість та красу жінки Тільця, принесе удачу у життєвих справах та в коханні. Агат світлих відтінків буде захистом, оберегом для здоров’я та запорукою гарного настрою, моховий агат сприяє довголіттю та багатству. Агат взагалі є сильним захисником від будь-яких негативних впливів.

Смарагд для Тільця жінки буде каменем здоров’я, оберегом від стресів. Ті, що носять смарагди, стають більш оптимістичними та життєрадісними. Крім того, смарагд вважають хранителем кохання.

Впертість та консервативність Тільця - чоловіка допоможуть трохи пом’якшити камені бузково-блакитних кольорів, жовті, м’якої структури: флюорит, онікс жовтни або зеленуватий, блакитний лазурит, ліственіт. Пірамідки з цих каменів на робочому столі Тільця чоловіка зроблять його більш гнучким у своїх рішеннях в питаннях бізнесу. Яскраво-зелений хризопраз допоможе подолати повільність та впертість Тільця у справах, примусять більше заробляти. А вихід зі складних ситуацій допоможе знайти натуральний авантюрин помаранчево-червоного кольору (“золотий пісок”).

Камені Тільця за датою народження

Все сказане про камені для Тільця — узагальнені рекомендації та поради, але кожна людина має свою долю та характер. Крім планет, що керують знаком зодіаку, в момент народження на неї впливали безліч інших небесних світил та планет. Не дарма астрологи намагаються врахувати час народження до хвилини, щоб скласти точний гороскоп. Так само і з каменями для Тільця: все дуже індивідуально. Обирати талісман слід з врахуванням його характеру та потреб: які якості треба підсилити, які послабити, що підтримати, а чого позбавитись? Зрозумівши мету, вибирайте камінь, що допоможе її досягти.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре