Берил ᐅ Купити в інтернет-магазині CrystalBoutique

Берил кристал 14 карат

Берил кристал 14 карат

Берил, натуральний необроблений кристал (Україна, Волинське родовище). Розмір 2,7х1 см, вага 14 кара..

3 360.00грн.

Берил кристал 23 карати

Берил кристал 23 карати

Берил, натуральний необроблений кристал (Україна, Волинське родовище). Розмір 2,8х1,3 см, вага 23 ка..

5 640.00грн.

Берил кристал 55 г

Берил кристал 55 г

Берил, натуральний необроблений кристал (Україна, Волинське родовище). Розмір 5х3 см, вага 55 г. Май..

33 000.00грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)


Берил –загальна назва мінералів підкласу кільцевих силікатів. Мінерали берилової групи поділяють на різновиди в залежності від забарвлення. Вони бувають безбарвними, жовтими, рожевими, зеленими різних відтінків, блакитними. Прозорі берили всіх відтінків високо цінуються та використовуються в ювелиірній справі.

Тут ми розкажемо про власне берил травянисто-зеленого кольору, ювеліри називають його благородним берилом. В Україні цей дорогоцінний камінь зустрічається на Волинському родовищі в Житомирській області.

Магічні, езотеричні та цілющі властивості берилу.

Берил – священний камінь стихії землі.

Камінь емоційної рівноваги та гармонії. Травнисто-зелений колір берилу привабливий і цілющий для очей і дає спокій нервовій системі.

Це мінерал вічності, що відштовхує все погане. Берил наводить лад в житті свого власника, примушує зняти рожеві окуляри і відсіяти все зайве, прояснює ситуацію. Цей камінь – потужний захисник. Він зриває маски з людей і дозволяє своєму власнику побачити їх такими, якими вони є насправді.

Цей камінь – талсман великого бізнесу. Він сприяє великим оборудкам, матеріалізації великого успіху. Але лише для людей з дуже позитивним настроєм, які чесно заробляють свої гроші.

Берил – символ вірності, приносить щастя в сім’ю. І взагалі він позитивно впливає на людські взаємовідносини, робить свого власника більш привабливим, привітним і комунікабельним, полегшує спілкування з людьми. Робить людину непереможною і веселою. Чим, звісно, підвищує привабливість свого хазяїна для протилежної статі.

Власнику великого кристалу берилу легше вести мудре життя, миритися з ворогами, знаходити нові цікаві і корисні контакти. Берил зводить свого власника з потрібним и людьми і притягує покровителів.

Як талісман – захищає в дальніх поїздках та подорожах, захищає майно свого власника від посягань і в дорозі, і вдома.

Берил чистить організм від енергетичних шлаків.

Що стосується цілющих властивостей берилу, то як і всі зелені камені він позитивно впливає на зір, на імунітет і на роботу печінки.

Купити берил у вигляді колекційних кристалів можна в нашому інтернет-магазині. Ціна берилу залежить від колекційної цінності конкретного каменю: його розміру, прозорості, забарвлення.