UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камінь Риб

Знак Риб ♓ завершує коло Зодіака. Народжені під знаком Риб — чуйні, довірливі, чутливі, іноді пасивні. Яскраво виражена енергетика “інь”. Вони схильні до чужого впливу, але унікальна здатність до адаптації у будь-яких умовах допомагає вижити та бути успішними. Сваритися з Рибами марно: їх важко спровокувати на бурхливий скандал. Вони швидше зроблять вигляд, що згодні з опонентом. Слизькі Риби знайдуть вихід з будь-якої ситуації у житті.

Риби полюбляють містичні речі, для них характерні духовні шукання. Для своїх цілей вони з задоволенням використовують помічників у вигляді дорогоцінних та напівдорогоцінних каменів, талісманів, оберегів.

Який камінь підходить Рибам?

Для знаку Зодіаку Риби список каменів, що їм підходять, буде довгий.

Камені, що відносяться до стихії води — аквамарин, місячний камінь, опал, агат, кахолонг, молочний кварц — підкреслюють та підсилюють риси характеру, дані Рибам планетами, що керують цим знаком, насамперед — Нептуном. Надчутливість та здатність пристосовуватись — найбільш “водяні” якості Риб.

Юпітеріанські (вода плюс вогонь) риси характеру Риб стимулюються каменями: лазурит, смарагд, блакитний топаз, амазоніт, аметист, хризопраз, червона та зелена яшма, геліотроп. Юпітер дає Рибам привабливість та чарівність, котрими Риби користуються по життю без докорів сумління, а багато які дорогоцінні та самоцвітні камені здатні ще більше підсилити ці якості в Рибах.

Камінь опал є для Риб астральним союзником. Він тісно пов’язаний зі стихією води та з емоціями, а носити чи брати до рук цей камін слід тише у радісні, щасливі дні, оскільки він підсилює будь-які емоції людини — як позитивні, так і негативні.

Рідкісний камінь чароїт може бути сильним талісманом для Риб: він продовжує молодість, повертає втрачену силу чоловікам, пом’якшує запальних та егоїстичних людей, сприяє творчості та духовному зростанню людини. Його також вважають магічним каменем, що допомагає впливати на людей.

Камінь оберіг для Риб за знаком Зодіаку

Агат світлих, білуватих, блакитно-сизих відтінків має спорідненість зі стихією води. Його райдужні напливи та концентричні кола схожі на кола на воді від кинутого у воду каменю. Сильний оберіг від негативних енергій. Особливу очищуючу та захисну силу мають агатові печери з дрібними кристаликами кварцу всередині, їх добре ставити вдома на видному місці.

Аметист, блакитний халцедон та льодистий кварц теж будуть чудово працювати як захисники, обереги для Риб, якщо власник каменів налаштує їх відповідним чином.

Як підібрати камінь Рибам для здоров’я?

У Риб не найсильніша імунна система, а ступні ніг — їх слабке місце. Камені, що допомагають укріпити імунітет — це джеспіліт, червона яшма, халцедон рожевих відтінків, орлець — рожевий родоніт. А також “кавуновий” турмалін та смугастий агат.

Камінь для Риб жінок та чоловіків

Жінки Риби дуже сентиментальні, чуттєві та мрійливі. Кахолонг вдома або у вигляді прикраси буде сприяти сімейному затишку. Аметист — заспокоїть та позбавить від різких перепадів настрою.

Чоловіки Риби вразливі, мрійливі, часто непостійні. Не кращі якості чоловіків Риб — поблажливість до власних слабкостей, ухиляння від відповідальності. Для твердості характеру потрібні тверді камені: синій сапфір, смарагд, берил, аквамарин.

Не дуже вдалими каменями для Риб є камені яскравих вогняних відтінків: червоні, помаранчеві. Їх вогняна енергетика входить у протиріччя зі стихією води, що є покровителем Риб. Втім, тут все дуже індивідуально, кожна людина — неповторна особистість, кожний випадок — унікальний і єдиного рецепту для всіх не існує.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре