UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Флорентійська мозаїка

Картина "Священні печери"
0
0.00грн.
Флорентийська мозаїка, картина "Священні печери" (за мотивами картини Н.Реріха). Розмір без рами 86х60см. Камені: Онікс, яшма, содаліт, лазурит, унакіт, мармур, ліственіт, родоніт, діорит.Основа - мармурова плита...
Шкатулка “Білий лотос” з флорентійською мозаїкою
0
0.00грн.
Розкішна шкатулка для ювелірних прикрас, вирізана з цільного шматка зеленого індійського мармуру, овальної форми. Кришка шкатулки оздоблена флорентійською мозаїкою з напівдорогоцінного каміння (воластонітовий скарн, онікс, амазоніт, кварц). &nbs..
Декоративне панно "Дерево життя"
0
0.00грн.
Декоративне панно "Дерево життя", флорентійська мозаїка. Размер 61х61см.Склад самоцвітів:  онікс, родоніт, амазоніт, ліственіт, офікальцит, кахолонг, блакитний агат, халцедон, чароіт, кремінь, блакитний обсидіан. Основа - мармур. ..
Декоративне панно "Батьківщина чаю"
0
0.00грн.
Авторськая картина в техніці флорентійської мозаїки з самоцвітного каміння. Розмір  83 х 55 см. Камені: яшма, змійовик, волластонітовий скарн, молочний кварц, офікальцит, онікс, родоніт, пегматит, тигрове око, кварцит, скарн, унакіт, ліственіт, ..
Флорентійська мозаїка картина "Караван, що йде за зорею"
0
0.00грн.
Минерали: Яшма, унакіт, березит, нефрит, хризопраз, чароіт, кахолонг, ліственіт, кварцит.Розмір картини без рами 86 х67см, разом з дерв'яною рамою 100х80см. Основа - мармур. ..
Столик мозаїчний "Виноград"
0
0.00грн.
Авторський столик з флорентійською мозаїкою "Виноград". Діаметр стільниці 72см. Висота 53 см. Основа - мармур. Кована ніжка. Камені: Малахіт, халцедон, скам'яніле дерево, содаліт, змійовик, амазоніт, чароїт, лазурит, кварцит, офікальцит, лі..
Флорентійська мозаїка картина "Вісник з Гімалаїв"
0
0.00грн.
Флорентійська мозаїка картина "Вісник з Гімалаїв". Розмір 92х65см. Мінерали: Офікальцит, змійовик, яшма, аметистовий кварц, скарн, ліственіт. Основа - мармур. В дерев'яній рамі з  кріпленнями, розмір разом з рамою 105х80см.  ..
Декоративне панно "Квіти і фрукти"
0
0.00грн.
Флорентійська мозаїка, розмір 64х67см. Лазурит, блакитний агат, чароіт, онікс, халцедон, кахолонг, волластонітовий скарн, офікальцит, нефрит, ліственіт, рожевий кварц. Основа - мармурова плита. 2003        ..
Картина "Відображення"
0
0.00грн.
Флорентійськая мозаїка, картина "Відображення". Розмір 71х61см.Камені: Унакіт, яшма, ліственіт, змійовик, клинохлор, офікальцит, скарн, скам'яніле дерево, родоніт, мармур, онікс, жадеїт, кремінь.Основа - мармур..
Пластинки натурального мармуру
0
300.00грн.
Пластинки натурального мармуру різної фактури, форми та кольорів для декоративних, мозаїчних, інтер'єрних робіт. Товщина 0,3 см, розмір від 5 до 15 см. Поштучно ціна від 10 до 20 грн. Опт від 100 платівок (знижка 35%). Продаж на суму щонайменше 300 г..
Флорентійська мозаїка картина "Гімалаї"
0
85 555.00грн.
Камені : Яшма, аметистовий кварц, мармур, родоніт, содаліт, лазурит, березит.Основа: мармур.Розмір картини без рами 77х51 см. ..
Картина "Сяйво вічності"
0
200 005.00грн.
Розмір без рами 81х51см.Камені: чароїт, лазурит, мармур, волластонітовий скарн, амазоніт, яшма, молочний кварц.Основа - мармурова плита..
Столик "Схід"
0
650 055.00грн.
Cтолик "Схід", флорентійська мозаїка.  Висота 41 см, діаметр стільниці 70 смКамені: яшма, молочний кварц, хризопраз, блакитний обсидіан, халцедон, нефрит, мармур .Ніжка- ковка. ..
Картина флорентійська мозаїка
0
0.00грн.
Картина розмір 51 х 89 см без рами. Самоцвіти: лазурит, яшма, унакіт, аметистовий кварц, змійовик, офікальцит, мармур. Основа - мармурова плита. ..
Флорентійська мозаїка

Ексклюзивний декор: дещо більш оригінальне, ніж ювелірні прикраси

Дорогоцінна прикраса для елітного інтер’єру — картина, декоративне панно, столик з натурального самоцвітного каміння — флорентійська мозаїка, або pietra dura італійською. Це раритетний, навіть рафінований вид мистецтва. До того ж, вельми дорогий.

Що таке флорентійська мозаїка, про її історію, докладніше про техніку її створення читайте в нашому блозі.

В нашому інтернет-магазині ви знайдете авторські ексклюзивні картини і панно для будь-якого інтер’єру

Крім самого міста Флоренція - батьківщини цього виду мистецтва, дуже небагато музеїв в світі, такі як Wiener Hofburg, Munchner Residenz можуть похвалитися солідними колекціями флорентійської мозаїки. В приватних зібраннях найрідкісніше мистецтво pietra dura, як правило, представлене лише невеликими роботами в межах розміру екрану iPad.

Колекція флорентійської мозаїки в Києві

В Crystal Boutique можна купити флорентійську мозаїку української художниці Тетяни Кошіль, практично єдиної, хто створює роботи в цьому жанрі в Україні. Яскраві, неповторні столики з самоцвітів, чарівні картини великого формату, що оживають в променях сонця живими фарбами матового і напівпрозорого каміння найрізноманітніших відтінків, складених в єдину композицію і ювелірно підігнаних один до одного.

Неймовірної складності ручна робота плюс рідкісні самоцвітні камені з усього світу в якості вихідного матеріалу - дві причини, через які флорентійська мозаїка завжди була, є і буде елітарним і виключно дороговартісним арт-об’єктом.

Можна собі уявити, яке різноманіття самоцвітів у вигляді тонко нарізаних пластин треба мати художнику, щоб підбирати “фарби” для картини: адже тут змішувати кольори неможливо. Хоча з тих же мінералів виготовляють і фарби, наприклад, з лазуриту. Щоб створювати флорентійську мозаїку, треба мати в своєму арсеналі цілий музей мінералогії.

В яких країнах флорентійська мозаїка набуває популярності?

В сучасному світі флорентійська мозаїка прийшлася до смаку в багатих країнах Сходу, зокрема в ОАЕ. Розкішні мечеті, найбільші в світі, прикрашені, прикрашені мозаїкою з каміння. Однак там в основному використані м’які та недорогі види мінералів, здебільшого різнокольорові мармури. В нашій колекції більшість каменів – тверді, в сотні і тисячі разів твердіші за мармур, і в стільки ж разів більш складні в обробці і більш дорогі.

Різнобарвні пейзажні яшми з усього світу, напівпрозорий джамбульський халцедон всіх відтінків червоно-рожевої гами, молочно-білий кахолонг, тверде, як кварц, скам’яніле дерево та десятки інших рідкісних мінералів мають твердість за шкалою Мооса 7.

Запаси деяких самоцвітів, використаних в роботах, вже вичерпані – наприклад, уральського малахіту, чароїту, а в цих роботах унікальне каміння зберігає свою красу для прийдешніх поколінь. Навіть просто зібрати в одному місці всі ті камені з усього світу, що є в цих роботах – вже вийде унікальний музей мінералогії. Тут не використовується жодне фарбоване чи штучне каміння, лише натуральні самоцвіти, якими їх створила природа.

Кожний шматочок мінералу має неповторний відтінок, своєрідний малюнок. Іноді природа створює настільки чудернацькі візерунки в камені, що в них можна розгледіти найрізноманітніші образи, пейзажі, примхливі орнаменти або дивні письмена. Перенести ці готові зображення в картину, вплести різні образи у візерунок сюжету - все це можливо в флорентійській мозаїці. Потрібні лише трохи божевільної геніальності автора та багато-багато кропіткої праці.

Енергія природних каменів, підсилена творчим задумом митця, наповнює собою оточуючий простір, надаючи йому життєвої сили, гармонії, подиху вічності. Виходячи з вартісності вихідного матеріалу і складності роботи, художник особливо ретельно обирає тему, сюжет картини: лише глибока ідея, важливий меседж варті втілення в цьому унікальному жанрі.

Такі речі вічні, їх барви не вицвітають, вони не горять, час не володарює над ними. Картина, столик будуть зберігати свій первісний вигляд століттями.

Колекція, що представлена тут, складається з великих робіт. Такий формат є доволі рідкісним для цієї техніки. Для створення таких витворів потрібні складні технологічні умови і обладнання, а також ручна майстерність вищого гатунку з обробки і різки каміння. Вага кожної картини чи панно – від 20 кг.

Галерея флорентійської мозаїки в Києві

Для тих, хто бажає подивитись нашу колекцію флорентійської мозаїки є можливість відвідати нашу галерею в центрі Києва, в районі метро Золоті Ворота. Звертайтесь за телефоном, вказаним в контактній інформації на сайті.

Унікальність і неповторність кожної роботи гарантована самою природою: зробити другу таку саму картину просто неможливо. Це досконалий, стовідсотковий ексклюзив.