UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камені Близнюків

В найсвітлішу, теплу, приємну пору року, з 21 травня по 21 червня, Сонце перебуває в секторі зодіакального сузір’я Близнюків ♊, і всіх, хто народився в цей період ми називаємо Близнюками за знаком Зодіаку.

Щоб підібрати камінь для Близнюків, що буде їм талісманом у житті, оберегом, амулетом, що приносить удачу та багатство — слід розібратись, як впливають на представників цього знаку планети, світила та стихії.

Близнюки — перший повітряний знак серед знаків Зодіаку. Характер Близнюків складається під впливом планети Меркурій що керує ними. Впливають на представників Близнюків також Юпітер та Нептун, послаблюючи свої позитивні якості в цьому знаку.

Меркурію відповідає енергетика золотисто-синіх кольорів, він контролює ментальне тіло людини, чакри Маніпуру та Вішудху. Меркурій дає Близнюкам здатність логічно мислити, здібності до математики, торгівлі, бізнесу.

Повітря — це інтелект, гарна пам’ять, гострий погляд на світ. З іншого боку, це поверхневість та легковажність. Близнюки дуже товариські, мають купу приятелів, але не мають по-справжньому близьких друзів.

Нептун та Юпітер у вигнанні дають представникам цього знаку бентежний характер та небажання тяжко працювати чи зв’язувати себе довгими постійними стосунками. Натомість їх приваблюють суспільне життя, знайомства, все нове, романтичне, невідоме та таємниче.

Які камені підходять Близнюкам?

Всім Близнюкам добре мати смарагди, топази, турмалін синіх, жовтих та зелених кольорів. Дуже позитивні для представників цього знаку прозорий, не надто темний димчастий кварц, цитрин, аметист, агати з зеленуватими смугами та мохові агати з зеленими “гілочками” всередині — все це мінерали кварцевої групи.

Сприятливі для Близнюків пістряві камені, типу яшми пейзажної, перепелиної.

Дуже сильний камінь — геліотроп (різновид зеленої яшми з яскраво-червоними вкрапленнями). В ньому — сполучення різних енергій, за рахунок чого він балансує нижні чакри від Муладхари до Анахати, допомагає стати сильніше фізично, більш врівноваженим емоційно, міцніше стояти на ногах в прямому та переносному сенсі.

Камінь буде для Близнюків корисним, якщо він підсилить їх позитивні якості та послабить негативні риси характеру, сформовані під впливом планет.

До прикладу, легковажність та неврівноваженість, притаманні Близнюкам, допоможуть послабити такі камені та мінерали: димчастий кварц світлих відтінків, цитрин, сердолік, котяче та тигрове око, барвисті агати, а також сині камені, такі як лазурит. Процес споглядання каменю допоможе Близнюкам заспокоїти неспокійний потік хаотичних думок, досягти ясного мислення. Спілкуючись з каменем, налаштовуючись на його “хвилю”, Близнюкам буде легше приймати непрості рішення. Сильний камінь вгамує їх імпульсивність та загострить інтуїцію. Жовтий та зелений натуральний авантюрин допоможуть знайти оптимальний вихід зі скрутного становища.

Кращі камені для Близнюків жінок та чоловіків

Жінкам Близнюкам пасує камінь жадеїт: спокійний зелений колір цього мінералу заспокоює та врівноважує нервову систему. З цим каменем легше приймати правильні рішення з важливих питань — варто лише побути в контакті деякий час, потримати в руках, помедитувати, спокійно розмірковуючи про майбутній вибір: правильне рішення виникне в голові ніби саме по собі.

Нефритом жінки-Близнюки можуть користуватись для омолодження, для оздоровлення. Хризопраз яскраво-зеленого кольору буде позитивно впливати на стан здоров’я, покращувати настрій та підтримувати оптимізм по життю.

Камені для чоловіків-Близнюків найкращі ті, що допоможуть покращити їх непростий характер: цитрин, димчастий кварц (втім, жінок це теж стосується).

Для кар’єрних та бізнесових цілей чоловіку-Близнюкам добре придбати камінь-талісман, найкраще щоб це був природний кристал берилу чи блакитного топазу. Смарагд теж буде дуже сильним помічником для ділової людини.

Універсальний камінь і для жінок, і для чоловіків - Близнюків — це кварц, особливо його прозорий різновид — гірський кришталь. ВІн взагалі всім людям підходить, така його кристалічна структура, його вібрації дуже гармонійні для нас. Знімає втому, допомагає відновити сили.

Щоб камінь став для Близнюків вірним помічником та оберегом, слід з ним “потоваришувати”. Звертатись до нього з проханнями та прислухатись до своїх відчуттів, що виникають під час такого спілкування. Результати будуть цікаві!


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре