Меню
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Цитрин

Цитрин камінь 105 г
0
650.00грн.
Цитрин натуральний, Україна, Волинське родовище. Повністю прозорий камінь світло-жовтого цитринового відтінку. Розміри 6/5,5/4,5 см. Вага 105 г. Камінь не оброблений. На деяких сторонах присутня природна "сорочка" каменю...
Цитрини камені 107 г
0
789.00грн.
Цитрин натуральний. Лот з 3 каменів вагою 107 г, розмір від 3,5 до 6,5 см. Україна. Камені прозорі, світло-жовтого димчастого відтіноку...
Цитрин камінь 108 г
0
888.00грн.
Цитрин натуральний. Вага 108 г, розмір від 5/4/3,5 см. Україна. Камінь прозорий світло-жовтого відтінку. Три сторони мають дрібнокристалічний рельєф і залишки природної "сорочки". ..
Цитрин камінь 210 г
0
1 300.00грн.
Цитрин натуральний, Україна, Волинське родовище. Прозорий камінь світло-жовтого цитринового відтінку, що міняє інтенсивність забарвлення від одного боку до іншого. Розміри 8/4,5/3,5 мм. Вага 210 г. Камінь не оброблений...
Цитрин кристал 692г
0
1 489.00грн.
Цитрин кристал 54г
0
2 000.00грн.
Натуральний кристал цитрину ювелірної прозорості. Країна походження — Україна. Висота 6,5 см. Грані кристалу приполіровані. ..
Цитрин камінь 1637г
0
3 400.00грн.
Цитрин камінь 144 г
0
600.00грн.
Цитрин натуральний (Україна). Прозорий камінь світло-жовтого відтінку. Розміри 8 х 5 х 3 см. Вага 144 г. Камінь не оброблений. Всередині видні яскраві райдуги...


Цитрин — різновид прозорого кварцу жовтуватих відтінків — від світло-жовтого до бурштинового і кавово-жовтого. Цей камінь зустрічається і в Україні, серед кварців Волинського родовища в Житомирській області.

Камінь цитрин: магічні, лікувальні властивості, кому підходить цитрин

Цитрин має енергію, що здатна заспокоювати, знімати головний біль, стимулювати пам’ять, сприятливо впливати на психіку та нервову систему. Має захисний енергетичний ефект для хворих органів.

Цитрин приносить своєму власнику багатство. Жовтий колір цього каменю стимулює активність всього фізичного тіла, сприяє творчості і доброзичливому відношенню до оточення.

Цитрин рекомендовано носити занадто чуттєвим і вразливим особам. Його захисна аура забезпечує власнику достатню безпеку. Добре використовувати його для медитацій. Він розсіює хмари важких емоцій, дає відчуття ясності того, що відбувається.

Це найкращий камінь для бізнесменів, осоливо для початківців в бізнесі, для людей, що отримують спеціальну освіту і для тих, хто часто перебуває у від’їздах. З кристалом натурального цитрину легше впоратись з труднощами, приймати правильні рішення. Кристал цитрину — чудовий бізнес-амулет для молодої людини, і для чоловіка, і для жінки.

При значному падінні сил, депресії, бажанні багато що змінити в своєму житті можна звернутись по допомогу до кристалу цитрину, або кулі чи пірамідки з цього каменю.

Як відрізнити справжній камінь цитрин від фальшивки

На ринку сьогодні можна зустріти масу «цитринів» та «цитринових» щіток темно-помаранчевого кольору. Насправді все це — «запечені» аметисти: Недорогі аметисти і аметистові щітки піддають впливу високих температур, і камені міняють свій блідо-фіолетовий колір на темно-помаранчевий. При цьому всі енергетичні властивості каменю втрачаються.

Купити цитрин українського походження в необробленому вигляді, в вигляді кристалів, пірамід можна в нашому магазині Crystal Boutique. Ціна на цитрин не висока, залежить від кольору каменю, розміру та інших оціночних факторів.