UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камінь Терезів

Терези ♎ — знак Зодіаку, що належить до стихії повітря. Головна планета - управитель цього знаку — Венера, стихія земля. Звідси — двоїста природа людей, що народилися під знаком Терезів: вони поєднують в собі якості повітря та землі, духовне і матеріальне, балансуючи між цими двома сторонами буття.

Щоб вдало підібрати камінь для терезів, що буде цінним подарунком у всіх сенсах, слід взяти до уваги числені фактори, що формують характер Терезів і впливають на його поведінку, здоров’я та взаємини з оточенням.

Які камені підходять Терезам?

Спорідненість зі стихією повітря наділяє Терезів незалежним і волелюбним характером. Терези виглядають привабливими в очах інших людей, вміють справити приємне враження. Вони готові прийти на допомогу навіть малознайомим людям, а з іншого боку — своїм близьких Терези часто-густо взагалі не приділяють уваги.

Риси характеру Терезів формуються двома земними планетами: Венерою та Сатурном. Цим планетам відповідають камені білого, жовтогарячого, рожевого, зеленого, синього кольорів. Відповідно, гармонійними для терезів за датою народження будуть камені: агат білих та жовтогарячих відтінків, зелений та білий нефрит, лазурит, гірський кришталь, димчастий кварц, рожевий кварц, білий опал, зелена яшма. Носити ці камені, навіть просто перебувати з ними в близькому контакті буде для Терезів завжди корисно для здоров’я.

Сильна сторона Терезів — інтелект, вони вміють добре формулювати свої думки та успішно вести справи, можуть впоратись з будь-якою складною інтелектуальною працею. Ще більше удачі у справах Терезам принесе талісман у вигляді каменю хризопразу.

Камінь турмалін для Терезів корисний у всіх його кольорових варіаціях: рожевий — для фізичної рівноваги, для здоров’я; зелений — для заспокоєння, гармонійних відносин з людьми; синій — допомагає приймати правильні рішення, більш зрілі, більш обгрунтовані.

Лазурит для Терезів — камінь, що укріплює любовні та дружні стосунки. Цей мінерал налаштовує на спокійний відпочинок та душевну рівновагу. Прикраси з лазуритом допомагають справити позитивне враження: чи то на побаченні, чи то на діловій зустрічі, чи то на співбесіді з придоу роботи.

Камені для терезів жінок і чоловіків

Чоловіки Терези дуже активні, їх цікавить одночасно багато речей. В колективі вони — дуже компанійські, приємні в спілкуванні. Вдома — не завжди.

Неврівноваженість, мінливість, лінь та зарозумілість — мінус Терезів. Послабити ці негативні риси характеру допоможуть зелені, сині, рожеві камені: турмалін, рожевий кварц, флюорит рожево-зелено-синіх відтінків. Носити їх можна як на пальці в персні, так і на зап’ястку у вигляді браслета, або просто мати при собі у вигляді кристалу, шматочка мінералу чи будь-якого виробу з каменю.

Розвитку цілеспрямованості та працьовитості посприяють дуже тверді камені. Для чоловіків Терезів це сапфір, білий топаз, смарагд або танзаніт.

Терези дуже рухливі, непосидючі, і питання перевтоми та фізичних перенавантажень — актуальне для них. Гірський кришталь, димчастий кварц, родоніт, онікс медовий (жовтогарячий) — це камені, що допоможуть жінкам Терезам повноцінно відпочивати та набиратися сил, відновлюватись після роботи та домашніх турбот.

Збудувати гармонійні стосунки з оточенням жінкам Терезам допоможуть камені: зелений турмалін, унакіт, зелений флюорит.

Оберіг для терезів

Камінь-оберіг для Терезів жінок та чоловіків — це з напівпрозорих та прозорих каменів: хризопраз, світлий агат, рожевий кварц, димчастий кварц. Традиційно, захисними каменями оберегами є всі кварци з іридацією, і це не лише для Терезів: тигрове око, котяче око, соколине око, бичаче око.

Обираючи камінь для Терезів за гороскопом, завжди беріть до уваги особливості характеру конкретної людини та її індивідуальні потреби в даний період життя. Тоді ваш вибір буде максимально вдалим.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре