UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Ексклюзивні подарунки

Вас чекає радісна подія – день народження друга чи родича, весілля чи інше торжество, на яке ви запрошені. Постає питання: що подарувати людині, якщо у цієї людини практично все є, як приємно здивувати своїм подарунком, щоб його оцінили, щоб він сподобався? Хочеться подарувати щось не банальне, не таке, як всі. До того ж гарне, щоб викликало захоплення і захват… 

Ідеї є. Існує дещо, створене самою природою. Напівдорогоцінне каміння і вироби з нього.

  

Унікальний колекційний кристал чи друза прикрасить будь-яку оселю і гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр. Споглядання краси природного мінералу завжди заспокоює, втихомирює бурхливі негативні емоції, знімає стрес і втому, налаштовує на філософські роздуми про життя… Це корисно в нашому сучасному світі, де вирують події і від потоку інформації йде обертом голова. 

Мінерали – найпоширеніший об’єкт колекціонування. І тут сама природа постаралася зробити так, щоб не існувало двох абсолютно однакових речей: кожен камінь, кожен кристал унікальні і неповторні. Саме це і цінне, саме тому їх так поціновують знавці. Милуватись їх неповторною красою, загадковим блиском можна нескінченно. Камені, кристали -це завжди унікальний, вишуканий і дорогий подарунок. 

Кулі з самоцвітів і мінералів, друзи і кристали – не просто ексклюзивна прикраса в домі. Люди, що займаються медитаціями, йогою користуються кам’яними кулями для своїх духовних практик. Власне, як і кристалами. Особливо популярні кулі з різних видів кварцу і кристали гірського кришталю як універсальні гармонізатори енергій і провідники тонких вібрацій. 

А прикраси з напівдорогоцінного каміння обожнює кожна жінка. Вони є на будь який смак і гаманець. Різноманіття вражає! І їх ніколи не буває забагато. 

Є ще й подарунки з особливим значенням, їх зазвичай дарують дуже близьким і дорогим людям: це подарунки – амулети, обереги і талісмани. Камінь, подарований з особливими емоціями, від щирого серця, з чистими думками і світлими побажаннями, здатен стати захисником від всякого негативу і небезпеки, стати символом удачі і успіху в житті, навіть рушійною силою на шляху до саморозвитку, самовдосконалення і прогресу  в різних сферах діяльності. Це не обов’язково має бути якась прикраса: перстень чи намисто, наприклад. В ролі оберега чи талісмана може бути навіть невеличкий природний кристал, який людина буде часто брати до рук, носити в кишені, тримати на робочому столі.

Головна умова – камінь має обов’язково бути натуральним – не штучним, не фарбованим, не підробленим іншим чином: штучне каміння не має тої сили і енергетики, що містять в собі природні кристали і мінерали. Це лише блискуча мішура, як ялинкові іграшки… 


Ну і нарешті про фінансове питання: купити ексклюзивний подарунок можна і за цілком прийнятну ціну. Вартість невеличких кристалів напівдорогоцінних порід, наприклад кварців, гірського кришталю – не висока і доступна будь-кому. Хоча, звісно, верхньої межі вартості каміння не існує: можна знайти взагалі унікальні речі, що коштують надзвичайно дорого. Навіть якщо це і не діаманти – є камені, цілком співставні з ними по своїй рідкісності, ціні і красі.

Даруйте незвичайні подарунки, даруйте радість і натхнення. Подаровані квіти зів’януть за тиждень і забудуться, а подарований кристал чи камінь не має строку придатності, його краса вічна, його вібрації нічим не перебити. Якщо ви подарували його з любов’ю, вона сяятиме в ньому завжди, і той, кому ви його подарували, відчуватиме це, скільки б часу не минуло.Схожі статті
Найрідкісніший, але й найдовговічніший вид мистецтва – мозаїка з каменю. Зародившись у вигляді примітивних стародавніх двоколірних зображень, викладених з природних камінців, за кілька тисячоліть вон..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре