UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Натуральні камені для дизайну інтер'єрів та екстер'єрів

Кальцит, жеода з кристалами
0
1 200.00грн.
Колекційна жеода ("печера") з численними кристалами кальциту. Вага 885 г, розміри 14 х 11 см. Всередині жеоди у формі напівсфери — розсип цілих кристалів кальциту: десятки кристалів більшого розміру (2-4 см) і сотні дрібних блискучих кришталиків.Така..
Кремінь 2,7 кг
0
1 500.00грн.
Сірий природний кремінь чудернацької форми в світлій "сорочці" вагою 2,7 кг. Розміри 23 х 12 х12 см. Колекційний екземпляр. Корисно мати кремінь вдома - він вбере в себе всю негативну енергетику і перетворить її на позитивну, чим покращить і гар..
Гірський кришталь друза в сорочці
0
3 990.00грн.
Гірський кришталь натуральний. Унікальна колекційна друза гірського кришталю в суцільній темно-червоній  "сорочці" зі сполук заліза. Вага 1410г. Всередині під сорочкою — прозорі безбарвні кристали...
Друза димчастого кварцу 2,2 кг
0
3 999.00грн.
Піраміда з лабрадориту 21х21см
0
4 000.00грн.
Піраміда з лабраториту, розмір основи 21х21см. Виготовлена в пропорціях єгипетських пірамід. Піраміда порожниста всередині. ..
Пегматит з кристалами топазу
0
4 000.00грн.
Колекційний екземпляр пегматитової породи з численими кристалами блакитного топазу (Україна). Вага 2.1 кг. Камінь сили. ..
Кремінь 16кг
0
5 200.00грн.
Димчастий кварц друза кристалів 12,8кг
0
5 600.00грн.
Велика друза кристалів димчастого кварцу, вага 12,8 кг. Україна, Волинське родовище. ..
Димчастий кварц для гірки, водоспада 10кг
0
10 000.00грн.
Великий колекційний зразок друзи темного димчастого кварцу - маса кристалів, що зрослися докупи - вагою 10кг. Напівпрозорий, темного відтінку, одна сторона гладенька, інша складається з голівок окремих кристалів, що зрослися (типу щітки).Чудово ..
Кварц молочний 30кг
0
13 000.00грн.
Цільна глиба молочного кварцу (Україна) білого кольору вагою понад 30 кг для ландшафтного дизайну. Для декорування альпійських гірок, для садових фонтанів, водоспадів, для облаштування фен-шуй дизайну ділянки, для сада каменів. ..
Евдіаліт 4.6 кг
0
24 000.00грн.
Евдіаліт- мінерал яскраво-малинового кольору . Кольський півострів. В породі чорного і білого кольору. Вага каменю 4.6 кг. Інша назва - лопарська кров. Мінерал займає гідне місце у виробництві вишуканих ювелірних виробів. Один з найцінніших міне..
Моріон друза
0
28 000.00грн.
Колекційна друза чорних моріонів. Україна. Всі кристали чорні, непрозорі, відмінної якості. Вага 3,5кг...
Гірський кришталь друза 3.9кг
0
32 000.00грн.
Унікальна колекційна друза гірського кришталю. Вага 3.9 кг. Можна назвати її двосторонньою щіткою. Сотні абсолютно прозорих кристаликів ростуть, наче ліс, на двох протилежних площинах друзи. Така друза — надзвичайно потужний захисник від негативної е..
Пегматит з топазами 24кг
0
52 000.00грн.
Унікальний колекційний кристалічний пегматит (різновид польового шпату) з кристалами блакитного топазу. Розкішний камінь для ландшафтного дизайну або для інтер'єру. Прикрасить альпійську гірку біля шикарного маєтку, композицію з водоспадом. З вдалою ..
Моріон кристал 8 кг
0
56 000.00грн.
Натуральний кристал моріону, у верхній частині переходить в димчастий кварц, Україна (Волинське родовище). Вага 8 кг. Кристал на просвiт не прозорий, тільки у верхній димчастої частини є напівпрозору ділянки, грані не поліровані, природні. На одній з..

Напівдорогоцінне каміння в ландшафтному дизайні

Використання барвистого напівдорогоцінного каміння в ландшафтному дизайні дозволяє створювати воістину унікальні витвори, яскраві, виразні і настільки ж неповторні, наскільки неповторний кожний кристал.

Традиційно в ландшафтному дизайні використовують граніт, піщаник, базальт, сланець, мармур чи штучне каміння. Ці камені виконують свою функцію і ефективні з точки зору затрат, але в кар’єрі кожного дизайнера бувають особливі проекти і особливі клієнти, які потребують особливого підходу і неординарних рішень. Чим більше в розпорядженні майстра інструментів і матеріалів, тим точніше, яскравіше і красивіше він може виразити свою ідею.

Напівдорогоціннне каміння в ландшафтному дизайні - саме те нестандартне. оригінальне яскраве творче рішення, яке дозволяє перетворити прекрасний проект в справжній витвір мистецтва.

Використання самоцвітів в дизайні може дійсно дещо підвищити вартість проекту, але його цінність разом з тим виросте багатократно.

Україна відома своїми кращими в світі топазами та моріонами, багата запасами димчастого кварцу.

Напівпрозорі кварци розкішно виглядають з підсвіткою в темну пору доби. Їх природні неповторні форми стануть джерелом творчих ідей і оригінальних рішень.

Кристалічні породи дуже стійкі до несприятливих погодних умов і не так піддаються руйнуванню, як м’які осадові породи. Для них не страшні ані екстремальна літня жара, ані холод чи опади, протягом десятиліть вони будуть зберігати первісний вигляд, форму, колір.