UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Димчастий кварц

пірамідка з димчастого кварцу висока
0
2 500.00грн.
Пірамідка з димчастого кварцу висока. Розмір основи 4,5х4.5см, висота 9см. Вага 150г . На одній з граней пірамідки з низу є печерка з мікрокристалами, що надає їй особливу силу: ця печерка значно підсилює енергетичний вплив пірамідки на навколишній п..
Пірамідка з димчастого кварцу розмір основи 4х4 см
0
2 800.00грн.
Пірамідка з димчатого кварцу, прозора, з фантомами і візерунком- павутинкою. Використовується як сімейний оберіг, у літотерапіі та інших езотеричних практиках. Розмір: 9/4/4 см; вага - 120 г..
Галтовка димчастого кварцу 100 г
0
500.00грн.
Димчастий кварц, Україна, галтовка — округлі шліфовані камені, 19 штук. Загальна вага 100 г. Прозорі. ..
Галтовка димчастого кварцу 80 г
0
320.00грн.
Димчастий кварц, Україна, галтовка — округлі шліфовані камені, 18 штук. Загальна вага 80 г. Прозорі...
Димчастий кварц (раухтопаз) 302 г
0
2 400.00грн.
Камінь димчастий кварц, або раухтопаз, 302 г. Розмір 8,0/5,5/4,5 см. З трьох боків видні дрібні кристали. Камінь прозорий на просвіт. Походження — Україна, Волинське родовище...
Димчастий кварц 117 г
0
345.00грн.
Абсолютною прозорий натуральний димчастий кварц, Україна. Вага 117 г. Розмір 8 х 5 см..
Димчастий кварц 1387г
0
3 985.00грн.
Друза кристалів  димчастого кврацу, що переходить в моріон, з вкрапленими кристалами топазу. Країна походження - Україна, Волинське родовище. Розмір 14/12/6 см., Вага 1387 г...
Димчастий кварц 165 г
0
500.00грн.
Димчастий кварц, абсолютно прозорий натуральний камінь з природними необробленими гранями, місцями з залишками "сорочки" вагою 165 г. Розміри 8/5/4,7 см. Україна, Волинське родовище...
Димчастий кварц 312 г
0
936.00грн.
Прозорий поліхромний (зональний) кварц, частина каменю має світлий димчастий відтінок, частина - прозорийгірський кришталь. Вага 312 г.Розміри 10/5/4 см. Україна...
Димчастий кварц 34 г підвіска
0
390.00грн.
Підвіска з природнього необробленого димчатого кварцу (Україна), ювелірної прозорості, з яскравою райдугою. Розмір: 5/3/1,8 ми; вага - 34 г..
Димчастий кварц 62 г
0
500.00грн.
Димчастий кварц, абсолютно прозорий натуральний камінь дуже світлого димчастого відтінку, вагою 62 г. Розміри 6/4/3  см. Україна, Волинське родовище...
Димчастий кварц галтовка дрібна 100г
0
450.00грн.
Димчатий кварц, галтовка дрібна: 0,3-0,7 мм, загальна вага 100г, Походження каменів — Україна, Волинське родовище...
Димчастий кварц для гірки, водоспада 10кг
0
10 000.00грн.
Великий колекційний зразок друзи темного димчастого кварцу - маса кристалів, що зрослися докупи - вагою 10кг. Напівпрозорий, темного відтінку, одна сторона гладенька, інша складається з голівок окремих кристалів, що зрослися (типу щітки).Чудово ..
Димчастий кварц друза 1000 г
0
2 700.00грн.
Натуральна друза — зросток кількох кристалів димчастого кварцу. Країна походження Україна, Волинське родовище. Вага 1000 г. Розмір 14/13/6 см. Вершини кристалів цілі, природні, грані чіткі, правильної форми, не пошкоджені. Друза напівпрозора на просв..
Димчастий кварц друза кристалів 12,8кг
0
5 600.00грн.
Велика друза кристалів димчастого кварцу, вага 12,8 кг. Україна, Волинське родовище. ..
Димчастий кварц кристал 1741 г
0
8 700.00грн.
Димчастий кварц, натуральний необроблений кристал (Україна, Волинське родовище). Розмір 12/8/6 см, вага 1741 г.  Кристал має чіткі природні грані, без вершини...
Димчастий кварц кристал 400 г
0
3 200.00грн.
Кристал димчатого кварцу з коричнево-жовтими відтінками, ювелірної чистоти і прозорості, частково з природніми гранями. Розмір: 9,5/6,5/6 см; вага - 400 г. Країна походження — Україна, Волинське родовище...
Димчастий кварц кристал 831 г
0
1 999.00грн.
Кристал димчастого кварцу. Розміри каменя 13/8/8 см. Вага 831 г. Кристал не оброблений, з природними жорсткими гранями. Напівпрозорий на просвіт. Україна...
Димчастий кварц кулон-пірамідка 12 г
0
700.00грн.
Підвіска/маятник з димчатого кварцу у вигляді пірамідки. Прозора, з павутинням всередині. Фурнітура з жовтого металу. Розмір: 1,5/1,5,/6,1 см; вага - 12..
Димчастий кварц піраміда висота 4,7 см
0
1 100.00грн.
Пірамідка з димчатого кварцу, ювелірної чистоти і прозорості. Використовується як сімейний оберіг, для нейтралізації негативних зовнішніх енергій, інших езотеричних практиках. Розмір: 4,7/2/2 см; вага - 15 г..
Димчастий кварц піраміда висота 7 см
0
1 450.00грн.
Пірамідка з димчатого кварцу, прозора, з візерунком - павутинrj. всередині. Використовується для збільшення і зміцнення життєвої енергії, в літотерапіі та інших езотеричних практиках. Розмір: 7/2,5/2,5 см; вага - 39 г..
Димчастий кварц пірамідка-маятник
0
650.00грн.
Пірамідка з димчастого кварцу на підвісці. камінь прозорий, з павутинкою. Може використовуватись як маятник для біолокаціі і як оберіг здоровʼя, життєвої енергії. Фурнітура із жовтого металу. Розміри1,5/1,5/6 см, вага 11г..
Димчастий кварц прозорий 3,25 кг
0
3 300.00грн.
Димчастий кварц сировина високої прозорості. Розмір 20х17 см. Вага 3250г. ..
Димчастий кварц прозорий 540г
0
1 650.00грн.
Ця друза димчастого кварцу з цитриновим відтінком абсолютно прозора. В своїй природній "сорочці". Вона як губка всмоктує весь негатив і допомагає пережити складні ситуації, що виникають в реальному житті. Допоможе позбавитись від гордині, ревнощ..


Димчастий кварц — різновид кварцу з домішками алюмінію та заліза, що надають каменю відтінків бурого, коричневого кольорів різної інтенсивності. Як і у всіх кварців, його твердість за шкалою Мооса становить 7. Найбільші родовища цього мінералу знаходяться в Бразилії, але і в Україні цей мінерал є: Новоград-Волинське родовище в Житомирській області має багаті запаси.

Стара назва каменю — раухтопаз, рідше зустрічається назва бразильський кварц.

Кристали димчастого кварцу виростають до великих розмірів, часто зустрічаються друзи з сотень кристалів.

Огранений прозорий димчастий кварц дуже красиво виглядає в ювелірних виробах. Відполіровані грані мають сильний, яскравий блиск, а незвичайний брунатний окрас каменю надає йому загадковості та ефектності.

Енергетичні та езотеричні властивості димчастого кварцу

Здавна димчастий кварц вважали магічним каменем. Його брали в дальню подорож як захисника від будь-яких неприємностей на шляху.

Він символізує стихію землі, наш зв’язок з Землею, і монолітні друзи та великі кристали димчастого кварцу є постійним потужним інструментом накопичення земної енергії.

Вважають, що темні кристали димчастого кварцу вбирають в себе весь негатив з навколишнього простору і від людини, з якою перебувають в контакті, таким чином очищуючи їх.

Димчастий кварц може допомагати в зціленні складних хвороб, в тому числі нервових, як би заземлюючи, заспокоюючи людину. Доторкання до димчастого кварцу знімає тривоги, страхи, нав’язливі ідеї, дарує тепло та впевненість – те, що властиве стихії землі. За допомогою цього каменю легше здолати депресію. Він згасить бурхливі негативні емоції людей запальних, ревнивих. Він допомага чітко формулювати думки і ставити цілі зростання, відсіює нереальні бажання, і це знову ж таки відображає його властивість заземлювати.

Димчастий кварц надає сили та енергетичного позитиву довіри. Люди тягнуться до власника таких кристалів. Але і сам власник димчастого кварцу має слідкувати за своїми думками і направляти їх в позитивне, креативне русло, інакше допомоги від каменю не отримає.

Якщо покласти димчастий кварц під подушку і відповідним чином налаштувати себе, можна побачити віщі сни.

Допомагає цей камінь і при хворобах нирок, репродуктивної системи. Земна енергія корисна тим, хто відновлюється після тяжких хвороб, хоче набратись фізичної сили.

Цілющі властивості димчастого кварцу проявляються найкращим чином, якщо є прямий контакт з тілом людини: тобто носити його, наприклад, в каблучці недостатньо, слід тримати камінь в руках хоча б чверть години щодня, або носити у вигляді намиста, браслету, щоб каміння безпосередньо торкалось шкіри.

Час від часу прикраси, що носились, або камені, що тримали вруках, слід очищувати під струменем проточної холодної води, після чого корисно покласти їх на деякий час на сонце для активації, зарядки.

Корисні властивості друз та великих кристалів димчастого кварцу

Український димчастий кварц жовто-коричневих відтінків часто зустрічається у вигляді великих друз та великих кристалів. Вони моуть бути від світло-брунатного відтінку до дуже темних коричневих, від мутних до повністю прозорих.

Великі поодинокі кристали димчастого кварцу випромінюють потік потужної енергії в напрямку вершини кристалу. В той час як друза кристалів випромінює одразу в усі боки, створюючи як би захисну сферу навколо себе, і тим більшу область охоплює сфера, чим більша сама друза. Така захисна сфера оберігає простір від будь-яких негативних впливів з усіх боків. Таким чином, як захист друза набагато сильніша за монокристал. Якщо дати друзі димчастого кварце певну програму, вона буде транслювати її сферично, в усіх напрямках, таким чином допомагаючи реалізації закладеної в програму ідеї.

Великі друзи та окремі кристали, а особливо кулі з димчастого кварцу – потужні захисники від негативної енергії, чудово очищують приміщення, простір навколо себе.

Монокристал в домі може допомагати реалізувати конкретну мету, сприяти втіленню заданої йому чітко сформульованої думки.

З точик зору фен-шуй дуже корисно тримати в домі великі кристали і розміщувати їх на ділянці навколо будинку, за допомогою великих каменів формуються потоки позитивної енергії «ци» та прибирається вплив негативної енергії «ша», вважає китайська наука про гармонію Всесвіту.

Димчастий кварц в дизайні: декоративні кристали та друзи

Прозорі та напівпрозорі кристали і друзи димчастого кварцу можуть служити вишуканою, незвичайною прикрасою інтер’єру та чудово виглядати в ландшафтному дизайні альпійських гірок з підсвіткою, в садових фонтанах та водоспадах, добре підходять вони і для саду каменів.

Купити димчастий кварц можна в нашому інтернет-магазині в Києві, з доставкою або особисто обравши для себе камінь в нашій галереї в центрі столиці. Є в наявності як сировина для різання і виробів, так і пірамідки різного розміру та інші вироби.