UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камені року бика 2021

Наступний рік бика за китайським календарем, 2021, обіцяє бути більш спокійним, ніж 2020-й, таких шокових ситуацій та неймовірних змін, які ми всі пережили у період володарювання білого щура, вже не очікується.

Рік білого металічного бика, що вступить в свої права 12 лютого 2021 року, принесе нам більше спокою порівняно з роком пацюка, що минає. Сильних потрясінь не буде. Але бик примусить усіх працювати. У відповідь на працьовитість хазяїн року бик винагородить вас достатком та успіхом. Всі вкладення (фінансові, трудові, вкладення у знання, навчання та інші вкладення в найширшому розумінні) принесуть віддачу.

В сімейному житті рік бика віщує спокій та мир, але будьте стриманими: бик не любить бурхливих неконтрольованих емоцій. Шлюби, укладені в рік бика, будуть вдалими, міцними, стабільними.

Бик — стихія землі. Він консервативний та стійкий. Дуже практичний та впертий. Він надійний та стабільний. Він не поспішає і впевнений в собі. Бик — мовчазний трудівник, він не любить надмірних розваг, пустопорожніх балачок та легковажного відношення.

В рік бика добре багато працювати, особливо над власним розвитком, створювати капітал. При чому капіталом можуть бути не лише гроші чи майно, капіталом можуть бути знання, освіта та інші цінності.

Подорожувати в рік бика краще всередині країни (певно, особливого вибору і не буде в 2021 році).

Які камені відповідають 2021 року бика?

Каменем - талісманом на рік бика, що принесе добробут і удачу, можуть стати:

  • смарагд;
  • нефрит, особливо зелений нефрит;
  • тигрове око та котяче око;
  • агат.

Найсильніший захисник та помічник серед каменів — звісно ж, смарагд. Пам’ятайте, для того, щоб будь-який дорогоцінний камінь, в тому числі смарагд, проявив свої магічні властивості, він має бути натуральним: не фарбованим, не бути обробленим хімічним способом, не бути штучно опроміненим радіоактивними променями. Натуральний смарагд чудово працює, навіть якщо він не ювелірної якості (тобто не є абсолютно прозорим). Найбільшу силу мають цілі кристали. Талісман - смарагд принесе в рік бика удачу та добробут, допоможе реалізувати найсміливіші конструктивні плани, особливо сильно смарагд допомагає людям відкритим та правдивим.


Нефрит: з зеленого нефриту здавна роблять амулети для притягнення грошей, багатства та друзів. В системі фен-шуй нефрит використовують там, де потрібно створити гармонію, атмосферу спокою, і також на удачу. Добре поставити по чотирьох кутах будинку або квартири 4 маленькі нефритові пірамідки: вони будуть оберігати дім від усіх негативних енергій, неприємностей, дратівливих факторів. Оскільки нефрит має волокнисту, а не кристалічну структуру, він — провідник, він витягує, як пилотяг, всі негативи з будинку та з людини.


Тигрове око, як всі кварци - “очі” в принципі, найсильніший оберіг. І не лише у рік бика. Звикнувши до власника, тигрове око стає добрим охоронцем, що заздалегідь попереджає свого хазяїна про можливу небезпеку і допомагає її оминути. Як талісман і оберіг, цей камінь чудово підходить дітям. І діти віддячують тиговому оку взаємністю: їм всім без винятку подобається його шовковистий блиск і теплі, живі полиски.

Агат працює таким чином, що весь негатив приймає на себе, поглинає, звільняючи від нього свого власника. Носіть агат, тримайте його поблизу, він поблажливо поставиться до ваших людських слабкостей та захистить, очистить, відведе небезпеку. Цей камінь оберігає від вроків, від заздрісних поглядів.


Допомагає агат досягти гармонії і в любовних стосунках — носіть його на грудях, у вигляді кулона. А для захисту свого житла використовуйте агатову печеру з дрібними кришталивами всередині: поставте її у центрі кімнати, на видному підвищеному місці. Агати з білими та жовтими смужками — чудові захисники для дітей.

Талісман з каменю на 2021 рік білого металічного бика підтримає та захистить

Підберіть собі талісман з каменю, що відповідає 2021-му року бика: такі помічники потрібні у житті, вони примушують людину подивитись всередину себе, краще зрозуміти причини власних проблем, а значить, допомагають легше справитися з ними, розвиватися та самовдосконалюватися.

Камінь допоможе реалізувати замислене на цей рік, підтримає вас своєю енергією, додасть впевненості в собі. З сильним талісманом легше буде приймати важливі, складні рішення.

Оберіг з каменю на рік бика може бути не один: це можуть бути прикраси, предмети інтер’єру, брелок чи просто натуральний кристал чи шматочок мінералу, який можна носити в кишені. Всі вони працюють по-різному, але кожний приносить свою користь і має своє призначення.

Не забудьте, що бик не любить червоного кольору, він його дратує. До червоних каменів це теж відноситься, тож цього року не зловживайте. Нехай рубіни трохи відпочинуть.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре