Чароїт

Чароїт підвіска

Чароїт підвіска

Підвіска-кулон з чароїту. Розмір 33мм, вага 6г..

180.00грн.

Пірамідка з чароіту 3х3см

Пірамідка з чароіту 3х3см

Пірамідка з чароіту (Забайкалля), основа 3х3см, висота 2 см (єгипетські пропорції). Забарвлення темн..

400.00грн.

Пірамідка з чароіту 5х5см

Пірамідка з чароіту 5х5см

Пірамідка з чароіту (Забайкалля), основа 5х5см, висота 3 см (єгипетські пропорції). Забарвлення темн..

1 999.00грн.

Шкатулка з чароіта

Шкатулка з чароіта

Шкатулка для коштовностей з натурального чароїту (Забайкалля). Розмір 9 х 5.5 см. Вага 0,5кг. На кри..

3 500.00грн.

Чароіт  1680г

Чароіт 1680г

Блок чароіта яскравого фіолетового кольору висотою 20 см. Дві сторони поліровані. Щільної структури,..

16 800.00грн.

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)


Чароіт – калієво-польовошпатова гірська порода, силікат. Його кольорова гама – бузково-фіолетових відтінків з перламутровим блиском.

Існує лише одне родовище цього мінералу – на кордоні Якутії та Іркутської області, в басейні річки Чара (звідси назва), і територія його охоплює лише 10 квадратних кілометрів. Більше ніде в світі цей мінерал не знайдений. Чароїт вважають національним надбанням і символом Росії, і нині вивіз цього мінералу з території РФ заборонено, а видобування суворо обмежене якутською владою. За межами Росії можуть продаватися лише камені з старих запасів, вивезені раніше. З цієї причини ціна на нього в світі така висока.

Чароїтова порода, окрім фіолетових відтінків, може містити вкраплення зелених кристалів польвого шпату, чорні гольчасті кристали піроксену егирину, жовті кристалики тинакситу, сульфіди з металчним блиском. Що надають особливого шарму та незвичайного вигляду. Взагалі чароїт є дуже різноманітним за своїм малюнком і кольором, розрізняють до 100 різновидів. Особливо цінними вважають зразки екстра-класу, з яскраво вираженим малюнком та гарним перламутровим блиском.

Камінь активно використовують в ювелірній промисловостиї. Чароїт більш низьких сортів є виробним каменем.

Цей мінерал настільки красивий і незвичайний, що слава про нього швидко розійшлася світом і навіть в колекції мінералів Папи Римського є унікальна чароїтова брила.

Енергетичні та езотеричні властивості чароїту

Чароїт має величезну енергію. Допомагає в магічній практиці та сприяє маніпулюванню людьми. Сучасні якутські шамани вважають його своїм, шаманським каменем і активно користуються ним.

Вібрації цього екзотичного мінералу приносять гармонію та спокій у відносини.

Однак, чароїт, як і інші камені фіолетового кольору, не варто носити довгий час без перерви, оскільки особливо чутливих людей це може вводити в депресію.

Його вважають каменем змін та творчих проривів. Любить допомагати своїм впливом людям неспокійним, з елементами авантюризму. Може давати вихід з глухих кутів за рахунок несподіваних зустрічей.

Камінь слід приручити, а потімносити тільки на час необхідної віднього допомоги, знімаючи одразу після вирішення ситуації і даючи каменю відпочинок.

Чароїт продовжує молодість, повертає увтрачену чоловічу силу, пом’якшує запальність характеру та зменшує егоїзм, стимулює фантазію і уяву, допомагає людям творчим, покращує працездатність, оберігає від необдуманих вчинків і стимулює духовне зростання.

Де сьогодні можна купити чароїт та вироби з чароїту?

Чароїт можна купити в нашому інтернет –магазині у вигляді пірамідок різних розмірів, а також як каменерізну сировину. Ціна на чароїт визначається його якістю, яскравістю забарвлення, структурою зразка і іншими факторами.

Остерігайтесь підробок! Бувають випадки, коли під виглядом натурального чароїту продаються прикраси – сережки, каблучки, браслети – з пластиком під виглядом чароїту, а недосвідчений покупець не одразу впізнає підробку на око. Переконайтесь в надійності продавця, перше ніж купити прикрасу з чароїтом.

Щоб купити чароїт для певних цілей, звертайтесь до нас за індивідуальною консультацією – способи носіння і методики використання суворо індивідуальні, єдиного рецепту для всіх не існує.