UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камені року водяного тигра 2022

1 лютого 2022 року настане рік водяного тигра за китайським гороскопом. Чого очікувати у новому році? Як бути успішним у рік тигра? Які камені талісмани року тигра стануть у нагоді нам у 2022?

Тигр у китайській традиції символізує силу, енергію, оптимізм, сміливість, а також імпульсивність, непередбачуваність, агресивність. Тигр — запальний хижак, який в одну мить із спокійно сплячого рухнастого котика може перетворитися на небезпечного звіра. Чорно-синій водяний тигр принесе рік зі складним характером. Спокійного життя від тигра не чекайте: він навчить бути сильними, виявляти стійкість, долати життєві труднощі.

Вода символізує чуттєвість та творчість, зміни та бурхливий потік подій.

У 2022 році водна стихія дещо пом'якшить тигриний характер. Також вода сприяє комунікації, і хто зможе мудро скористатися цим, той далеко піде.

Бик у свій 2021 рік змусив усіх багато працювати. Хто трудився, той і був успішним. Тигр, на відміну від бика, може принести з собою революційні зміни, зламати звичний спосіб життя, зруйнувати традиції, що склалися. Наскільки позитивними будуть ці зміни — це вже друге питання, суб'єктивне.

Водяний тигр може одним махом змісти старі традиції, зламати звичний стан речей. Радикальні зміни можливі у політичному житті. Якщо у будь-якій сфері у минулі роки спостерігався застій, у 2022 стихія води забере його бурхливим потоком і розчистить тихе болото.

Для активних людей бізнесу 2022 рік — це шанс: тигр любить харизматичних та цілеспрямованих, таких, що активно розвиваються та відносяться до капіталовкладень з розумом.

Людям творчим тигр сприятиме. Камені-талісмани року водяного тигра допомагатимуть у реалізації творчих та бізнесових планів.

Тигр змусить реагувати на труднощі з оптимізмом та ефективно та енергійно долати перешкоди, проявляти ініціативу, а не засмучуватися. Хто займе таку активну позицію, тому символ року сприятиме. Благородний тигр особливо підтримає тих, чиї пориви спрямовані на встановлення справедливості.

Відданість — риса тигра: тож все, що стосується сімейних цінностей, залишається непорушним: любов, порозуміння, сімейний затишок.

Народженим у рік тигра 2022 принесе зірковий успіх і досягнення цілей. Це ваш час, на який ви чекали 12 років! Використовуйте його по максимуму, будь-які ваші позитивні ініціативи будуть вдалі.

Камені року водяного тигра 2022

Кольори стихії води — чорний і всі відтінки синього. Тому камені року тигра - 2022 будуть сині, блакитні, чорні напівпрозорі, а також смугасті — данина тигровому забарвленню.

Навряд чи 2022 рік тигра принесе спокійне, розмірене життя. Обставини змушуватимуть боротися і проявляти характер, долати труднощі. Не завадить мати при собі захисний оберіг, камінь - талісман, який додасть сил та впевненості, психологічної стійкості, сприятиме зосередженню та медитації, захистить від негативів.

Тепер про те, який саме камінь можна використовувати в рік тигра 2022 і для якої мети

Блакитний топаз

Головний камінь року водяного тигра для українців, оскільки топаз — наш камінь, український. У 2022 році цей камінь буде сильним захистом і принесе успіх тим, хто готовий боротися за справедливість. Сором'язливість, нерішучість, зайва невибагливість у благородного тигра не в пошані. 2022 рік – час рішучих, сміливих, активних, справедливих людей.

Поліхромний топаз, тобто блакитний з винним, крім того, принесе ще й щастя в особистому та сімейному житті.

Аквамарин

Камінь кольору морської води, безумовно, перебуває у повній гармонії з водяним тигром. Великий кристал аквамарину – потужний талісман для досягнення масштабних цілей. І не важливо, якщо кристал не ювелірної якості, напівпрозорий, а не абсолютно чистий. Енергетика аквамарину тим сильніша, чим більший розмір цілісного кристалу.

Темне напівдорогоцінне каміння

З чорних каменів у пріоритеті — моріон, темний димчастий кварц, а також сніжний обсидіан. Зі стихією води їх ріднить не лише темний колір, а й напівпрозорість, що нагадує глибину річкових вод або темряву криниці. Ці камені в 2022 рік водяного тигра можна використовувати для звільнення від глибинних проблем, накопиченого негативу, що глибоко засів усередині. За допомогою цих каменів можна навіть позбутися хронічних хвороб, якщо правильно їх використовувати.

Агат

Агат — смугастий, характерна риса цього каменю — концентричні кола різних відтінків. Агат в рік водяного тигра допоможе досягти бажаних змін. Блакитний агат особливо актуальний у 2022 році, він чудово допомагає зосереджуватись на конкретній цілі та створювати всі умови для її досягнення. Блакитний агат — це рішучість, здатність сконцентруватися та відкинути все зайве, що заважає досягти головної, глобальної мети.

Льодистий кварц

Напівпрозорий різновид кристалічного кварцу, кольором і зовнішнім виглядом камінь справді нагадує лід. Льодистий кварц добре використовувати для позбавлення від будь-яких негативів, цей камінь нейтралізує все, що заважає — як людині особисто, так і в приміщенні.

Тигрове око — найсильніший камінь-оберіг, звичайно ж, буде у фаворі у господаря року — тигра. Його шовковистий блиск, що іризує, віддзеркалює будь-які негативні енергії від свого господаря.


Супутні товари
2 000.00грн.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре