UA
RU
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Джеспіліт

Пірамідка з джеспіліту 2х2 см
0
180.00грн.
Пірамідка з джеспіліту, розмір основи 2х2 см, висота 1,5 см, виготовлена в пропорціях єгипетських пірамід (золотий переріз)...
Шкатулка з джеспіліту
0
290.00грн.
Мініатюрна шкатулка для коштовностей з каменю джеспіліту. Прямокутної форми. Розмір 4.5 х 8.5 см, висота 2.5 см. Кришка шкатулки фіксується магнітиками. ..
Піраміда золотого перерізу з джеспіліту 12х12см
0
2 789.00грн.
Піраміда вирізана вручну з мінералу джеспіліт. Розмір основи 12х12см, висота 8 см — єгипетські пропорції золотого перерізу. Вага піраміди 2700 г...


Мінерал джеспіліт – слоїстий тонкосмугастий яшмовидний тонкозернистий різновид залізистого кварциту з прошарками гематиту і магнетиту. Оксиди заліза забарвлюють джеспіліт в чорний, червоний, бурий, сірий та інші кольори і відтінки. Камінь магнітиться. Поліровний джеспіліт дуже декоративний, має матовий графітовий полиск темно-сірих і бурих відтінків.

Енергетичні властивості джеспіліту

Завдяки своїм магнітним властивостям джеспіліт може витягувати з хворого органу погану енергію.

Залізо, що міститься в мінералі, споріднює його з кров’ю. Здавна вважали, що він зупиняє кровотечі, очищує кров, заліковує рани, гематоми та може впливати на склад крові, на рівень гемоглобіну. Укріплює кровотворні та кровоочисні органи – печінку, нирки, селезінку та шлунково-кишковий тракт. Стимулює роботу червоного кісткового мозку, сприяє збільшенню кількості і якості еритроцитів. Джеспіліт забезпечує правильне кровопостачання до органів та виведення шлаків при звужених судинах, позитивно впливає у випадках судинних розладів, особливо при низькому артеріальному тиску.

Джеспіліт має надзвичайно потужну енергетику. Використовується для захисту від енергетичних ударів. Стримує спалахи гніву, підвищує стійкість до стресів, змушує тверезо дивитись на життя.

За своїми природними властивостями він чудовий провідник саме людської енергетики, концентрує і підсилює її. Ця властивість каменю в умілих руках перетворює його на камінь-цілитель, камінь-захисник.

Купити пірамідку з джеспіліту можна в нашому інтернет-магазині

За допомогою пари пірамідок однакового розміру з джеспіліту та з ліственіту або лазуриту можна за кільки хвилин нормалізувати підвищений артеріальний тиск без пігулок – вони в парі працюють як «швидка допомога». Такі пірамідки можна купити у нас в інтернет-магазині. Як ними користуватись – запитуйте у наших консультантів по телефону або через форму зворотнього зв’язку на сайті.