UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камінь Лева

Лев ♌ — центральна фігура Зодіаку, безумовний лідер всіх часів та народів. Як управитель Лева — Сонце світить і зігріває всі планети Сонячної системи, так і людина, що народилася під знаком Лева, несе в собі величезний творчий потенціал та щедро роздає всім частку свого оптимізму, ентузіазму, а заразом — і цінні вказівки.

Якщо ви хочете вибрати камінь для Лева, що стане йому помічником, оберегом, талісманом, буде покращувати характер Лева, згладжувати недоліки та допомагати розвивати позитивні якості, ми пояснимо, на що варто звернути увагу.

Який камінь підходить Левам?

Лев — безумовно, дуже сильний знак, сильна особистість за визначенням. Відповідно, йому потрібні максимально тверді, прозорі камені. А найтвердіші прозорі та дорогі камені — це, звісно ж, діаманти. В цьому випадку сили каменю і людини рівні. Тільки є уточнення: це стосується дуже дорослих Левів, що вже відбулися як особистість. Для молодих дівчат діаманти — зовсім не найкращі друзі, для них ми порадимо інші камені.

Проте не лише діамантами. Левам підходять камені, що мають спорідненість зі стихією вогню, з Сонцем. Це прозорі безбарвні камені, а також напівпрозорі камені всіх відтінків помаранчевого, жовтого, рожевого кольорів: жовтий берил — геліодор, сердолік, білий, золотий та винний топаз, гірський кришталь, рожевий турмалін, рубін, рожева шпінель, рожевий халцедон, хризоліт. Ці камені мають яскраво виражену енергію “ян”.

Камені, що не підходять Левам

Не можна казати, що якийсь камінь “абсолютно не підходить” людині - Леву за датою народження. Це некоректний вислів. Правильніше казати — є камені, що не справляють на Лева практично жодного впливу, тому що вони більш слабкі, ніж сам Лев: вони надто м’які, надто аморфні і вплинути на сильну особистість не можуть. Це стосується всіх м’яких мінералів без чітко вираженої кристалічної структури: онікс, мармур, змійовик, унакіт, амазоніт та інші. Однак використовувати їх як прикраси Лев може запросто, якщо вони йому подобаються.

Однак до твердих чорних непрозорих каменів Леву слід ставитись з обережністю. У Лева і без того запальний характер, а чорні камені можуть провокувати спалахи гніву. Це камені: чорний турмалін — шерл, моріон, чорна шпінель.

Камені для Левів жінок і чоловіків

Який камінь підходить Леву жінці? Обирайте, як сказано вище. Так, гірський кришталь, чиста енергія “ян”, підійде будь-якій жінці, у будь-якому віці. З кристалом гірського кришталю можна медитувати, можна наповнюватись позитивною енергією у випадку втоми та знесилення. Це виключно позитивний мінерал для всіх, дуже гармонійний та світлий.

Доросла та самодостатня пані — Лев може носити діаманти, вони будуть допомагати та оберігати, коли звикнуть до своєї власниці. Але слід пам’ятати: діаманти полюбляють прямоту та чесність. Історія знає купу прикладів, коли вкрадені великі діаманти приносили нещастя та смерть тим, хто придбав їх нечесним шляхом.

Щоб зрозуміти, які камені потрібні Леву - чоловіку, слід визначитись з метою: для чого потрібен камінь? Є камені для захисту, камені - талісмани, камені обереги, камені для гармонізації простору в помешканні, камені на удачу в бізнесі та справах, для покращення певних рис характеру, для позбавлення від негативу, для розвитку інтуїції. На кожну мету слід підібрати свій мінерал чи кристал, враховуючи весь комплекс факторів, а не лише знак зодіаку, під яким народилась людина.

Левам властиві сміливість і рішучість, але у деяких випадках життя вимагає бути більш обережним і виваженим. В цьому Леву допоможе поліхромний топаз (зональний, двоколірний), наприклад, винний з блакитним, синій лазурит, содаліт, а також будь які фіолетові камені: чароїт, флюорит. Непогано працюють блакитний, фіолетовий, рожевий турмаліни.

І, нарешті, загальне правило: якщо Лев відчуває, що камінь приємний для нього, притягує до себе, хочеться взяти його до рук, милуватись ним — значить, саме цей камінь потрібний і буде корисним. Наша інтуїція, відчуття — кращий порадник в цій справі.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре