UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Гірський кришталь

Амулет — пірамідка з гірського кришталю 3х3 см
0
550.00грн.
Амулет захисний для автомобіля — пірамідка золотого перерізу з гірського кришталю. Основа на липучці. Кріпиться на торпеді, у полі зору водія. розміри 3/3/2 см,  вага 18г..
Амулети з каменем і китовим вусом
0
500.00грн.
Амулети захисні (натільні підвіски) із природних енергетично найпотужніших матеріалів: гірський кришталь у вигляді пірамідки золотого перерізу, встановленої на фрагмент справжнього китового вуса. Розмір амулетів – від 4 до 8 см, розмір пірамідок– 0,8..
Гірський кришталь 120 г
0
800.00грн.
Гірський кришталь натуральний, прозорий камінь, мясцями з димчастим відтінком. Вага 120 г . Розміри 7,5/4/4 см. Країна походження - Україна...
Гірський кришталь 1375 г
0
11 000.00грн.
Необроблений  кристал гірського кришталю, прозорий, з цитриновим відтінком, природніми гранями, райдугою всередині.  Вага 1375 г . Розміри 14/10/9 см. Країна походження - Україна...
Гірський кришталь 168 г
0
1 000.00грн.
Гірський кришталь натуральний. Камінь вагою 168  г, розмір 7/7/3 см. Україна. Камінь прозорий, всередині видні шторки...
Гірський кришталь 184 г
0
1 840.00грн.
Гірський кришталь натуральний, розміри  10/5/2, 5см, вага 184 г.  Всередині камінь прозорий, подекуди на поверхні сліди природної сорочки...
Гірський кришталь 220 г
0
1 900.00грн.
Гірський кришталь, абсолютно прозорий камінь вагою 220 г. Розміри 7 х 6 х 4 см. Всередині каменю чітко видно численні "шторки" і веселки. На поверхні - сліди його природного "сорочки"...
Гірський кришталь 350 г
0
3 150.00грн.
Гірський кришталь 350 г. Камінь прозорий, з павутинкою. Розмір 10/9/2,5 см...
Гірський кришталь 353 г
0
1 259.00грн.
Гірський кришталь вагою 353 г. Прозорий зональний кварц, частина каменю має світлий димчастий відтінок. Розміри 12/7/3,5 см. Україна. Деякі грані каменю містять залишки природної "сорочки"...
Гірський кришталь 379 г
0
3 150.00грн.
Гірський кришталь, абсолютно прозорий камінь вагою 379 г. Розміри 9,5/7/6 см...
Гірський кришталь 5 шт 32 г
0
445.00грн.
Гірський кришталь натуральний, галтовка, лот з 5 штук. Розмір каменів 2 - 2,5 см, загальна вага 32 г. Україна, Волинське родовище. Камені абсолютно прозорі, без вкраплень і мутності. ..
Гірський кришталь 51 г
0
500.00грн.
Гірський кришталь натуральний, розміри 4,5/4,5/2,5 см, вага 51 г. На камені зверху — сліди його природної сорочки з оксидів заліза. Всередині камінь абсолютно прозорий, безбарвний...
Гірський кришталь 65 г
0
555.00грн.
Природний кристал гірського кришталю, прозорий, з павутинкою. 6,0/4,5/2,5 см., 65г...
Гірський кришталь 78 г
0
780.00грн.
Гірський кришталь, абсолютно прозорий камінь вагою 78 г. Україна. Розмір каменю 7/5/2 см. Камінь натуральний, не оброблений, всередині видно шторки та райдуги...
Гірський кришталь 86 г
0
700.00грн.
Гірський кришталь натуральний. Камінь вагою 86 г, розмір 6,5/5,0/,2,5 см. Україна. Камінь прозорий, місцями з легким димчастим відтінком...
Гірський кришталь друза 3.9кг
0
32 000.00грн.
Унікальна колекційна друза гірського кришталю. Вага 3.9 кг. Можна назвати її двосторонньою щіткою. Сотні абсолютно прозорих кристаликів ростуть, наче ліс, на двох протилежних площинах друзи. Така друза — надзвичайно потужний захисник від негативної е..
Гірський кришталь друза в сорочці
0
3 990.00грн.
Гірський кришталь натуральний. Унікальна колекційна друза гірського кришталю в суцільній темно-червоній  "сорочці" зі сполук заліза. Вага 1410г. Всередині під сорочкою — прозорі безбарвні кристали...
Гірський кришталь з димчастим кварцем 120 г
0
1 000.00грн.
Прозорий зональний кварц вагою 120 г. Частина каменю є прозорим безбарвним гірським кришталем, частина має світлий, теплий димчастий, подекуди цитриновий відтінок. Розміри 6/6/3 см. Україна, Волинське родовище...
Гірський кришталь з рутиловими нитками 11 г
0
500.00грн.
Кристал гірського кришталю, прозорий, з фантомами, рутіловою ніттю(волосся Венери), грані приполіровані. Розмір: 3,7/1,3/1,2 см; вага - 11 г..
Гірський кришталь кулон 9 г
0
400.00грн.
Гірський кришталь, кулон. Фурнітура з жовтого металу. Розмір 4,5 см. Вага 9 г ..
Гірський кришталь підвіска 3см
0
290.00грн.
Натуральний гірський кришталь (різновид кварцу), прозорий, на підвісці  Розмір 3 см. ..
Гірський кришталь підвіска 4 см
0
260.00грн.
Натуральний гірський кришталь (різновид кварцу) на підвісці.  Розмір 4 см. Кришталь всередині з природною "павутинкою"...
Гірський кришталь, піраміда 18 г
0
900.00грн.
Пірамідка з гірського кришталю, ювелірної чистоти і прозорості. Розмір: 2/2/4,7 см; вага - 18 г..
Гірський кришталь, пірамідка-маятник 9 г
0
590.00грн.
Гірський кришталь, піраміда на підвісці, розмір основи 1,5х1,5 см висота 4,5 см. Фурнітура з жовтого металу. Може використовуватись як маятник для біолокації або як талісман для програмування особистих цілей і літотерапіі. ..

Тут ви можете купити натуральний гірський кришталь, походженням з України та інших країн.

Гірський кришталь – прозорий різновид кварцу, чистий діоксид кремнію. Цей мінерал не є рідкісним на Земній кулі, аде ідеально чисті, правильні прозорі кристали зустрічаються доволі рідко і ціна такого гірського кришталю висока.

В природі гірський кришталь трапляється у вигляді поодиноких кристалів, характерні для цього мінералу кристали-двійники, друзи (зростки) кристалів та так звані «щітки».

Гірський кришталь був відомий з сивої давнини. В Стародавній Греції вважали, що це лід, що перетворився на камінь, а стародавні римляни охолоджували кришталевими кулями руки в жарку погоду. З цього каменю вирізали кубки, вази, лінзами з кришталю розпалювали вогонь.

Найбільша загадка стародавніх цівілізацій, пов’язана з гірським кришталем – це кришталеві черепи індіанців майя, ацтеків та ольмеків. Як вдавалося вирізати форму людського черепа при тодішньому рівню технологій - абсолютно незрозуміло: твердість гірського кришталю за шкалою Мооса дорівнює 7. Навіть сьогодні неймовірно складно вирізате таке чудо.

В українських Карпатах також є гірський кришталь, до того ж особливий: Мармароський гірський масив є місцем знахідки так званих «мармароських діамантів» - маленьких і дуже прозорих, дуже чистих правильної форми двоголових кристалів гірського кришталю з сильним блиском, розміром близько 1см. Такі кристали ставляють в ювелірні вироби без огранки.

Езотеричні, магічні властивості гірського кришталю

Гірський кришталь – це універсальний мінерал для людей. Він підходить практично всім людям, бо його вібрації відповідають вібраціям структурованої води в людському організмі. А тіло людини на 70-80% складається з води. Тому через програмування кристалів гірського кришталю можна впливати на здоров’я, відновлювати енергетичний баланс в тілі, посилювати ауру.

Гірський кришталь – єдиний мінерал на Землі, що так легко піддається програмуванню (це стосується кристалів лише). Він має прямий доступ до енергетики простору і будь-яка людина може дати програму кристалу гірського кришталю. Це найкращий помічник людини в складних життєвих ситуаціях. З його допомогою можна швидко активувати життєві сили, набратися енергії, просто потримавши кристали в руках. Гірський кришталь легко очищується від негативу – достатньо промити його під проточною холодною водою чи потримати на сонці.

Гірський кришталь – найкращий захист від чужого енергетичного впливу

На друзі гірського кришталю можна очистити і активувати інші кристали, мінерали, прикраси: друза наповнить їх енергією. Слід просто покласти речі, що треба очиcтити, на друзу на кілька годин.

Друза в приміщенні дуже добре очищує від будь-яких чужих негативних впливів і наповнює приміщення активною творчою життєвою енергією, особливо якщо вона розміщена так, що на неї попадає сонячне проміння. Заломлюючи сонячне світло, друза гірського кришталю буквально розбризкує навколо себе райдужну позитивну енергію.

Кристали гірського кришталю відмінно заряджають, структурують воду. Така вода стає живою, наближеною до ідеальної питної води. Структурована вода – це ліки, цілющий еліксир, що відновлює здоров’я. І ще: настояна на гірському кришталі вода – чудовий косметичний засіб для умивання. Шкіра очищується, зберігає свіжість і молодість.

Пірамідки з гірського кришталю стримують проникнення техногенних вібрацій: наприклад, встановлена на комп’ютері, телевізорі, мобільному телефоні пірамідка «вбирає» ці вібрації в себе і таким чином нейтралізує негативний вплив приладів на людину.

Гірський кришталь можна купити в інтернет-магазині Crystal Boutique: кристали, друзи різного розміру і якості, унікальні щітки, пірамідки, прикраси.

Гірський кришталь зустрічається різної якості, і ціна на нього залежить від чистоти та правильності кристалів, від розміру, від рідкісності кожного конкретного екземпляра. Загалом на гірський кришталь ціна не висока, але якщо це ідеально чистий великий кристал, а особливо п'єзо кристал — то такий колекційний раритет буде коштувати не дешево.

В нашому магазині зібрані рідкісні колекційні екземпляри, великі і особливо прозорі кристали, унікальні друзи гірського кришталю, на кожний камінь вказана ціна. Оскільки фотографії не відображають всю красу природних друз і кристалів, якщо ви бажаєте побачити на власні очі, потримати в руках кристал гірського кришталю перед тим, як купити його, це можливо в Києві, а для мешканців інших міст ми знімемо коротке відео, що краще продемонструє всю красу каменю, ніж фото. Звертайтесь за телефоном, що вказаний в контактній інформації або через форму зворотного зв’язку на сайті.