Меню
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Гірський кришталь

Гірський кришталь 54 г
0
220.00грн.
Гірський кришталь натуральний, прозорий камінь. Вага 54г . Розміри 9 х 3 х 2 см. В камені видні напівпрозорі шторки. Країна походження - Україна...
Гірський кришталь підвіска 15 г
0
250.00грн.
Натуральний гірський кришталь (різновид кварцу), прозорий, на підвісці з жовтого металу. Розмір 3,5 см, вага 15 г. Абсолютно прозорий, всередині видно числені шторки і веселки. ..
Гірський кришталь друза 30 г
0
260.00грн.
Мініатюрна друза кристалів гірського кришталю. Натуральна, всі кристали прозорі, з чіткими натуральними неушкодженими гранями та вершинами. Розміри 4/3,5/3 см...
Гірський кришталь 188г
0
380.00грн.
Абсолютною прозорий гірський кришталь, розміри 8 х 7 см, товщина близько 2,5 см. На камені - сліди його природної сорочки. Усередині проглядаються яскраві кольорові веселки...
Гірський кришталь 220 г
0
700.00грн.
Гірський кришталь, абсолютно прозорий камінь вагою 220 г. Розміри 7 х 6 х 4 см. Всередині каменю чітко видно численні "шторки" і веселки. На поверхні - сліди його природного "сорочки"...
Гірський кришталь 190 г
0
777.00грн.
Гірський кришталь натуральний. Прозорий камінь вагою 190 г. Розміри 9,0/6,5/2,5 см. Україна...
Гірський кришталь 379 г
0
1 000.00грн.
Блок гірського кришталю, Україна. Камінь прозорий, зі шторками та райдугами. Необроблений природний екземпляр. Розміри 10 х 5 х 5 см...
Гірський кришталь 317 г
0
1 270.00грн.
Гірський кришталь, абсолютно прозорий камінь вагою 317 г. Розміри 10,5/5/5 см. Україна...
Гірський кришталь друза в сорочці
0
1 990.00грн.
Колекційна друза гірського кришталю в суцільній темній "сорочці" зі сполук заліза. Вага 1410г. ..
Гірський кришталь 690 г
0
2 800.00грн.
Гірський кришталь натуральний, абсолютно прозорий монокристал. Розміри 140/75/45 мм. З чіткими гранями та вершиною. В тонкій ферросорочці. ..
Друза гірського кришталю 136 г
0
2 900.00грн.
Друза гірського кришталю вагою 136 г з одним великим кристалом, внизу якого ростуть кілька правильних дрібніших кристалів. Розмір 8,5 х 4 х 4 см. Кристали високої прозорості, з цілими неушкодженими природними гранями. Дві задні грані мають природну с..
Гірський кришталь друза 627г
0
6 000.00грн.
Колекційна друза з 21 кристалу гірського кришталю. Висота 12 см. Верхні частини кристалів дуже прозорі. Є числені райдуги. ..
Гірський кришталь друза 3.9кг
0
27 000.00грн.
Унікальна колекційна друза гірського кришталю. Вага 3.9 кг. Можна назвати її двосторонньою щіткою. Сотні абсолютно прозорих кристаликів ростуть, наче ліс, на двох протилежних площинах друзи. Така друза — надзвичайно потужний захисник від негативної е..
Гірський кришталь 39 г
0
150.00грн.
Прозорий гірський кришталь, Україна. Вага 39 г, розміри 5 х 4 х 1,5 см. Всередині видно "шторки" та райдуги...


Гірський кришталь – прозорий різновид кварцу, чистий діоксид кремнію. Цей мінерал не є рідкісним на Земній кулі, аде ідеально чисті, правильні прозорі кристали зустрічаються доволі рідко і ціна такого гірського кришталю висока.

В природі гірський кришталь трапляється у вигляді поодиноких кристалів, характерні для цього мінералу кристали-двійники, друзи (зростки) кристалів та так звані «щітки».

Гірський кришталь був відомий з сивої давнини. В Стародавній Греції вважали, що це лід, що перетворився на камінь, а стародавні римляни охолоджували кришталевими кулями руки в жарку погоду. З цього каменю вирізали кубки, вази, лінзами з кришталю розпалювали вогонь.

Найбільша загадка стародавніх цівілізацій, пов’язана з гірським кришталем – це кришталеві черепи індіанців майя, ацтеків та ольмеків. Як вдавалося вирізати форму людського черепа при тодішньому рівню технологій - абсолютно незрозуміло: твердість гірського кришталю за шкалою Мооса дорівнює 7. Навіть сьогодні неймовірно складно вирізате таке чудо.

В українських Карпатах також є гірський кришталь, до того ж особливий: Мармароський гірський масив є місцем знахідки так званих «мармароських діамантів» - маленьких і дуже прозорих, дуже чистих правильної форми двоголових кристалів гірського кришталю з сильним блиском, розміром близько 1см. Такі кристали ставляють в ювелірні вироби без огранки.

Езотеричні, магічні властивості гірського кришталю

Гірський кришталь – це універсальний мінерал для людей. Він підходить практично всім людям, бо його вібрації відповідають вібраціям структурованої води в людському організмі. А тіло людини на 70-80% складається з води. Тому через програмування кристалів гірського кришталю можна впливати на здоров’я, відновлювати енергетичний баланс в тілі, посилювати ауру.

Гірський кришталь – єдиний мінерал на Землі, що так легко піддається програмуванню (це стосується кристалів лише). Він має прямий доступ до енергетики простору і будь-яка людина може дати програму кристалу гірського кришталю. Це найкращий помічник людини в складних життєвих ситуаціях. З його допомогою можна швидко активувати життєві сили, набратися енергії, просто потримавши кристали в руках. Гірський кришталь легко очищується від негативу – достатньо промити його під проточною холодною водою чи потримати на сонці.

Гірський кришталь – найкращий захист від чужого енергетичного впливу

На друзі гірського кришталю можна очистити і активувати інші кристали, мінерали, прикраси: друза наповнить їх енергією. Слід просто покласти речі, що треба очиcтити, на друзу на кілька годин.

Друза в приміщенні дуже добре очищує від будь-яких чужих негативних впливів і наповнює приміщення активною творчою життєвою енергією, особливо якщо вона розміщена так, що на неї попадає сонячне проміння. Заломлюючи сонячне світло, друза гірського кришталю буквально розбризкує навколо себе райдужну позитивну енергію.

Кристали гірського кришталю відмінно заряджають, структурують воду. Така вода стає живою, наближеною до ідеальної питної води. Структурована вода – це ліки, цілющий еліксир, що відновлює здоров’я. І ще: настояна на гірському кришталі вода – чудовий косметичний засіб для умивання. Шкіра очищується, зберігає свіжість і молодість.

Пірамідки з гірського кришталю стримують проникнення техногенних вібрацій: наприклад, встановлена на комп’ютері, телевізорі, мобільному телефоні пірамідка «вбирає» ці вібрації в себе і таким чином нейтралізує негативний вплив приладів на людину.

Гірський кришталь можна купити в інтернет-магазині Crystal Boutique: кристали, друзи різного розміру і якості, унікальні щітки, пірамідки, прикраси.

Гірський кришталь зустрічається різної якості, і ціна на нього залежить від чистоти та правильності кристалів, від розміру, від рідкісності кожного конкретного екземпляра.

В нашому магазині зібрані рідкісні колекційні екземпляри, великі і особливо прозорі кристали, унікальні друзи. Оскільки фотографії не відображають всю красу природних друз і кристалів, якщо ви бажаєте побачити на власні очі, потримати в руках кристал гірського кришталю перед тим, як купити його, можна все подивитись особисто в нашому виставковому залі в центрі Києва. Звертайтесь за телефоном, що вказаний в контактній інформації або через форму зворотного зв’язку на сайті.