UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камені 2020 року білого щура

25 січня 2020 року вступить в силу рік щура за китайським календарем. Насправді - рік миші, як вважають самі китайці. Для них немає великої різниці між цими тваринами і на китайській мові “щур” - це “стара миша”.

Ця священна тварина починає 12-річний цикл. Коли, за легендою, всі 12 тварин - знаків східного гороскопу - прийшли до Будди, штовхаючись і сперечаючись, миша виявилась найхитрішою і найспритнішою: по головах інших звірів вона дісталась до нього першою.

Китайська традиція наділяє цю тварину такими якостями як хитрість, сміливість, цілеспрямованість, здатність досягати бажаного будь-яким способом, і при цьому - скрупульозність. Тож до людей амбіційних і цілеспрямованих, до тих, хто детально планує свої дії білий щур буде прихильним і наступний рік безперечно буде вдалим для них.

Оскільки рік щура - це початок циклу, він підведе підсумки минулого періоду і всіх нагородить по заслугах, а потім дасть всім нове завдання на наступний цикл. Важливим і значущим рік буде абсолютно для всіх. Переосмислюйте свій минулий досвід і пишіть довгострокові плани на майбутнє:детально сплановані цілі будуть досягнуті без особливих перешкод і труднощів.

Хазяїн року - щур любить тих, хто виконує свою роботу з радістю і задоволенням, а тим, хто ходить на роботу як на каторгу він сприяти не буде. Тож ще є час змінити остогидлу роботу!

Напередодні зустрічі нового року бажано по-новому облаштувати своє житло, як мінімум - зробити якісь перестановки, створити більше затишку.

Стихія 2020 - метал, колір - білий

Стихія металу, що буде панувати наступного року, закликає нас не плисти за течією, а кувати залізо поки гаряче. Білі камені на вашому шляху цього року - предмети сили, що допомагатимуть відстоювати свої інтереси, генератори позитивної енергії, що сприятимуть подоланню труднощів і перешкод і призведуть до успіху.

Камені, що відповідають року білого металічного щура - це камені білих, світлих кольорів, з іридацією, тобто з райдужними переливами: білий опал, місячний камінь, молочний кварц, перли, кахолонг, райдужні топази. І білі метали: платина, паладій, срібло, алюміній. Поєднання цих металів і мінералів - матеріал для виготовлення амулетів для притягнення удачі наступного року.


Зробіть це до настання нового року

Є простий і доступний ритуал, що допоможе втілити в новому році ваші плани.

Одним з каменів року, доступним для вас (молочний кварц, або місячний камінь, або перли, білий опал, тощо) слід прокласти, намітити символічну доріжку до успіху, до значущих очікувань в новому році, до нового житла чи бізнесу, чи до нових відносин… Слід вийти з дому у східному напрямку, знайти безлюдне місце на землі і по прямій лінії на схід прикопати (трохи присипати землею, щоб не порозтягали) сім камінців (наприклад, 7 шматочків молочного кварцу) на рівній відстані один від одного, візуалізуючи, уявляючи собі найважливіші для вас події майбутнього року.


Властивості каменів року білого металічного щура

Молочний кварц - кристал ілюзій, інструмент передбачення майбутнього. Допомагає налагодити відносини між людьми. Особливо в любовному плані. Молочний кварц допоможе зустріти справжнє кохання, побудувати і зберегти міцні відносини. Нормалізує і посилює енергетику людини, під час медитацій концентрує волю людини на її думках, допомагає їх візуалізації. Сприяє відновленню після стресу, хвороби. Як амулет поглинає негативні енергії. Сприяє притягненню удачі, збільшенню добробуту.

Натільний хрестик в поєднанні зі шматочками молочного кварцу є потужним оберегом від поганих людей, вроків і порчі. Кулон чи намисто з молочного кварцу наступного року додадуть ясності розуму, тверезості мислення, підсилять інтуїцію.

Білий опал. Цей білий камінь стимулює лише позитивні цілі і спрямування свого власника. Він може допомогти прискорити отримання позитивного результату, втілення поставленої суспільно корисної мети. Особливо це стосується питань збереження екології, природних ресурсів, сільського господарства. Крім того, цей самоцвіт допомагає захиститись від вроків і порчі, посилює позитивну енергію людини, сприяє збереженню молодості і краси.

Цікавий факт

Наступний 2020 рік за слов’янським календарем - рік павука, що пряде. При чому за характеристиками він багато в чому співпадає з роком щура за китайським календарем. Так, павук протягом свого року пряде прозоре біле павутиння, що грає на сонці райдужними переливами і допомагає наполегливим і цілеспрямованим людям реалізувати свої плани, якщо вони позитивні і не шкодять навколишньому простору.

Допомагати реалізації таких планів будуть все ті ж мінерали білих тонів з райдужною іридацією.

Як щур, так і павук дуже раціональні і обмірковують кожний крок, з наполегливістю і працьовитістю просуваючись до поставленої мети.

2020 - рік глибоких змін в усіх сферах життя

Рік величезних можливостей для одних і переламний для інших. Кожен, хто схоче змінити своє життя, оновити його, отримає свій шанс, нові пропозиції і нові можливості.Схожі статті
Останніми роками пірамідки з шунгіту стали дуже популярні нібито як очисники питної води. Давайте з‘ясуємо - вони реально працюють чи це просто розкручений рекламний міф з метою наживи на некомпетент..
Найрідкісніший, але й найдовговічніший вид мистецтва – мозаїка з каменю. Зародившись у вигляді примітивних стародавніх двоколірних зображень, викладених з природних камінців, за кілька тисячоліть вон..
Господь щедро обдарував нашу Батьківщину: родючими землями, повноводними ріками, степами і лісами, не забув і про гори з квітучими долинами, з джерелами цілющих вод. Це те, що на поверхні, що ми бачим..
Стародавні китайці вважали, що наш світ створений двома головними стихіями – вітром та водою, фен та шуй. Все в цьому житті має перебувати в рівновазі, балансі інь та ян – динамічних сил, що наповнюют..
Багато століть людству відомо, що природні кристали, мінерали, дорогоцінне каміння можуть справляти вплив на здоров’я людини і навіть в деякій мірі на його долю. В стародавні часи камінню надавали осо..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре