UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камінь Діви

Планета -управитель Меркурій робить людей, що народились під знаком Зодіаку ♍ Діва найбільш складними та суперечливими. Непросто підібрати камінь для Діви! Щоб він приносив користь, подобався людині і допомагав у справах, особистому житті, щоб покращував характер Діви (ой, складна це задача!). Але якщо бути уважним, підключити свою інтуїцію та доповнити її спеціальними знаннями, можна підібрати камінь для Діви, що стане сильним оберегом, якщо треба — каменем багатства, дієвим талісманом і каменем удачі.

Який камінь підходить Дівам за датою народження?

Діва хоче навести лад у всьому і одразу, розкласти по полицях усеь світ. Меркурій надає Діві здібностей до аналізу та логічного мислення. Залізні аргументи, що Діва вміє наводити блискуче, роблять її непереможною у будь-якій дискусії. Діва дуже конкретна у всьому, до найдрібніших деталей. Краще не попадатися під критичні зауваження Діви! А ще вона старанна, дуже відповідальна, сумлінна. А ось романтичною і емоційною її назвати дуже важко.

Такий характер може вплинути на здоров’я. Слабкі місця Дів — печінка, селезінка, підшлункова, шлунок і всі органи травлення, а також нервова система.

Для здоров’я цих органів Дівам підходять камені жовтих та зелених відтінків, непрозорі: нефрит, зелена яшма, моховий агат і взагалі агати з зеленкуватими тонами, онікс, малахіт, жадеїт. Носити ці камені слід у вигляді намиста або кулона на рівні сонячного сплетіння. Також можна користуватись пірамідками чи просто каменями, прикладаючи їх до проблемних місць на деякий час. Не забуваємо періодично промивати камені під струменем холодної води після використання.

Для врівноваження нервової системи Дівам корисно носити камені синьо-зелених, жовтих, білих кольорів: амазоніт, геліотроп, яшми з жовтими та білими включеннями, сердолік, жовто-білі агати, та інші камені таких відтінків.

Камені для Діви жінки та чоловіка

Жінки Діви часто потребують захисту від негативних енергій свого оточення (адже Діва часто наривається на грубість від інших людей через свій прискіпливий характер). Тут відмінними каменями-оберегами стануть будь-які кварци з іридацією: котяче око, тигрове око, соколине око, бичаче око. Світлий агат. Нефрит чудово вбирає негатив, відводячи його від свого власника. А ще — м’які камені: обсидіан, онікс, малахіт, змійовик і навіть звичайний мармур. Всі ці камені допоможуть очистити людину від негативних енергій. Але щоб камені були ефективні, їх слід доволі часто очищувати і навіть міняти.

Дівам чоловікам, втім, як і жінкам, добре мати будь-які кварци: димчастий кварц, льодистий кварц, молочний. Всі кварци зі смугами та включеннями. Камінь буде вбирати негатив і одночасно гармонізувати свого власника.

Для Дів важливо носити дорогоцінний або напівдорогоцінний камінь на рівні сонячного сплетіння. Це може бути намисто, великий кулон. Можна прикладати на цю область камінь і лежачи відпочивати хвилин 20: така процедура чудово відновлює, заспокоює та дає енергію.

Нефритові зелені підвіски довжиною від 5 см на рівні сонячного сплетіння дозволять Діві бути настільки гармонійною, що це буде притягувати до неї людей, а не відштовхувати при спілкуванні в колективі. Жовто-зелені кристали кальциту також непогано підійдуть для цієї мети.

Камінь багатства для Діви чоловіка має бути зеленого чи блакитного кольору, з твердих порід. Це зелений берил чи блакитний топаз. Краще — натуральний необроблений кристал, такий, яким його створила природа. Він буде працювати сильніше, ніж огранений камінець у каблучці, наприклад. Великий кристал блакитного топазу можна носити просто в кишені, іноді брати до рук для близького контакту. Кристали звикають до власника і включаються в роботу, налаштовують на успіх та реалізацію задуманих масштабних бізнес-планів.

Обираючи камінь для Діви, робіть це індивідуально, спираючись на характер конкретної людини, на його потреби в даний період життя. Так більше шансів влучити в десятку та купити той камінь, що стане другом та помічником, талісманом на удачу та принесе своєму власнику радість, задоволення і користь.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре