UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Чароїт

Пірамідка з чароіту 2х2см
0
300.00грн.
Пірамідка із чароїту, розмір 2/2/1,6 см, вага 5г. Камінь походженням із Забайкалля...
Пірамідка з чароіту 3х3см
0
900.00грн.
Пірамідка з чароіту (Забайкалля), основа 3х3см, висота 2 см (єгипетські пропорції). Забарвлення темно-фіолетове з чорними вкрапленнями. Застосування: якщо ви практикуєте медитації або кілька хвилин намагаєтесь розслабитись і відпочити і зняти ст..
Пірамідка з чароіту 5х5см
0
3 000.00грн.
Пірамідка з чароіту (Забайкалля), основа 5х5см, висота 3 см (єгипетські пропорції). Забарвлення темно-фіолетове з чорними вкрапленнями. Застосування: якщо ви практикуєте медитації або кілька хвилин намагаєтесь розслабитись і відпочити і зняти ст..
Чароіт  1680г
0
16 800.00грн.
Блок чароіта яскравого фіолетового кольору висотою 20 см. Дві сторони поліровані. Щільної структури, не слоїться, не кришиться. ..
Чароїт 47 г
0
1 000.00грн.
Підвіска з натурального, яскравого, необробленого чароіту. Чудовий оберіг/талісман. Фурнітура з жовтого металу. Розмір: 10/4/0,7 см; вага - 47 г..
Чароїт 615 г
0
3 195.00грн.
Чароїт камінь вагою 615 г. Забайкалля. Форма плити, сплющений з боків. Розмір 26/11/4 см. Камінь натуральний, не оброблений, не полірований. Колір світло-бузковий з чорними вкрапленнями...
Чароїт блок
0
4 000.00грн.
Брусок чароіту вищоі якості, одна сторона полірована, розмір 9,5/8,5/2 см, вага 417г...
Чароїт пластина 12 см
0
800.00грн.
Пластина чароіту. Розмір: 12/7/0,6 см; вага - 102 г..
Чароїт пластина 13 см
0
700.00грн.
Пластина чароіту. Розмір: 13/3,5/1 см; вага - 76 г..
Чароїт пластина 38 г
0
500.00грн.
Пластина чароіту. Використовується для ювелірних виробів, в літотерапіі, езотеричних практиках. Розмір: 8,5/5/0,5 см; вага - 38 г...
Чароїт, підвіска, вага 8 г
0
290.00грн.
Підвіска-кулон із чароїту. Фурнітура – білий метал. Розмір 3 см, вага 8 г. Камінь походженням із Забайкалля...
Чароїт, підвіска, вага 7 г
0
285.00грн.
Підвіска-кулон із чароїту. Фурнітура – білий метал. Розмір 2,8 см, вага 7 г. Камінь походженням із Забайкалля...


Чароіт – калієво-польовошпатова гірська порода, силікат. Його кольорова гама – бузково-фіолетових відтінків з перламутровим блиском.

Існує лише одне родовище цього мінералу – на кордоні Якутії та Іркутської області, в басейні річки Чара (звідси назва), і територія його охоплює лише 10 квадратних кілометрів. Більше ніде в світі цей мінерал не знайдений. Чароїт вважають національним надбанням і символом Росії, і нині вивіз цього мінералу з території РФ заборонено, а видобування суворо обмежене якутською владою. За межами Росії можуть продаватися лише камені з старих запасів, вивезені раніше. З цієї причини ціна на нього в світі така висока.

Чароїтова порода, окрім фіолетових відтінків, може містити вкраплення зелених кристалів польвого шпату, чорні гольчасті кристали піроксену егирину, жовті кристалики тинакситу, сульфіди з металчним блиском. Що надають особливого шарму та незвичайного вигляду. Взагалі чароїт є дуже різноманітним за своїм малюнком і кольором, розрізняють до 100 різновидів. Особливо цінними вважають зразки екстра-класу, з яскраво вираженим малюнком та гарним перламутровим блиском.

Камінь активно використовують в ювелірній промисловостиї. Чароїт більш низьких сортів є виробним каменем.

Цей мінерал настільки красивий і незвичайний, що слава про нього швидко розійшлася світом і навіть в колекції мінералів Папи Римського є унікальна чароїтова брила.

Енергетичні та езотеричні властивості чароїту

Чароїт має величезну енергію. Допомагає в магічній практиці та сприяє маніпулюванню людьми. Сучасні якутські шамани вважають його своїм, шаманським каменем і активно користуються ним.

Вібрації цього екзотичного мінералу приносять гармонію та спокій у відносини.

Однак, чароїт, як і інші камені фіолетового кольору, не варто носити довгий час без перерви, оскільки особливо чутливих людей це може вводити в депресію.

Його вважають каменем змін та творчих проривів. Любить допомагати своїм впливом людям неспокійним, з елементами авантюризму. Може давати вихід з глухих кутів за рахунок несподіваних зустрічей.

Камінь слід приручити, а потімносити тільки на час необхідної віднього допомоги, знімаючи одразу після вирішення ситуації і даючи каменю відпочинок.

Чароїт продовжує молодість, повертає увтрачену чоловічу силу, пом’якшує запальність характеру та зменшує егоїзм, стимулює фантазію і уяву, допомагає людям творчим, покращує працездатність, оберігає від необдуманих вчинків і стимулює духовне зростання.

Де сьогодні можна купити чароїт та вироби з чароїту?

Чароїт можна купити в нашому інтернет –магазині у вигляді пірамідок різних розмірів, а також як каменерізну сировину. Ціна на чароїт визначається його якістю, яскравістю забарвлення, структурою зразка і іншими факторами.

Остерігайтесь підробок! Бувають випадки, коли під виглядом натурального чароїту продаються прикраси – сережки, каблучки, браслети – з пластиком під виглядом чароїту, а недосвідчений покупець не одразу впізнає підробку на око. Переконайтесь в надійності продавця, перше ніж купити прикрасу з чароїтом.

Щоб купити чароїт для певних цілей, звертайтесь до нас за індивідуальною консультацією – способи носіння і методики використання суворо індивідуальні, єдиного рецепту для всіх не існує.