UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Кристали

Шерл чорний  турмалін 5 кристалів
0
450.00грн.
Комплект з 5 кришталиків чорного турмаліну (шерл), з природними гранями. Використовуються в літотерапіі та інших езотеричних практиках. Розміри: 1,5 - 2,5 см; загальна вага - 15 г..
Гранат кристал 10 г підвіска
0
450.00грн.
Кулон з природнього необробленого кристалу гранату, не прозорого, з чіткими неушкодженими гранями. Фурнітура з міді. Розмір: 2/1,7/1,5 см; вага - 10 г..
Гірський кришталь з рутиловими нитками 11 г
0
500.00грн.
Кристал гірського кришталю, прозорий, з фантомами, рутіловою ніттю(волосся Венери), грані приполіровані. Розмір: 3,7/1,3/1,2 см; вага - 11 г..
Оберіг — друза димчастого кварцу 121 г
0
585.00грн.
Оберіг (амулет) у вигляді міні друзи чудернацьки зрощених кристалів димчастого кварцу (Україна), що поглинають чужі власнику каменю енергії та зовнішні загрози. Виблиски веселки посилюють особистий захист та життєву енергію. Розмір 8,5/4,5/3 см, вага..
Кулон з кристалом топазу
0
700.00грн.
Підвіска-кулон з кристалом натурального необробленого топазу (Україна) винного кольору вагою 22г. { "@context": "http://schema.org", "@type": "Product", "name": "Кулон з кристалом топазу" }..
Гранат натуральний кристал 47 г
0
700.00грн.
Природний необроблений кристал гранату. Використовується як талісман, в літотерапіі, та інших езотеричних практиках. Розмір: 3,5/2,8/2 см; вага - 47 г..
Кристал винного топазу на підвісці 30 г
0
800.00грн.
Топаз натуральний, Україна, цільний кристал вагою 30 г. Кристал оформлений у вигляді підвіски з ключиком. Розміри 6 х 2,7 см, товщина 8 мм. Топаз винного кольору.  Природні грані кристалу не поліровані, не оброблені. Прозорий...
Друза димчатого кварцу
0
850.00грн.
Колекційна друза кришталиків димчатого кварцу і мікрокристалів гірського кришталю. Розмір: 5,5/5/3,5 см; вага - 119 г..
Оберіг у вигляді зростка топазів в пегматиті 99 г
0
885.00грн.
Топази, природний зросток кристалів  блакитного і винного кольорів в пегматитовій породі (Україна). Розміри 7/4/3 см, вага 99 г.Камінь може стати оберегом для родини, для дому.  Енергія кристалів, спрямованих в різні сторони, буде відштовху..
Шерл 24г
0
900.00грн.
Природний кристал чорного турмаліну - шерл. Вага 24г, 2,5х2,5 см. Необроблений, з природними гранями. Двовершинний. ..
Топаз кристал у вигляді кулона 36 г
0
970.00грн.
Кристал натурального топазу винного кольору, Україна. Необроблений кристал оформлений у вигляді підвіски-кулона з підковою. Ваго 36 г. Розміри 3,8 х 3,5 см, товщина 13 мм. Забарвлення кристалу світло-винне, в правому нижньому куті переходить в безбар..
Моріон  кристал 131 г
0
1 100.00грн.
Кристал моріону чорно-маслянистого кольору з природними, неушкодженими гранями, на деяких з них зростки кришталиків димчатого кварцу, прозорість на просвіт. Розмір: 9,5/4,5/2,5 см; вага - 131 г. ..
Топаз поліхромний 29 г
0
1 175.00грн.
Природний кристал поліхромного (блакитного з винним) топазу з природними гранями, абсолютно прозорий всередині. Розміри 3,3/2,5/2,5 см, вага 29 г. Країна походження — Україна, Волинське родовище...
Кальцит, жеода з кристалами
0
1 200.00грн.
Колекційна жеода ("печера") з численними кристалами кальциту. Вага 885 г, розміри 14 х 11 см. Всередині жеоди у формі напівсфери — розсип цілих кристалів кальциту: десятки кристалів більшого розміру (2-4 см) і сотні дрібних блискучих кришталиків.Така..
Друза льодистого кварцу 625 г
0
1 350.00грн.
Натуральна друза — зросток кількох великих кристалів льодистого кварцу. Країна походження Україна, Волинське родовище. Вага 625 г. Розмір 14 х 8 х 6 см. Грані кристалів чіткі, не оброблені, ребристі. Вершини кристалів цілі,  природні. Друза напі..
Топаз поліхромний 37 г
0
1 370.00грн.
Природний кристал поліхромного (блакитного з винним) топазу з природними гранями, абсолютно прозорий всередині. Розміри   4/3/2 см, вага 37 г. Країна походження — Україна, Волинське родовище...
Моріон кристал 157 г
0
1 490.00грн.
Моріон, Україна. Кристал, частково з гранями. Розмір 6/4/3,5 см, вага 157 г ..
Моріон 157 г
0
1 500.00грн.
Моріон натуральний, Україна. Розмір 7/4/3,5 см, вага 157 г. Необроблений кристал моріону, темної прозорості, частково з природніми гранями...
Гранат кристал підвіска 38 г
0
1 600.00грн.
Підвіска з природнього необробленого кристалу гранату, з чіткими неушкодженими гранями. Фурнітура з білого металу. Розмір: 2,7/2,5/2,2 см; вага - 38 г..
Топаз, кулон 18 г
0
1 650.00грн.
Кристалл топазу натурального (Україна) у вигляді кулона, підвіски. Колір топазу — винний. Кристал повністю прозорий всередині, всі грані природні, чіткі, не оброблені. Розмір кристалу 5 см. Вага 18  г. На підвісці зі сплаву мідного кольору. ..
Кристал поліхромного кварцу 332 г
0
1 750.00грн.
Кристал поліхромного кварцу, Україна. Поєднує в собі моріон, димчастий і льодистий кварц. Розмір 9,5/7,5/3,5 см, вага 332 г. Це частина кристалу зі збереженими кристалічними гранями. ..
Гірський кришталь 184 г
0
1 840.00грн.
Гірський кришталь натуральний, розміри  10/5/2, 5см, вага 184 г.  Всередині камінь прозорий, подекуди на поверхні сліди природної сорочки...
Оберіг — український винний топаз, 35 г
0
2 105.00грн.
Талісман (оберіг) у вигляді прозорого кристала українського винного топазу з природними неполірованими гранями. Велика грань має  природний дзеркальний блиск з райдужними переливами, що має здатність відбивати негативні енергії. На одному з кінч..
Друза димчастого кварцу 428 г
0
2 345.00грн.
Колекційна друза димчатого кварцу (Україна) з центральним двовершинним  кристалом, в середині якого залишки нафти. Грані неушкоджені і не оброблені. Використовується як сімейний оберіг та в езотеричних практиках. Розмір: 10,7/7,3/5,2 см; вага - ..
Кристали

Де купити натуральні кристали?

Кристали — краса і користь, подаровані нам самою природою. Кристали ростуть, наче живі організми, хоча цей повільний процес може тривати тисячі років. Їх геометрично правильна форма і чіткість граней заворожують, притягують погляд наче магнітом. Милуватись кристалами можна нескінченно,  і не знайти двох однакових кристалів у природі, кожен — унікальне творіння Всесвіту.

В нашому інтернет-магазині  можна купити кристали різних мінералів, напівдорогоцінних та дорогоцінних каменів.

На сторінках нашого каталогу ви знайдете унікальні великі кристали різнокольорових кварців з України та з інших країн, рідкісні екземпляри кристалів з усіх континентів.

Кристали і друзи — чудо природи і дари Всесвіту

Деякі кристали мають колекційну цінність завдяки рідкісній формі, розмірам, правильним граням — в природі такі дива трапляються не часто. В нашому магазині можна знайти колекційні зразки, що варті місця у провідних мінералогічних музеях.

Є і натуральні кристали дорогоцінних каменів типу смарагда, топазу, берилу: наші кристали мають колекційну цінність, попри не ювелірну якість кристалів, їх енергетика сильніша, ніж у оброблених різними методами дорогоцінних камінчиків у виробах з ювелірних крамниць.

Кристали гірського кришталю, димчастого та інших кварців бажають купити люди, що займаються духовними практиками, медитаціями. Їх потужна чиста енергія здатна наповняти людину в складні моменти емоційної нестабільності, втоми, поганого самопочуття.

Друзи — це зростки з кількох чи багатьох кристалів, вони фантастично різноманітні за формою, розмірами, направленню росту кристалів.

Друзи з сотень дрібних кристалів, що виросли в одному напрямку, ще називають “щітками”. Такі друзи, особливо з різновидів кварцу, мають чудові очищаючі властивості: вони прибирають негативні енергії з навколишнього простору, і навіть з людини.

Як правильно користуватись натуральними кристалами, друзами для свого блага, здоров’я, очищення — підкажуть наші консультанти. Залиште свій телефон або зателефонуйте нам, всі консультації щодо каменів безкоштовні.

Кристали та друзи — чудові гармонізатори простору та енергетичні захисники

Для гармонізації простору всередині будинку, квартири чи офісу варто купити друзи кристалів. Друзи, вершини кристалів яких направлені в різні боки, випромінюють позитивну енергію у всіх напрямках, покриваючи своїм очищуючим впливом все приміщення в радіусі, що в десятки разів більший за розмір самої друзи.

Крім того, великі натуральні кристали та друзи — розкішна прикраса будь-якого сучасного інтер’єру. Виставлені на видному місці в домі кристали та друзи будуть одночасно виконувати дві функції: декор та гармонізатор простору.

Як підібрати кристали та друзи?

Натуральний кристал може стати чудовим оберегом, дуже сильним особистим талісманом.

Чітка впорядкованість атомів в кристалічній гратці формує особливу енергетику кристалу. Він випромінює постійні вібрації певної частоти, що не змінюються з плином часу. Ці вібрації благотворно впливають на людину, вони гармонійні для нашого організму. Правильні кристали набагато сильніші аморфних мінералів, що не мають кристалічної гратки.

Люди, що відчувають енергетику каменів, намагаються купити кристали правильної форми, двохголові, кристали особливої чистоти або кристали зі шторками, райдугами, фантомати всередині.

Існує така думка, що кристали можуть впливати на здоров’я та удачу людини, не дарма ж їх століттями використовували люди як обереги, брали з собою в далекі небезпечні подорожі, передавали в спадок з покоління в покоління як особливу цінність.

Щоб купити кристал, що стане вашим помічником, талісманом, захисником, зовсім не обов’язково прив’язувати свій вибір до рекомендацій гороскопів. Власна інтуїція допоможе зробити більш вдалий вибір. А не вистачає власного досвіду або маєте сумніви — телефонуйте нам.