UA
RU
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Димчастий кварц

Друза димчастого кварцу 335 г
0
0.00грн.
Натуральна друза — зросток кількох кристалів моріону, що переходить на вершинах у димчастий кварц (зональний кварц). Країна походження Україна, Волинське родовище. Вага 335 г. Розмір 11 х 7 х 5 см. Грані кристалів чіткі, не оброблені, ребристі. Верши..
Комплект з димчастого кварцу
0
200.00грн.
Комплект з димчастого кварцу (раухтопазу)  - сережки і кулон. ..
Димчастий кварц кристал 117 г
0
230.00грн.
Колекційний  кристал димчастого кварцу насиченого темного кольроу. Україна. Вага 117 г. Розміри 9 х 4 см. Походження - Україна, Волинське родовище. Кристал не оброблений, вершина сколота, напівпрозорий на просвіт...
Галтовка димчастого кварцу 80 г
0
240.00грн.
Димчастий кварц, Україна, галтовка — округлі шліфовані камені, 18 штук. Загальна вага 80 г. Прозорі...
Галтовка димчастого кварцу 50 г
0
250.00грн.
Димчастий кварц, Україна, галтовка — округлі шліфовані камені, 8 штук. Загальна вага 50 г. Прозорі. ..
Димчастий кварц, кристал 42 г
0
250.00грн.
Димчастий кварц, напівпрозорий кристал (Україна). Розміри кристала 7 х 2,8 х 1,2 см. Вага 42 г. Весь кристал має шорстку природну поверхню, на одній з граней мушлеподібний скол...
Кристал димчастого кварцу 144 г
0
280.00грн.
Кристал димчастого кварцу натуральний, Україна. Вага 144 г. Розміри 7 х 5 х 2,5 см. Монокристал необроблений, грані природні, шорсткі. Має невеликий склоподібний скол на одній з граней при вершини і на одній бічній грані. Через скол чітко проглядаєть..
Кварц  прозорий, кварц димчастий, галтовка на вагу
0
300.00грн.
Кварц димчастий, кварц прозорий — галтовка (поліровані камінці округлої форми). Країна походження мінералу  - Україна.  Продається на вагу по ціні 300 грн за 100 грам. Можна використовувати як для декоративних цілей, так і для структур..
Сережки з димчастого кварцу
0
330.00грн.
Сережки-підвіски з прозорого димчастого кварцу. Фурнітура — білий метал. Вага 12 г...
Димчастий кварц 117 г
0
345.00грн.
Абсолютною прозорий натуральний димчастий кварц, Україна. Вага 117 г. Розмір 8 х 5 см..
Димчастий кварц, кристал 64г
0
350.00грн.
Димчастий кварц, абсолютно прозорий всередині кристал (Україна). Розміри кристала 8 х 3,5 х 1,5 см. Вага 64 р Весь кристал має шорстку природну поверхню, на двох гранях мушлеподібний скол...
Димчастий кварц  кристал 63 г
0
380.00грн.
Зросток кристалів натурального димчастого кварцу, Україна, Волинське родовище. Вага 63 г. Розміри 7,5 х 3,5 х 2,5 см.На просвіт прозорий, коричневого кольору.  Всі грані кристалів природні, не поліровані. ..
Димчастий кварц кристал прозорий 335г
0
400.00грн.
Димчастий кварц, Україна. Прозорий. Вага 335 г. Каменерізна сировина..
Димчастий кварц 135 г
0
400.00грн.
Димчастий кварц натуральний, прозорий камінь. Вага 135 г . Розміри  7/6,5/2,5 см. Країна походження - Україна, Волинське родовище...
Галтовка димчастого кварцу 100 г
0
500.00грн.
Димчастий кварц, Україна, галтовка — округлі шліфовані камені, 19 штук. Загальна вага 100 г. Прозорі. ..
Димчастий кварц 274 г
0
520.00грн.
Димчастий кварц натуральний (Україна), абсолютно прозорий, дуже світлого відтінку. Розміри 15 х 5,5 х 4 см. Вага 274 г. Не оброблений. Дві сторони - незаймані грані кристала, з однієї сторони "приріс" невеликий кристал довжиною 3 см. Всередині місцям..
Димчастий кварц 175 г
0
525.00грн.
Димчастий кварц, абсолютно прозорий. Розміри каменя  8/6/3 см. Вага 175 г. Камінь не оброблений. Україна...
Димчастий кварц  кристал 131 г
0
590.00грн.
Кристал натурального димчастого кварцу, Україна, Волинське родовище. Вага 131 г. Розміри 9,5 х 5 х 2,5 см.Кристал має насичений темно-коричневий колір. На просвіт прозорий.  Всі грані кристалу природні, не поліровані, ребристі. На одній великій ..
Пірамідка з димчастого кварцу розмір основи 4х4 см
0
600.00грн.
Пірамідка з димчастого кварцу висока. Розмір основи 4х4см, висота 9см. Вага 97г...
Димчастий кварц, кристал 55 г
0
600.00грн.
Димчастий кварц, абсолютно прозорий всередині, цілісний кристал (Україна). Розміри кристала 8,5 х 3 х 2 см. Вага 55 р Весь кристал має шорстку природну поверхню, без сколів...
Димчастий кварц 125 г
0
650.00грн.
Димчастий кварц, абсолютно прозорий натуральний камінь вагою 125 г. Розміри 10,5/5/5 см. Україна, Волинське родовище...
Димчастий кварц кристал з друзою 470г
0
700.00грн.
Монокристал димчастого кварцу, на одній стороні наросли числені дрібні. Вага 470г. ..
Димчастий кварц 740г
0
740.00грн.
Друза димчастого кварцу вагою 740г. Один великий центральний кристал оточений дрібними кристалами. В "сорочці", не оброблений, не полірований камінь. ..


Димчастий кварц — різновид кварцу з домішками алюмінію та заліза, що надають каменю відтінків бурого, коричневого кольорів різної інтенсивності. Як і у всіх кварців, його твердість за шкалою Мооса становить 7. Найбільші родовища цього мінералу знаходяться в Бразилії, але і в Україні цей мінерал є: Новоград-Волинське родовище в Житомирській області має багаті запаси.

Стара назва каменю — раухтопаз, рідше зустрічається назва бразильський кварц.

Кристали димчастого кварцу виростають до великих розмірів, часто зустрічаються друзи з сотень кристалів.

Огранений прозорий димчастий кварц дуже красиво виглядає в ювелірних виробах. Відполіровані грані мають сильний, яскравий блиск, а незвичайний брунатний окрас каменю надає йому загадковості та ефектності.

Енергетичні та езотеричні властивості димчастого кварцу

Здавна димчастий кварц вважали магічним каменем. Його брали в дальню подорож як захисника від будь-яких неприємностей на шляху.

Він символізує стихію землі, наш зв’язок з Землею, і монолітні друзи та великі кристали димчастого кварцу є постійним потужним інструментом накопичення земної енергії.

Вважають, що темні кристали димчастого кварцу вбирають в себе весь негатив з навколишнього простору і від людини, з якою перебувають в контакті, таким чином очищуючи їх.

Димчастий кварц може допомагати в зціленні складних хвороб, в тому числі нервових, як би заземлюючи, заспокоюючи людину. Доторкання до димчастого кварцу знімає тривоги, страхи, нав’язливі ідеї, дарує тепло та впевненість – те, що властиве стихії землі. За допомогою цього каменю легше здолати депресію. Він згасить бурхливі негативні емоції людей запальних, ревнивих. Він допомага чітко формулювати думки і ставити цілі зростання, відсіює нереальні бажання, і це знову ж таки відображає його властивість заземлювати.

Димчастий кварц надає сили та енергетичного позитиву довіри. Люди тягнуться до власника таких кристалів. Але і сам власник димчастого кварцу має слідкувати за своїми думками і направляти їх в позитивне, креативне русло, інакше допомоги від каменю не отримає.

Якщо покласти димчастий кварц під подушку і відповідним чином налаштувати себе, можна побачити віщі сни.

Допомагає цей камінь і при хворобах нирок, репродуктивної системи. Земна енергія корисна тим, хто відновлюється після тяжких хвороб, хоче набратись фізичної сили.

Цілющі властивості димчастого кварцу проявляються найкращим чином, якщо є прямий контакт з тілом людини: тобто носити його, наприклад, в каблучці недостатньо, слід тримати камінь в руках хоча б чверть години щодня, або носити у вигляді намиста, браслету, щоб каміння безпосередньо торкалось шкіри.

Час від часу прикраси, що носились, або камені, що тримали вруках, слід очищувати під струменем проточної холодної води, після чого корисно покласти їх на деякий час на сонце для активації, зарядки.

Корисні властивості друз та великих кристалів димчастого кварцу

Український димчастий кварц жовто-коричневих відтінків часто зустрічається у вигляді великих друз та великих кристалів. Вони моуть бути від світло-брунатного відтінку до дуже темних коричневих, від мутних до повністю прозорих.

Великі поодинокі кристали димчастого кварцу випромінюють потік потужної енергії в напрямку вершини кристалу. В той час як друза кристалів випромінює одразу в усі боки, створюючи як би захисну сферу навколо себе, і тим більшу область охоплює сфера, чим більша сама друза. Така захисна сфера оберігає простір від будь-яких негативних впливів з усіх боків. Таким чином, як захист друза набагато сильніша за монокристал. Якщо дати друзі димчастого кварце певну програму, вона буде транслювати її сферично, в усіх напрямках, таким чином допомагаючи реалізації закладеної в програму ідеї.

Великі друзи та окремі кристали, а особливо кулі з димчастого кварцу – потужні захисники від негативної енергії, чудово очищують приміщення, простір навколо себе.

Монокристал в домі може допомагати реалізувати конкретну мету, сприяти втіленню заданої йому чітко сформульованої думки.

З точик зору фен-шуй дуже корисно тримати в домі великі кристали і розміщувати їх на ділянці навколо будинку, за допомогою великих каменів формуються потоки позитивної енергії «ци» та прибирається вплив негативної енергії «ша», вважає китайська наука про гармонію Всесвіту.

Димчастий кварц в дизайні: декоративні кристали та друзи

Прозорі та напівпрозорі кристали і друзи димчастого кварцу можуть служити вишуканою, незвичайною прикрасою інтер’єру та чудово виглядати в ландшафтному дизайні альпійських гірок з підсвіткою, в садових фонтанах та водоспадах, добре підходять вони і для саду каменів.

Купити димчастий кварц можна в нашому інтернет-магазині в Києві, з доставкою або особисто обравши для себе камінь в нашій галереї в центрі столиці. Є в наявності як сировина для різання і виробів, так і пірамідки різного розміру та інші вироби.