Меню
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Кристали

Шерл в пегматиті
0
150.00грн.
Шматочок пегматитової породи зі  слюдою з кристалами чорного турмаліну - шерлами. Довжина зразка 6см. Колекційний. Камінь сили. ..
Димчастий кварц кристал 117 г
0
230.00грн.
Колекційний  кристал димчастого кварцу насиченого темного кольроу. Україна. Вага 117 г. Розміри 9 х 4 см. Походження - Україна, Волинське родовище. Кристал не оброблений, вершина сколота, напівпрозорий на просвіт...
Димчастий кварц, кристал 42 г
0
250.00грн.
Димчастий кварц, напівпрозорий кристал (Україна). Розміри кристала 7 х 2,8 х 1,2 см. Вага 42 г. Весь кристал має шорстку природну поверхню, на одній з граней мушлеподібний скол...
Кристал димчастого кварцу 144 г
0
280.00грн.
Кристал димчастого кварцу натуральний, Україна. Вага 144 г. Розміри 7 х 5 х 2,5 см. Монокристал необроблений, грані природні, шорсткі. Має невеликий склоподібний скол на одній з граней при вершини і на одній бічній грані. Через скол чітко проглядаєть..
Моріон, кристал 62 г
0
300.00грн.
Кристал натурального моріону, необроблений (Україна, Волинське родовище). Вага 62 г. Розміри 5/4/2 см. Має темний колір і маслянистий блиск...
Димчастий кварц, кристал 64г
0
350.00грн.
Димчастий кварц, абсолютно прозорий всередині кристал (Україна). Розміри кристала 8 х 3,5 х 1,5 см. Вага 64 р Весь кристал має шорстку природну поверхню, на двох гранях мушлеподібний скол...
Топаз кристал - підвіска з черепашкою, 26 г
0
350.00грн.
Кристал натурального винного топазу, Україна. Необроблений кристал оформлений у вигляді підвіски-кулона з черепашкою. Вага 26 г. Розміри 4 х 3 см, товщина 10 мм. Забарвлення кристалу світло-винне. Кристал прозорий...
Димчастий кварц  кристал 63 г
0
380.00грн.
Зросток кристалів натурального димчастого кварцу, Україна, Волинське родовище. Вага 63 г. Розміри 7,5 х 3,5 х 2,5 см.На просвіт прозорий, коричневого кольору.  Всі грані кристалів природні, не поліровані. ..
Димчастий кварц кристал прозорий 335г
0
400.00грн.
Димчастий кварц, Україна. Прозорий. Вага 335 г. Каменерізна сировина..
Кристал винного топазу на підвісці 30 г
0
400.00грн.
Топаз натуральний, Україна, цільний кристал вагою 30 г. Кристал оформлений у вигляді підвіски з ключиком. Розміри 6 х 2,7 см, товщина 8 мм. Топаз винного кольору.  Природні грані кристалу не поліровані, не оброблені. Прозорий...
Топаз кристал у вигляді кулона 36 г
0
400.00грн.
Кристал натурального топазу винного кольору, Україна. Необроблений кристал оформлений у вигляді підвіски-кулона з підковою. Ваго 36 г. Розміри 3,8 х 3,5 см, товщина 13 мм. Забарвлення кристалу світло-винне, в правому нижньому куті переходить в безбар..
Топаз, кулон 85 карат
0
430.00грн.
Кристалл топазу натурального (Україна) у вигляді підвіски. Колір топазу — безбарвний. Кристал прозорий всередині, всі грані природні, не оброблені. Розмір кристалу 4 х 2,5 см. На підвісці з жовтого металу. ..
Апатит в польовому шпаті
0
499.00грн.
Правильний кристал напівпрозорого блакитного апатиту довжиною 4 см в породі  - польовому шпаті. Колекційний. Камінь сили. Оберігає від небезпечних життєвих ситуацій, необачних рішень, тяжких хвороб. Приваблює масштабний успіх в розпоча..
Димчастий кварц кристал  двоголовий 135 г
0
500.00грн.
Кристал димчастого кварцу, Україна. Кристал двоголовий — рівнозначні вершини з обох полюсів кристалу. Вага 135 г. Розміри 7 х 5,5 х 4 см. Кристал всередині прозорий. Не оброблений. Всі грані — природні, не пошкоджені, без сколів, не поліровані. На од..
Шерл 24г
0
500.00грн.
Природний кристал чорного турмаліну - шерл. Вага 24г, 2,5х2,5 см. Необроблений, з природними гранями. Двовершинний. ..
Кулон з кристалом топазу
0
550.00грн.
Підвіска-кулон з кристалом натурального необробленого топазу (Україна) винного кольору вагою 22г...
Смарагд натуральний, кристал 14,4 г
0
555.00грн.
Кристал натурального смарагду колекційний (Урал, Малахівське родовище). Розмір 3,5х2см, вага 14,4 г. Смарагд напівпрозорий, з включеннями, з залишками породи...
Димчастий кварц  кристал 131 г
0
590.00грн.
Кристал натурального димчастого кварцу, Україна, Волинське родовище. Вага 131 г. Розміри 9,5 х 5 х 2,5 см.Кристал має насичений темно-коричневий колір. На просвіт прозорий.  Всі грані кристалу природні, не поліровані, ребристі. На одній великій ..
Друза димчастого кварцу 400 г
0
600.00грн.
Натуральна друза — зросток кількох кристалів димчастого кварцу. Країна походження Україна, Волинське родовище. Вага 400 г. Розмір 8 х 8 х 7 см. Вершини кристалів цілі,  природні. Друза напівпрозора на просвіт, центральна частина друзи непрозора,..
Топаз в пегматиті
0
600.00грн.
Колекційний зразок розміром 9см - напівпрозорі кристали поліхромного топазу (винно-блакитні) прямокутної форми, що ростуть в пегматитовій породі зі слюдою. Камінь сили. ..
Моріон кристал 183 г
0
650.00грн.
Натуральний кристал моріону з чіткими бічними гранями без вершини. Країна походження Україна, вага 183 г. Розмір 6 х 6 х 5 см. Бічні грані кристалу в сорочці, грані не оброблені, природні, дрібноребристі. Кристал зональний. Тіло основного кристалу на..
Моріон друза 370 г
0
700.00грн.
Моріон - колекційна друза з декількох кристалів вагою 370 г. Розміри 8 х 8 см. Походження - Україна, Волинське родовище. Багато граней у природних"сорочках". На вершині однієї з граней і між двома кристалами приросли два невеликих кристали пегматиту ..
Топаз винний 28г
0
700.00грн.
Природний кристал винного топазу (Україна) з відполірованими гранями. Вага 28г. Колекційний, напівпрозорий, з райдугами.Ідеальний талісман для жінки, що одночасно з підтриманням домашнього вогнища успішно займається бізнесом. Принесе успіх і нові поз..
Раухтопаз-димчастий кварц 1,1 кг
0
800.00грн.
Друза димчастого кварцу вагою 1,1 кг, що складається з одного боку з одного великого кристала, а з іншого боку є щітка з кристалів. ..

Хочете купити натуральні кристали?

Кристали різних мінералів, напівдорогоцінних та дорогоцінних каменів можна купити в нашому інтернет-магазині.

На сторінках нашого каталогу ви знайдете унікальні великі кристали різнокольорових кварців з України та з інших країн, рідкісні екземпляри кристалів з усіх континентів.

Кристали і друзи — чудо природи і дари Всесвіту

Деякі кристали мають колекційну цінність завдяки рідкісній формі, розмірам, правильним граням — в природі такі дива трапляються не часто. В нашому магазині можна знайти колекційні зразки, що варті місця у провідних мінералогічних музеях.

Є і натуральні кристали дорогоцінних каменів типу смарагда, топазу, берилу: наші кристали мають колекційну цінність, попри не ювелірну якість кристалів, їх енергетика сильніша, ніж у оброблених різними методами дорогоцінних камінчиків у виробах з ювелірних крамниць.

Кристали гірського кришталю, димчастого та інших кварців дуже популярні у людей, що займаються духовними практиками, медитаціями. Їх потужна чиста енергія здатна наповняти людину в складні моменти емоційної нестабільності, втоми, поганого самопочуття.

Друзи — це зростки з кількох чи багатьох кристалів, вони фантастично різноманітні за формою, розмірами, направленню росту кристалів.

Друзи з сотень дрібних кристалів, що виросли в одному напрямку, ще називають “щітками”. Такі друзи, особливо з різновидів кварцу, мають чудові очищаючі властивості: вони прибирають негативні енергії з навколишнього простору, і навіть з людини.

Як правильно користуватись натуральними кристалами, друзами для свого блага, здоров’я, очищення — підкажуть наші консультанти. Залиште свій телефон або зателефонуйте нам, всі консультації щодо каменів безкоштовні.

Кристали та друзи — чудові гармонізатори простору та енергетичні захисники

Для гармонізації простору всередині будинку, квартири чи офісу варто купити друзи кристалів. Друзи, вершини кристалів яких направлені в різні боки, випромінюють позитивну енергію у всіх напрямках, покриваючи своїм очищуючим впливом все приміщення в радіусі, що в десятки разів більший за розмір самої друзи.

Крім того, великі натуральні кристали та друзи — розкішна прикраса будь-якого сучасного інтер’єру. Виставлені на видному місці в домі кристали та друзи будуть одночасно виконувати дві функції: декор та гармонізатор простору.

Як підібрати кристали та друзи?

Натуральний кристал може стати чудовим оберегом, дуже сильним особистим талісманом.

Чітка впорядкованість атомів в кристалічній гратці формує особливу енергетику кристалу. Він випромінює постійні вібрації певної частоти, що не змінюються з плином часу. Ці вібрації благотворно впливають на людину, вони гармонійні для нашого організму. Правильні кристали набагато сильніші аморфних мінералів, що не мають кристалічної гратки.

Люди, що відчувають енергетику каменів, намагаються купити кристали правильної форми, двохголові, кристали особливої чистоти або кристали зі шторками, райдугами, фантомати всередині.

Існує така думка, що кристали можуть впливати на здоров’я та удачу людини, не дарма ж їх століттями використовували люди як обереги, брали з собою в далекі небезпечні подорожі, передавали в спадок з покоління в покоління як особливу цінність.

Щоб купити кристал, що стане вашим помічником, талісманом, захисником, зовсім не обов’язково прив’язувати свій вибір до рекомендацій гороскопів. Власна інтуїція допоможе зробити більш вдалий вибір. А не вистачає власного досвіду або маєте сумніви — телефонуйте нам.