UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Хризопраз

Пірамідка з хризопразу
0
2 500.00грн.
Висока пірамідка з напівпрозорого каменю хризопразу чудового світло-зеленого відтінку. Розмір основи 2х2 см, висота 5 см. ..
Хризопраз 38 г
0
3 200.00грн.
Хризопраз, приполірований, яскравого зеленого кольору. Розмір 7/2,5/2 см, вага 38г..
Хризопраз 68г
0
2 500.00грн.
Відполірований колекційний зразок хризопраза. Вага 68г..


Хризопраз —діокисид кремнію, прихованокристалічний різновид кварцу тонковолокнистої будови, можна сказати, різновид халцедону. Забарвлений солями нікелю в гарний яскраво-зелений колір, що ніби світиться зсередини.

Ціна на хризопраз значно вища, ніж на інші різновиди халцедону, оскільки цей мінерал надзвичайно привабливо виглядає в ювелірних виробах. Прикраси з хризопразом у моді завжди. Через високу ціну хризопраз часто підробляють, тому купуючи прикрасу з хризопразом слід бути уважним і переконатись в справжності каменю. Серед ознак, що мають насторожити — надто однорідне, ідеально рівномірне забарвлення підробки. Натуральний хризопраз в основному має неоднорідності, дрібні включення, малесенькі пухирці, тощо.

Камінь хризопраз: магічні воастивості, кому підходить хризопраз

Камінь має дуже високі вібрації, що здатні розсіювати негативну енергію як на фізичному, так і на ментальному плані.

З давніх давен цей камінь вважали покровителем винахідників, він допомагав їм досягти успіху і визнання своїх ідей.

Хризопраз має єнергію, що здатна заспокоювати, знімати головний біль, стимулювати пам’ять. Він захищає від заздрощів і наклепів. Це камінь надії і здійснення бажань, що приносить багатство. Вплив цього каменю описано навіть в Біблії: «…Ті, хто не знає бідності, возвисяться; тим, хто має багато, буде додано.»

Хризопраз дає силу та впертість для досягнення успіху. Прибирає метеозалежність, неврози, безсоння, депресивні стани, надлишкову збудливість. Хризопраз має вібрацію, що заспокоює, допомагає людині повірити, що все піде на краще, допомагає прибрати гнітюче відчуття покинутості і непотрібності. Багато користі цей камінь приносить малим дітям.

Астрологи вважають, що хризопраз особливо добре підходить водяним знакам — рибам, ракам, але не менш сильно він працює і для інших знаків. Тут скорше грають роль індивідуальні особливості людини, аніж знак, під яким вона народилась.

Вироби з хризопразу або просто шматочки каменю слід підбирати індивідуально, щоб отримати бажаний ефект.

Купити хризопраз в натуральному, необробленому вигляді, а також пірамідки з хризопразу можна в магазині Crystal Boutique. Ціна на хризопраз залежить від розміру каменю або виробу.