UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камінь багатства

Всі стародавні культури, як східні, так і західні, наділяли дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння властивістю приваблювати удачу у справах, притягувати гроші, багатство.

Які саме кристали, мінерали мають подібні властивості? Різні традиції називають різні види каміння, але в більшості випадків ці камені об’єднує дещо спільне: це зелене забарвлення.

Камінь багатства — зелений камінь!

Назвемо найбільш відомі та популярні камені зеленого кольору, що вважаються символами достатку, багатства та успіху.

Зелений нефрит в домі або в робочому кабінеті

Китайці вважають зелений нефрит каменем влади, багатства та удачі. Такої ж думки — сучасна китайська система знань фен-шуй. В стародавньому Китаї нефритові бляшки використовували замість монет. Влада та багатство у китайців завжди були поруч, і там же завжди був присутній камінь нефрит, до того ж у величезній кількості.

Масивні блоки зеленого нефриту можуть притягувати вагомі результати у вигляді вдалого бізнесу, вигідних оборудок, успішної реалізації великих проектів, задуманих власником каменю. Такі великі речі мають стояти на виду у людини, що ставить камінь з певною метою, програмує камінь на збільшення свого майнового або іншого бажаного результату. Це може бути виріб з нефриту, а ще краще — просто камінь в його природному вигляді, або піраміда з нефриту. І чим камінь більше, тим сильніше він працює.

Камінь ліственіт — стихія дерева, символ багатства

Ліственіт — цікавий декоративний камінь, що вперше знайдений на Уралі. Камінь отримав назву від гори Ліствянки, хоча версії про те, що його колір — колір листя — теж цілком прийнятні.

Родовища ліственіту супроводжують золоті жили. Ці два фактори — зелений колір та спорідненість з золотом — дозволяють використовувати ліственіт та вироби х цього каменю як талісмани для приваблення грошей, багатства. Чудово працює комбінація пірамідальнї форми з забарвленням цього мінералу.

Достатньо поставити піраміду з цього каменю на робочому столі чи просто носити з собою в кишені, подумки підкріплюючи це відповідними побажаннями та намірами — і камінь багатства почне повільно, але впевнено приносити результати.

Смарагд: зелений магніт багатства, удачі та здоров’я

Один з найсильніших каменів, що притягують багатство, є смарагд. Це й зрозуміло: смарагд — представник нечисленної родини дорогоцінних каменів першої категорії, дуже твердий, чудового зеленого відтінку Найцінніші ювелірні смарагди, яскравого забарвлення та високої прозорості, коштують шалених грошей. Однак талісманом, що приваблює багатство, може бути кристал смарагду не ювелірної якості, не такий прозорий та яскравий, головне, щоб він був натуральним. Ціна на такі смарагди набагато нижча, і визначається лише їх колекційною цінністю.

Смарагд — один з наймогутніших каменів-талісманів. Звикаючи до свого власника, камінь стає його вірним захисником, помічником, що приваблює увагу оточення, успіх в бізнесі, сприяє гарному здоров’ю та щастю в коханні. Але людям злим, недобрим, підступним, з підлими та деструктивними намірами, смарагд допомагати не буде.

Амазоніт: енергія блага, гармонії, стабільності

Цей яскравий зелений камінь швидше принесе багатство іншого роду: любов, сімейне вогнище, діти — адже це теж багатство, вічні цінності, що не мають ціни. Амазоніт просто створений для підтримки почуттів, для укріплення стосунків, для збереження молодості, для допомоги майбутнім мамам. Гармонія життя — так можна охарактеризувати вплив амазоніту двома словами. Хіба це не цінніше матерільаного багатства, вираженого в грошових знаках? І хіба міцна сім’я — це не частина того самого бажаного багатства в житті?

Зелений колір — найзаспокійливіший з усього спектру. Споглядання, перебирання зелених каменів заспокоює нерви і впорядковує думки, знімає напругу, сприяє швидкому відновленню сил після напруженої роботи. Позитивне мислення та настрій, заряд бадьорості та життєвої енергії — все це чудово допомагає активним та діловим людям втілювати в життя найсміливіші плани, в тому числі — пов’язані з кар’єрою, бізнесом, грошима. Тож зелений камінь як прикраса сбо ак предмет інтер’єру — цілком реальний енерджайзер, що притягує успіх та багатство.

Де в домі поставити камінь для багатства та процвітання?

Згідно фен-шуй, камінь для багатства має перебувати в секторі багатства, в південно-східному. Колір сектора багатства — світло-зелений. Вкраплення червоного кольору будуть цілком доречні. І тут одразу спадає на думку геліотроп — різновид яшми зеленого кольору з червоними вкрапленнями.

Щодо фігур, які символізують приріст матеріального багатства, то до них відноситься, насамперед, форма піраміди (недарма піраміда прикрашає зелений американський долар!). Поєднання мінералу зеленого кольору з формою піраміди — саме те, що потрібно, оптимальна форма, що буде ефективно працювати.

Центральна зона помешкання — сектор здоров’я. І хоча здоров’я та багатство, на перший погляд, не пов’язані напряму, але зв’язок все ж існує. Здоров’я, краса, гармонія, психологічна рівновага та самодостатність — фактори, що сприяють і розвитку особистості, і закономірному зростанню достатку, успішному результату ділової та професійної активності по життю.

В центрі дому добре ставити великі кристали, друзи, велике декоративне каміння та піраміди, що здатні поширювати у всі сторони позитивну енергію та очищувати простір від негативу. Постійно потрапляючи у поле зору власника, камені будуть перебувати в постійному контакті з людиною, надавати енергетичну підтримку та захищати.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре