UA
RU
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Столики з флорентійської мозаїки

Столик "Схід"
0
190 000.00грн.
Cтолик "Схід", флорентійська мозаїка.  Висота 41 см, діаметр стільниці 70 смКамені: яшма, молочний кварц, хризопраз, блакитний обсидіан, халцедон, нефрит, мармур .Ніжка- ковка. ..
Столик мозаїчний "Виноград"
0
550 000.00грн.
Авторський столик з флорентійською мозаїкою "Виноград". Діаметр стільниці 72см. Висота 53 см. Основа - мармур. Кована ніжка. Камені: Малахіт, халцедон, скам'яніле дерево, содаліт, змійовик, амазоніт, чароїт, лазурит, кварцит, офікальцит, лі..

Флорентійська мозаїка рідко зустрічається в каталогах сучасного мистецтва: це надто дороговартісна техніка, що потребує наявності величезного асортименту напівдорогоцінного каміння та мінералів в якості вихідного матеріалу, майстерності каменерізів та спеціального обладнання.

Столики з флорентійської мозаїки, зроблені майстрами 17-19 століть, прикрашають експозиції найвідоміших музеїв світу.

Магазин Crystal Boutique представляє ексклюзивні столики ручної роботи в техніці флорентійської мозаїки, зроблені в Україні. Це абсолютно унікальні розкішні предмети декору для елітного інтер’єру.

Купити столик з флорентійської мозаїки або замовити під свій інтер’єр можна в магазині Crystal Boutique та в нашій галереї флорентійської мозаїки в центрі Києва.