UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Камінь Скорпіона

Скорпіон — дуже непростий знак гороскопу. Народжені під знаком Скорпіона ♏ — люди зі складним характером. Стихія Скорпіона — вода, але цим знаком керує Марс з потужною вогняною енергією та Плутон (вода). Таке поєднання дає Скорпіону потужну руйнівну силу та владу над людьми.

В більшості своїй люди - Скорпіони мають потужні окультні здібності, у них шалена інтуїція. Та іноді є спокуса використати ці здібності не для світлої мети.

Планета Венера дарує Скорпіону надзвичайний шарм, чарівність. Якщо Скорпіон забажає, він буде неперевершеним, але не здумайте образити Скорпіона! Пошкодуєте… Скорпіон живе у бурхливому полум’ї страстей, він дуже запальний. І при цьому злопам’ятний, мстивий та ревнивий.

Але не думайте, що Скорпіон прямо вже якийсь негативний персонаж, це не так. Через Місяць, що падає, сам Скорпіон буває вразливим, схильним до фобій та комплексів, йому теж буває потрібний захист, допомога, підтримка у важку хвилину. Щасливий камінь - талісман для Скорпіона може зробити його життя світлішим, спокійнішим, допоможе зберегти енергію та направити її у правильне русло, а також підтримати здоров’я.

Який камінь підходить Скорпіону?

Деякі астрологи, наслідуючи стародавні традиції, радять Скорпіонам носити червоні та чорні камені, кристали невеликого розміру для укріплення їх лідерських позицій та впевненості в собі: це димчастий кварц, моріон, чорний турмалін — шерл, турмалін червоних та рожевих відтінків, гранат, джеспіліт, рубін, червоний халцедон. Темні камені завжди вважалися каменями магів та чаклунів. У будь якому випадку, якщо у Скорпіона є закладені неординарні здібності, то темні камені їх виявлять. І якщо дія моріона більш жорстка і радикальна, то димчастий кварц діє лише на позитив, підсилюючи в своєму власнику виключно добрі якості і не підсилюючи негативні риси.

Дуже позитивним для Скорпіона є чорний нефрит у вигляді піраміди. Він може поглинати запальні емоційні спалахи Скорпіона, гасити його енергетичні вибухи, одночасно активуючи кращі якості людини - Скорпіона. Чорний нефрит — дуже рідкісний камінь, але він один з найкращих каменів - оберегів для Скорпіона.

Занадто бурхливі, нестримні емоції Скорпіона призводять до підвищеним витратам енергії, а зберегти енергію та втихомирити страсті та нестриманість Скорпіону допоможуть камені обереги водянистих, напівпрозорих відтінків блакитного, зеленого, фіолетового, жовтуватого: це аквамарин, топаз, місячний камінь, нефрит різних відтінків (білий, зелений, блакитнувато-зеленувато-сірий, жовтувато-сірий), опал.

В плані здоров’я слабким місцем Скорпіона є сечостатева система. Підтримати енергію цих органів можуть камені аметист, лазурит, джеспіліт, топаз, сапфір, шерл та чароїт.

Камені для Скорпіонів жінок

Жінкам Скорпіонам добре носити аметист, турмалін різних кольорів, топаз рожевих та винних кольорів, нефрит, гранат.

Аметист — камінь всіх Скорпіонів, і жінок, і чоловіків. Він заспокійливо діє на запальний характер Скорпіона, але краще його носити не постійно, а періодично, час від часу промиваючи його в холодній проточній воді.

Для Скорпіонів чоловіків найсильнішим каменем - оберегом може бути аквамарин, і він не обов’язково має бути ювелірним, прозорим. Напівпрозорий натуральний аквамарин з шовковистим полиском — чудовий захисник від вроків та порчі, що виносить геть всю негативну енергію, як морська вода.

Обираючи камінь талісман для Скорпіона, пам’ятайте про те, що знак зодіака — це надто широке поняття і досить розпливчаста характеристика, адже кожна людина — індивідуальність. Скорпіони бувають дуже різні, і кожному підійде свій камінь, свій власний талісман для досягнення певної мети у певний період життя. Спершу треба зрозуміти, чого потребує конкретна людина - Скорпіон, яку саме допомогу або який саме захист він має отримати від каменю, і виходячи з поставленої мети вже обирати камінь для Скорпіона у подарунок.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре