UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камені Рака

Камінь Рака: як обрати мінерал, що найкраще підійде народженому під цим знаком

Астрологічний знак Рак ♋ — перший знак стихії води, що цілком керується Місяцем. Люди - Раки за знаком народження (22 червня — 22 липня) мають тонку душевну організацію, це найемоційніший знак. У них загострена інтуїція, глибоке сприйняття, вони відмінні психологи та чудово вміють налаштовуватись на підсвідомість інших людей. І такі свої здібності можуть повернути як на користь, так і на шкоду оточуючим, ставши для своїх близьких або благословенням, або карою.

Камені, кристали мають тонкі, але сталі вібрації, що можуть впливати на психоемоційний стан людини. Правильно підібраний камінь - талісман для Рака може допомогти розвинути позитивні риси характеру та знівелювати негативні, і навіть сприяти розв’язанню складних кармічних вузлів.

Який камінь підходить Раку?

Водяна стихія має енергетику зелено-блакитного кольору. Камінь, гармонійний для Рака та близький за вібраціями — амазоніт, смарагд, блакитний топаз, аквамарин, кахолонг, місячний камінь (адуляр), лабрадор, білий агат, опал. Всі ці камені мають зв’язок зі стихією води. Отже, вони можуть підсилювати ті якості, котрими наділим Раків Місяць. У тому числі їх вразливість і недовірливість, надто сильну прив’язаність до власного дому (як в буквальному, так і в найширшому сенсі) і до свого майна.

Кармічна задача Рака — розібратись в собі і в проблемах свого внутрішнього життя. А правильно підібраний камінь - талісман може Раку ефективно допомагати в цьому.

Недовірливим, невпевненим в собі Ракам корисні тверді камені: смарагд, сапфір, сердолік, яскрава яшма, а також малахіт. Особливість Рака — зіткнувшись з проблемами та складностями в житті, вони можуть замикатись в середині свого панциру та блокувати сприйняття, доходячи навіть до бездушності та нечутливості до чужого горя. В такому випадку будуть корисні м’які мінерали зелено-блакитної кольорової гами: амазоніт, блакитний лазурит, ліственіт, онікс зеленуватий, білий та зелений нефрит, кальцит, флюорит.

Вбережуть від чужих негативних впливів — гірський кришталь, амазоніт, котяче око, світлих відтінків агати. Агат взагалі чудовий камінь - оберіг, в тому числі і для Рака, кожен з різновидів агату діє зі своїми нюансами, але всі вони дуже сильні охоронці.

Негативні риси Раків за гороскопом, такі, як зверхність, неврівноваженість, жадібність, лінь, егоїзм допоможуть згладити такі камені: кахолонг, амазоніт, хризопраз, димчастий кварц. Раку корисно носити свій камінь, тримати його в руках, медитувати, розмірковуючи про власний характер — тобто всіляко допомагати каменю ефективно виконувати свою місію.

Найкращий камінь для Раків жінок і чоловіків

Для жінки Рака оберегами будуть світілі агати, гірський кришталь.

Врівноважити емоційні сплески недовіри, нестійкий настрій, що походить від невпевненості в собі, допоможуть аметист, димчастий кварц, турмалін (особливо чорний турмалін — шерл), цитрин, чароїт, лазурит. Смарагд жінці Раку стане оберегом сімейного щастя і кохання.

Найсильніший коштовний камінь для Рака чоловіка — смарагд, аквамарин, турмалін та зелений берил. Вони нададуть впевненості в собі, заспокоять в разі проявів недовіри, допоможуть привести думки до ладу та приймати зважені рішення, що продиктовані розумом, а не емоціями. До того ж, ці камені допомагають своєму власнику стати більш відкритим та менш категоричним, сприймати світ у всьому його різноманітті і не замикатись всередині свого власного панциру.

Авантюрин не бажаний (навіть зелений), оскільки він буде, навпаки, провокувати емоційні сплески та агресію.

Зосередитись на важливому, на питаннях бізнесу, наприклад, Раку чоловіку допоможе камінь топаз блакитного кольору, добре, якщо це буде необроблений природний кристал.

Добре гармонізує всі чакри гірський кришталь. Його кристали можна використовувати для медитацій. Димчастий кварц буде енергетично допомагати тому Раку, який буде сам допомагати каменю, свідомо направляючі свої думки в позитивне, конструктивне русло. Без бажання самої людини змінити себе на краще — будь то Рак за гороскопом чи інший знак, — камені не будуть працювати в повну силу. Тут важливе поєднання зусиль самого власника каменю і сталих позитивних вібрацій кристалу, мінералу. Якщо є воля, камінь стає вірним помічником і другом.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре