UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камінь Овна

Вогняний знак ♈ Овен, початок зодіакального кола, місяць народження — кінець березня — квітень. Овни, народжені в розпалі весни, коли росте світловий день — дуже сміливі, рішучі, енергійні, активні вольові люди. Вони отримують він народження гарну фізичну витривалість. А ще вогняна стихія дарує їм гордовитість та самовпевненість.

Овни — борці за ідею заради самого процесу боротьби і запекло сперечаються заради самого процесу суперечки (результат — це другорядне). Корисна для Овна властивість — про колишні невдалі проекти він довго не шкодує і не згадує. Не вийшло? Йдемо далі, не оглядаючись, беремося до нового проекту, нової ідеї та боремося за неї з усією рішучістю.

Які камені підходять Овнам?

Овном головним чином керують планети Марс та Плутон, вогонь і земля, червоне і чорне. Камені цих кольорів підсилять і проявлять у Овна даровані цими планетами якості: настирливість, войовничий бойовий характер Марса, самолюбство та бажання володарювати над іншими від Плутона. Це камені — гранат, гематит, сердолік, бичаче око, рубін, червоний та чорний турмалін, обсидіан, димчастий кварц.

Сильне Сонце в гороскопі дає Овнам невичерпну любов до життя та оптимізм, бурхливий та запальний темперамент. Сильним людям пасують тверді камені. Тому Овни мають взаємну симпатію до діамантів. Однак вони не всім по статкам. До того ж, незаміжнім молодим дівчатам діаманти не підходять. Це камінь дорослих, впевнених в собі людей, їм він допомагає, а слабких він зламає.

Але талісман, камінь удачі для Овна не обов’язково має бути дорогим. До того ж, не варто обмежувати себе одним-двома видами дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння, адже життя різноманітне та багатогранне. В різні періоди перед кожною людиною стоять різнопланові завдання, з’являються усілякі проблеми. І на кожний випадок можна підібрати ті камені - талісмани та помічники, які посприяють позитивному результату, допоможуть покращити власний характер, позбавитись негативних рис або проблем зі здоров’ям та у стосунках.

Камені, що близькі до стихії води за енергетикою, допоможуть Овнам знизити вплив стихії вогню (Марсу) та пом’якшать негативні “марсіанські” риси характеру: це камені зелені, сині, блакитні: аквамарин, смарагд, а також непрозорі мінерали — ліственіт, амазоніт, лазурит.

Камені - охоронці та обереги для Овна

Це кварци - “очі”, особливо бичаче око, яшма, гематит, обсидіан, а також агат, димчастий кварц, сердолік.

Якщо у житті трапляються невдачі, легше впоратися з ними та уникнути депресії Овну допоможуть камені прозорі: або безбарвні, або блакитні, зеленуваті: блакитний чи білий топаз, гірський кришталь, кварц-волосатик, берил. Сапфір та аметист підвищать стійкість до стресів, зменшать прояви ревнощів та гніву у Овна.

Камені для Овнів жінок та чоловіків

Якщо мова йде про кохання та стосунки, жінкам Овнам підійде червоний напівпрозорий халцедон, сердолік, рожевий кварц. Добре пасуватиме і яшма червонуватих відтінків.

Камені для Овна чоловіка: рубін — камінь сильних лідерів; димчастий кварц — додасть самооцінки та впевненості в собі тим овнам - чоловікам, у яких ці якості потребують підтримки та розвитку. Він же допоможе позбавитись хронічних захворювань.

Кращий натуральний камінь для Овна

Головним талісманом, головним каменем Овна (та й будь-якого іншого знаку) буде той камінь, котрий буде подарований йому з любов’ю та з певними думками: про захист від негативів та небезпек, про здоров’я, про добробут і зміни на краще. Якщо Овен сам обирає камінь для себе, то інтуїція зробить безпомилковий вибір. Далі — робота самого власника каменю: налаштуватись на одну з ним хвилю, сформулювати подумки ті побажання, які камінь має допомогти втілити.

Іноді ставлять запитання: які камені не можна носити Овнам? Треба зазначити, що запитання поставлене некоректно. Під одним і тим самим знаком Зодіаку народжуються абсолютно різні люди з різними долями, вони мають лише деякі спільни риси характеру, та й ті відрізняються у різних людей своїми проявами. Щоб прийти до висновку, що конкретний камінь не підходить конкретній людині, треба проаналізувати її характер та життєві цілі і проблеми на даний момент, а потім виключити ті камені, що за своїм впливом не будуть сприяти вирішенню цих проблем і досягненню мети.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре