UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Блог для интернет магазина Crystal Boutique

Здесь описание блог укр
Буремний 2022 рік чорного водяного тигра приніс нам багато чорної біди і примусив стійко долати труднощі. Що чекає на українців в 2023 році чорного кролика (кота) за китайським гороскопом? Одразу вп..
Сьогодні в Україні маса магазинів та приватних підприємців пропонує купити біжутерію з натуральним камінням. Чи все з цього каміння дійсно натуральне? Такі сумніви виникають у багатьох покупців, які н..
1 лютого 2022 року настане рік водяного тигра за китайським гороскопом. Чого очікувати у новому році? Як бути успішним у рік тигра? Які камені талісмани року тигра стануть у нагоді нам у 2022? Тигр у..
Всі стародавні культури, як східні, так і західні, наділяли дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння властивістю приваблювати удачу у справах, притягувати гроші, багатство. Які саме кристали, мінерали..
Терези ♎ — знак Зодіаку, що належить до стихії повітря. Головна планета - управитель цього знаку — Венера, стихія земля. Звідси — двоїста природа людей, що народилися під знаком Терезів: вони поєднуют..
Планета -управитель Меркурій робить людей, що народились під знаком Зодіаку ♍ Діва найбільш складними та суперечливими. Непросто підібрати камінь для Діви! Щоб він приносив користь, подобався людині і..
Лев ♌ — центральна фігура Зодіаку, безумовний лідер всіх часів та народів. Як управитель Лева — Сонце світить і зігріває всі планети Сонячної системи, так і людина, що народилася під знаком Лева, несе..
Камінь Рака: як обрати мінерал, що найкраще підійде народженому під цим знакомАстрологічний знак Рак ♋ — перший знак стихії води, що цілком керується Місяцем. Люди - Раки за знаком народження (22 черв..
В найсвітлішу, теплу, приємну пору року, з 21 травня по 21 червня, Сонце перебуває в секторі зодіакального сузір’я Близнюків ♊, і всіх, хто народився в цей період ми називаємо Близнюками за знаком Зод..
Перший знак стихії Земля в Гороскопі — чарівний Тілець ♉. Люди, народжені під знаком Тільця (21 квітня - 20 травня) підкорюють всіх оточуючих вишуканими манерами, чудовим смаком та впевненістю в собі...
Вогняний знак ♈ Овен, початок зодіакального кола, місяць народження — кінець березня — квітень. Овни, народжені в розпалі весни, коли росте світловий день — дуже сміливі, рішучі, енергійні, актив..
Знак Риб ♓ завершує коло Зодіака. Народжені під знаком Риб — чуйні, довірливі, чутливі, іноді пасивні. Яскраво виражена енергетика “інь”. Вони схильні до чужого впливу, але унікальна здатність до адап..
Люди, народжені в найсуворіший місяць зими — ♒ Водолії. Якщо ви хочете з користю підібрати напівдорогоцінний камінь для Водолія у подарунок, слід згадати, до якої стихії відноситься знак і під керуван..
Каміньталісман для знаку КозерігКозеріг ♑, мабуть, найупертіший знак зодіаку. Стихія його — земля. Щоб зрозуміти, які камені підходять Козерогам і чому так, згадаємо про якості народжених під цим зна..
Стрілець ♐ — один з вогняних знаків зодіаку. Найвпливовішою планетою, що визначає характер людини, народженої під знаком Стрільця, є Юпітер, що суміщає в собі силу протилежних стихій — вогню та води. ..
Скорпіон — дуже непростий знак гороскопу. Народжені під знаком Скорпіона ♏ — люди зі складним характером. Стихія Скорпіона — вода, але цим знаком керує Марс з потужною вогняною енергією та Плутон (вод..
Наступний рік бика за китайським календарем, 2021, обіцяє бути більш спокійним, ніж 2020-й, таких шокових ситуацій та неймовірних змін, які ми всі пережили у період володарювання білого щура, вже не о..
25 січня 2020 року вступить в силу рік щура за китайським календарем. Насправді - рік миші, як вважають самі китайці. Для них немає великої різниці між цими тваринами і на китайській мові “щур” - це ..
Багато століть людству відомо, що природні кристали, мінерали, дорогоцінне каміння можуть справляти вплив на здоров’я людини і навіть в деякій мірі на його долю. В стародавні часи камінню надавали осо..
Стародавні китайці вважали, що наш світ створений двома головними стихіями – вітром та водою, фен та шуй. Все в цьому житті має перебувати в рівновазі, балансі інь та ян – динамічних сил, що наповнюют..