UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камінь Козерога

Каміньталісман для знаку Козеріг

Козеріг ♑, мабуть, найупертіший знак зодіаку. Стихія його — земля. Щоб зрозуміти, які камені підходять Козерогам і чому так, згадаємо про якості народжених під цим знаком зодіака.

Це люди, що мають у житті чітку мету і йдуть до цієї мети попри все. Планети, що управляють Козерогом — Сатурн та Уран. Сильний Сатурн дарує народженим під знаком Козерога такі якості як терпіння, мудрість, обережність. Козероги шанують традиції, надійність, сталість і не дуже радіють змінам, до яких їм важко пристосуватись. Зато Уран нагородив Козерогів інтелектом та впертістю у досягненні намічених цілей.

У Козерогів досить цілісний погляд на світ, вони здатні розгледіти той вищий порядок, якому підпорядковане все у Всесвіті. І можуть знайти логічне пояснення усьому, що відбувається в навколишньому житті. Тому вони — мудрі керівники, що всім підлеглим знайдуть роботу та примусять її виконати дисципліновано та акуратно. Не дарма Козероги прагнуть лідерства, хочуть реалізувати себе в кар’єрі, бізнесі, досягти певного статусу в житті.

Який камінь підходить Козерогам?

Зрілій людині — Козерогу, особливо тій, що досягла кар’єрних вершин і займає керівну посаду, підходять напівдорогоцінні камені, кристали темно-синього, темно-зеленого, фіолетового, чорного, коричневого кольорів: димчастий кварц, моріон, чароїт, змійовик, гранат, родоніт, тигрове око, котяче око, яшма, темних відтінків лазурит,малахіт, чорний турмалін шерл.

Темні, непрозорі камені відносяться до стихії земля, як і сам Козеріг, тож вони перебувають в гармонії одне з одним, ці камені укріплюють Козерога в його позитивних якостях. Вже згадана яшма — яскравий приклад каменю з  чисто земною енергетикю.

Камінь, що підходить будь-якому Козерогу — це кварц різних відтінків, від гірського кришталю до димчастого кварцу та цитрину. Кристали гірського кришталю поповнюють запаси енергії, дають силу. Димчастий кварц допомагає відновитися після хвороби. А ось моріон — для дуже зрілих (в духовному плані, а не в буквальному сенсі) людей. Незрілим особистостям, що не визначилися в цьому житті, моріон протипоказаний.

Іноді Козероги схильні до замкнутості і навіть депресії, все через вплив того ж Сатурну, їм важко спілкуватись з оточуючими. Таким Козерогам підходять камені обереги світлих синіх та зелених кольорів, особливо пасують блакитний лазурит та амазоніт: вони додають оптимізму, відкритості, а депресія просто зникне, якщо частіше роздивлятись яскраві самоцвітні камені. Так само буде працювати для Козерога і камінь гірський кришталь, його прозорі кристали, особливо ті, в яких видно яскраві райдуги, будуть піднімати життєвий тонус та дарувати гарний настрій.

Камінь, що приносить удачу Козерогу

Кращий камінь — талісман для Козерога той, що буде помічником для вирішення тих завдань, що стоять перед конкретною людиною в конкретний період життя.

Якщо в даний період Козеріг потребує захисту від чужорідних, негативних енергій, від вроків — підійдуть всі кварци - “очі”: тигрове око, котяче око, соколине око, бичаче око. Димчастий кварц теж добре виконує роль захисника.

Талісман на удачу для Козерога — топаз, смарагд. Дуже добре працюють натуральні необроблені кристали, навіть якщо вони трохи каламутні, не повністю прозорі.

Яшма для Козерога — це потужна енергія землі, підсилення власної енергетики. Червона яшма — допомога у збереженні здоров’я (шкіра, судинна система, кісткова та нервова системи — слабкі місця Козерогів). Зелена яшма — це укріплення, стабільність стосунків, життєва сила та енергія, фізична активність. Пістрява яшма — різноманітність в житті, позитивні зміни.

Камінь для Козерога жінки та чоловіка

Коли ми задаємо питання, який камінь є найкращим для  Козерога жінки чи чоловіка, маємо на увазі різницю між статями і стосунки. Бо все сказане вище відноситься до всіх Козерогів не залежно від статі.

Молодим жінкам Козерогам підійде ніжний камінь —  рожевий кварц, він помічник у справах любовних, для укріплення стосунків. Гірський кришталь пасуватиме впертим дівчатам, під впливом його світлих вібрацій вони стануть не такими вже й впертими. Чудовими помічниками, щасливими талісманами будуть цитрин, аметист. Винного кольору топаз — камінь - талісман на удачу для Козерога - бізнес-леді.

Камінь Козерога чоловіка — димчастий кварц, а також цитрин. Ці камені допоможуть Козерогу бути менш категоричним у спілкуванні з людьми, пом’якшити характер. Димчастий кварц може бути помічником у прийнятті складних рішень. Для удачі у бізнесі добре мати талісман — блакитний топаз у вигляді природного кристалу.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре