Меню
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камені та мінерали

Опал білий 18г
0
80.00грн.
Натуральний білий опал вагою 18г . Не ювелірний. ..
Топаз галтовка на вагу
0
100.00грн.
Топази галтовка (шліфовані округлі камінці) українського походження. Є в наявності різного кольору (блакитний, винний, білий, поліхромний) і прозорості. Залежно від кольру, розміру, прозорості ціна коливається від 10 грн за 1 грам до 100 грн за 1 гра..
Агат півкуля
0
150.00грн.
Половинка розрізаної навпіл сфери з агатом всередині. Вага 150 г, ширина 5,5смЦей камінь червоного кольору з біли метеликом всередині має унікальну властивість поглинати негативну енергетику і переробляти її на позитивну. Дарує повну впевненість в со..
Шерл в пегматиті
0
150.00грн.
Шматочок пегматитової породи зі  слюдою з кристалами чорного турмаліну - шерлами. Довжина зразка 6см. Колекційний. Камінь сили. ..
Гірський кришталь 39 г
0
150.00грн.
Прозорий гірський кришталь, Україна. Вага 39 г, розміри 5 х 4 х 1,5 см. Всередині видно "шторки" та райдуги...
Гірський кришталь 54 г
0
220.00грн.
Гірський кришталь натуральний, прозорий камінь. Вага 54г . Розміри 9 х 3 х 2 см. В камені видні напівпрозорі шторки. Країна походження - Україна...
Димчастий кварц кристал 117 г
0
230.00грн.
Колекційний  кристал димчастого кварцу насиченого темного кольроу. Україна. Вага 117 г. Розміри 9 х 4 см. Походження - Україна, Волинське родовище. Кристал не оброблений, вершина сколота, напівпрозорий на просвіт...
Димчастий кварц 117 г
0
234.00грн.
Абсолютною прозорий натуральний димчастий кварц, Україна. Вага 117 г. Розмір 8 х 5 см..
Гірський кришталь підвіска 15 г
0
250.00грн.
Натуральний гірський кришталь (різновид кварцу), прозорий, на підвісці з жовтого металу. Розмір 3,5 см, вага 15 г. Абсолютно прозорий, всередині видно числені шторки і веселки. ..
Димчастий кварц, кристал 42 г
0
250.00грн.
Димчастий кварц, напівпрозорий кристал (Україна). Розміри кристала 7 х 2,8 х 1,2 см. Вага 42 г. Весь кристал має шорстку природну поверхню, на одній з граней мушлеподібний скол...
Гірський кришталь друза 30 г
0
260.00грн.
Мініатюрна друза кристалів гірського кришталю. Натуральна, всі кристали прозорі, з чіткими натуральними неушкодженими гранями та вершинами. Розміри 4/3,5/3 см...
Аквамарин 6 г
0
270.00грн.
Аквамарин натуральний полірований. Довжина 37 мм. Вага 6 г. ..
Кристал димчастого кварцу 144 г
0
280.00грн.
Кристал димчастого кварцу натуральний, Україна. Вага 144 г. Розміри 7 х 5 х 2,5 см. Монокристал необроблений, грані природні, шорсткі. Має невеликий склоподібний скол на одній з граней при вершини і на одній бічній грані. Через скол чітко проглядаєть..
Кварц для структурування питної води
0
300.00грн.
Шматочки кварцу димчастого, льодистого, молодого цитрину для покращення якості питної води.Продаються на вагу за ціною 300 грн за 100г. Кристалічний кварц має властивість міняти структуру води. Після контакту з кристалами кварцу вода набуває гек..
Кварц  прозорий, кварц димчастий, галтовка на вагу
0
300.00грн.
Кварц димчастий, кварц прозорий — галтовка (поліровані камінці округлої форми). Країна походження мінералу  - Україна.  Продається на вагу по ціні 300 грн за 100 грам. Можна використовувати як для декоративних цілей, так і для структур..
Онікс темний карлюкський
0
300.00грн.
Пластина карлюкського оніксу темно-коричнево-зених відтінків, вагою 502, товщиною 2,5см..
Димчастий кварц 107 г
0
300.00грн.
Димчастий кварц, абсолютно прозорий. Розміри каменя 6,5 х 5 х 3 см. Вага 107 г. Три сторони - "сорочка" з дрібними кристалічними гранями. Камінь не оброблений. Забарвлення - насичена. В одному з кутів є яскрава веселка..
Моріон кристал 183 г
0
333.00грн.
Натуральний кристал моріону з чіткими бічними гранями без вершини. Країна походження Україна, вага 183 г. Розмір 6 х 6 х 5 см. Бічні грані кристалу в сорочці, грані не оброблені, природні, дрібноребристі. Кристал зональний. Тіло основного кристалу на..
Димчастий кварц, кристал 64г
0
350.00грн.
Димчастий кварц, абсолютно прозорий всередині кристал (Україна). Розміри кристала 8 х 3,5 х 1,5 см. Вага 64 р Весь кристал має шорстку природну поверхню, на двох гранях мушлеподібний скол...
Гірський кришталь 188г
0
380.00грн.
Абсолютною прозорий гірський кришталь, розміри 8 х 7 см, товщина близько 2,5 см. На камені - сліди його природної сорочки. Усередині проглядаються яскраві кольорові веселки...
Агат 1450г
0
380.00грн.
Агатова печера ціла. Таджикістан. Вага 1450 гТака печера з дрібними кришталиками всерадині добе очищує простір від негативу..
Димчастий кварц  кристал 63 г
0
380.00грн.
Зросток кристалів натурального димчастого кварцу, Україна, Волинське родовище. Вага 63 г. Розміри 7,5 х 3,5 х 2,5 см.На просвіт прозорий, коричневого кольору.  Всі грані кристалів природні, не поліровані. ..
Моріон друза 370 г
0
400.00грн.
Моріон - колекційна друза з декількох кристалів вагою 370 г. Розміри 8 х 8 см. Походження - Україна, Волинське родовище. Багато граней у природних"сорочках". На вершині однієї з граней і між двома кристалами приросли два невеликих кристали пегматиту ..
Опал фіолетових відтінків 7г
0
400.00грн.
Шматочок натурального опалу з райдужними фіолетовими переливами по всьому каменю. Покритий білою "сорочкою" ..
Камені та мінерали

Інтернет-магазин «Кристал Бутік» продає унікальні колекційні зразки мінералів з різних країн, з різних частин світу. У нас є і маленькі зразки на кшталт шкільних наборів для уроків географії, і в той же час тут можна купити кристали, друзи цінних порід, великі колекційні зразки рідкісних мінералів, . Деякі наші екземпляри досягають ваги 20-40 кг і можуть прикрасити колекцію будь-якого мінералогічного музею.

Колекційні мінерали, кристали, друзи, камені для фен-шуй і астрології можна купити тут

Вони цікаві не лише для колекціонерів, що знаються на геології і мінералогії, але й для тих, хто практикує стародавнє знання про енергії фен-шуй. Великі екземпляри рідкісних геологічних порід, великі друзи чи окремі кристали здатні радикально змінити енергетику будинку, квартири, садиби. З їх допомогою можна екранувати геопатогенні зони чи захистити простір від вторгнення негативних енергій. Можна направити потоки енергій в бажаному напрямі, корисному для мешканців будинку, можна запобігти марному розсіюванню енергій і сформувати концентрований потік в потрібному руслі.

Наша унікальна колекція каменів напівдорогоцінних порід варта уваги як любителів прекрасного, так і людей, що цікавляться езотерикою, йогою, астрологією.

Камені за знаками зодіаку в нашому інтернет-магазині

Наш консультант безкоштовно допоможе підібрати вам помічника у відповідності до вашого особистого гороскопу, вашого знаку зодіаку і у відповідності до вашого стану у даний період часу, до задач, що ви ставите перед собою на даний момент. Камені можуть стати вашими союзниками, помічниками і рушійною силою на шляху до заданої мети. Якщо ви бажаєте дізнатись, який камінь підходить вам за датою народження, читайте в нашому блозі про камені знаків зодіаку. Дізнавшись, який камінь підходить вам за гороскопом, ви можете доповнити свої знання, прочитавши про нього у відповідному розділі “Мінерали” на сайті

Для виробників прикрас: допоможемо купити каменерізну сировину високої якості

Для тих, хто займається виготовленням прикрас чи виробів з напівдорогоцінного каміння ми пропонуємо унікальну сировину з різних країн світу. Димчастий кварц, цитрин, халцедон, лазурит, яшма, нефрит – прикраси з цих каменів завжди в ціні і користуються попитом.

У нас є мінерали у вигляді сировини зі старих запасів, колекційні кристали, які зараз купити на ринку з різних причин вже практично неможливо.

Камені для покращення якості питної води можна купити в Crystal Boutique

Кварц для структурування питної води – ще одна наша спеціалізація, особливо актуальна в наш час, коли проблема якості питної води стає все гострішою, а дефіцит природної чистої живої води стає все більш відчутним. Після фільтрації зворотнім осмосом питна вода потребує “оживлення”, структурування. Зробити це допоможе мінерал кварц.

Ціна на кожний кристал, камінь залежить від якості та рідкісності кожного екземпляру.

Наш онлайн-консультант, якого ви бачите в правому нижньому куті, готовий відповісти на ваші запитання в будь-який час. Цікавтесь світом каменів, використовуйте ці знання, покращуйте своє життя і робіть його цікавішим!