UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камінь Стрільця

Стрілець ♐ — один з вогняних знаків зодіаку. Найвпливовішою планетою, що визначає характер людини, народженої під знаком Стрільця, є Юпітер, що суміщає в собі силу протилежних стихій — вогню та води. Звідси і протиріччя в характері Стільців: рішучість та цілеспрямованість — і в той же час прагнення домашнього затишку та спокою, романтизм та душевна тендітність. З одного боку, Стрільці кидаються назустріч невідомому, а з іншого — обожнюють розкіш та комфорт.

Планета, що також керує цим знаком, Нептун, даж Стрільцям тягу до пригод та дальніх подорожей, до всього таємничого і невідомого, до таємних знань та езотеричних наук.

Який камінь підходить Стрільцям?

Щоб підібрати щасливий камінь для Стрільця, слід розуміти, чого не вистачає для повного щастя конкретному Стрільцю, чого він бажає, чи які риси характеру він хоче в собі змінити, покращити.

Багато астрологів вважають блакитний топаз та смарагд кращими каменями для Стрільця. Це дуже сильні і тверді камені, але ж і Стрільці — сильні люди, камінь і людина мають відповідати один одному, щоб бути в резонансі та в гармонійних стосунках.

Стрільці — добрі та відкриті люди, вони темпераментні, адже їх стихія — вогонь, і вони часто стають центром спілкування. Крім того, вони непосидючі та полюбляють нові знайомства та враження, вони хочуть бути впливовими скрізь. Поліхромний (двоколірний — блакитний та винний разом) топаз дуже підходить Стрільцю тим, що допомагає розширити сферу свого впливу: хоч в політиці, хоч в бізнесі, в творчості або в особистих стосунках.

Сапфір — твердий корунд, теж підходить Стрільцю. Цей коштовний камінь вважають каменем мудреців, він сприяє стриманості і вчить зберігати таємниці.

Зелений берил для Стрільця — чудовий камінь: з ним Стрілець — нездоланний та веселий, він оберігає від негараздів в дорозі, приносить успіх в бізнесі та у протилежної статі. Берил як сторож охороняє майно, багатство свого власника, а у справжнього Стрільця є що охороняти.

Молочний кварц допоможе Стрільцю активувати свою енергію, зменшити втому та підвищити працездатність.

Стрільцям, пов’язаним з творчими професіями, камінь лазурит допомагає розвивати творчі здібності. Цей же камінь допомагає представникам цього знаку справлятися з хворобами сечостатевої системи, дихальної системи та щитовидної залози.

Камені - талісман для Стрільців жінок та чоловіків

Кращий камінь для жінки - Стрільця — теж топаз, але винного кольору. ТОпаз допоможе Стрільцю жінці довго зберігати молодість і квітучий вигляд, а також зберігати гармонію сімейних відносин.

Камінь для чоловіка Стрільця, котрий бажає досягти кар’єрного успіху, успіху в бізнесі — блакитний топаз, найкраще — кристал. Він буде сприяти досягненню мети.

Врешті, все залежить не від статі людини, а від її цілей та намірів. Треба розуміти, що знак зодіаку, в якому перебувало Сонце в момент народження, не є вичерпною характеристикою нахилів людини. Астрологи складають індивідуальні гороскопи, враховуючи місяць, день, годину і навіть хвилину народження. Тож чи можуть одні і ті самі камені підходити всім стрільцям без вийнятку? Очевидно, що це не так: існують загальні тенденції, але завжди підбір каменів - оберегів, каменів - талісманів має бути індивідуальним як для Стрільця, так і для будь якого іншого знаку зодіаку.

Якщо хочете зрозуміти, який камінь підходить конкретному Стрільцю за місяцем народження, треба визначитись, для реалізації яких цілей потрібний камінь цій людині: чи то для захисту від чужого впливу, чи то для просування в життя власних планів, чи то для укріплення сімейних уз чи для вдосконалення власного характеру. І вже в залежності від поставленої мети підбирати кам’яного помічника та захисника.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре