Меню
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камені для ландшафтного дизайну

Кремінь 16кг
0
5 200.00грн.
Димчастий кварц друза кристалів 12,8кг
0
5 600.00грн.
Велика друза кристалів димчастого кварцу, вага 12,8 кг. Україна, Волинське родовище. ..
Евдіаліт4.4кг
0
9 000.00грн.
Евдіаліт- мінерал яскраво-малинового кольору . Кольський півострів. В породі чорного і білого кольору. Вага каменю 4.4кг. Інша назва - лопарська кров. ..
Димчастий кварц для гірки, водоспада 10кг
0
10 000.00грн.
Великий колекційний зразок друзи темного димчастого кварцу - маса кристалів, що зрослися докупи - вагою 10кг. Напівпрозорий, темного відтінку, одна сторона гладенька, інша складається з голівок окремих кристалів, що зрослися (типу щітки).Чудово ..
Моріон кристал 8 кг
0
10 000.00грн.
Натуральний кристал моріону, у верхній частині переходить в димчастий кварц, Україна (Волинське родовище). Вага 8 кг. Кристал на просвiт не прозорий, тільки у верхній димчастої частини є напівпрозору ділянки, грані не поліровані, природні. На одній з..
Кварц молочний 30кг
0
13 000.00грн.
Цільна глиба молочного кварцу (Україна) білого кольору вагою понад 30 кг для ландшафтного дизайну. Для декорування альпійських гірок, для садових фонтанів, водоспадів, для облаштування фен-шуй дизайну ділянки, для сада каменів. ..
Моріон кристал 10 кг
0
25 000.00грн.
Натуральний кристал моріону високої якості, абсолютно чорний, непрозорий, з вираженим смолистим блиском. Україна  (Волинське родовище). Вага 10 кг. Не оброблений...
Пегматит з топазами 24кг
0
52 000.00грн.
Унікальний колекційний кристалічний пегматит (різновид польового шпату) з кристалами блакитного топазу. Розкішний камінь для ландшафтного дизайну або для інтер'єру. Прикрасить альпійську гірку біля шикарного маєтку, композицію з водоспадом. З вдалою ..
Камені для ландшафтного дизайну

Камінь для ландшафтного дизайну

Сьогодні не є проблемою купити в Києві і в Україні каміння для ландшафтного дизайну. Піщаник, велика галька, граніт – їх багато на ринку за найрізноманітнішими цінами.

Але наш "КристалБутік" пропонує дещо особливе. Абсолютно ексклюзивне, дороге і цінне.

Незвичайні декоративні камені для саду можна купити лише у нас!

Це великі друзи, великі колекційні кристали, колекційні екземпляри рідкісних сполучень гірських порід.

Напівпрозорі друзи димчастого кварцу і майже білий молочний кварц, пегматитова порода з включеннями напівпрозорих кристалів топазів, унікальні утворення з кременю чудернацької фантастичної форми і багато інших незвичайних і нестандартних дарів природи, що органічно поєднаються з ландшафтним дизайном саду, присадибної ділянки, прикрасять альпійську гірку чи садовий водоспад.

Камені для фен-шуй присадибної ділянки

Відомо, яке важливе місце відведено у фен-шуй правильному формуванню потоків енергії в будинку і навколо нього – на ділянці, в саду, а також в середині офісів і ззовні офісних будівель. Природні кристали, мінерали – перші помічники згідно вчення фен-шуй у справі захисту від негативни енергій, геопатогенних зон. Вони є сильними випромінювачами позитивних вібрацій, здатними змінити всю енергетику ділянки і встановити той мікроклімат, в якому всі мешканці будуть здорові та енергійні, а в домі пануватиме мир, добробут і процвітання. 

Які камені купити для дизайну в Україні

Ми безкоштовно консультуємо наших покупців щодо доцільності придбання того чи іншого конкретного каменю для встановлення в певному місці з певною метою. Ставте свої запитання через форму зворотнього зв’язку на нашому сайті, ми допоможемо підібрати каміння для ландшафтного дизайну заради краси і користі для вас, і поінформуємо про ціни.