UA
RU
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Берил ᐅ Купити в інтернет-магазині CrystalBoutique

Каблучка з натуральним берилом 1,5 карата
0
350.00грн.
Кільце з натуральним берилом, 1,5 карати. Безрозмірне, з білого срібного металу..
Берил кристал 14 карат
0
3 360.00грн.
Берил, натуральний необроблений кристал (Україна, Волинське родовище). Розмір 2,7х1 см, вага 14 карат. Берил ювелірної якості, абсолютно прозорий..
Берил кристал 23 карати
0
5 640.00грн.
Берил, натуральний необроблений кристал (Україна, Волинське родовище). Розмір 2,8х1,3 см, вага 23 карати. Берил ювелірної якості, абсолютно прозорий..
Берил кристал 55 г
0
33 000.00грн.
Берил, натуральний необроблений кристал (Україна, Волинське родовище). Розмір 5х3 см, вага 55 г. Майже весь кристал берилу ювелірної якості, прозорий..

Берил –загальна назва мінералів підкласу кільцевих силікатів. Мінерали берилової групи поділяють на різновиди в залежності від забарвлення. Вони бувають безбарвними, жовтими, рожевими, зеленими різних відтінків, блакитними. Прозорі берили всіх відтінків високо цінуються та використовуються в ювелиірній справі.

Тут ми розкажемо про власне берил травянисто-зеленого кольору, ювеліри називають його благородним берилом. В Україні цей дорогоцінний камінь зустрічається на Волинському родовищі в Житомирській області.

Магічні, езотеричні та цілющі властивості берилу.

Берил – священний камінь стихії землі.

Камінь емоційної рівноваги та гармонії. Травнисто-зелений колір берилу привабливий і цілющий для очей і дає спокій нервовій системі.

Це мінерал вічності, що відштовхує все погане. Берил наводить лад в житті свого власника, примушує зняти рожеві окуляри і відсіяти все зайве, прояснює ситуацію. Цей камінь – потужний захисник. Він зриває маски з людей і дозволяє своєму власнику побачити їх такими, якими вони є насправді.

Цей камінь – талісман великого бізнесу. Він сприяє великим оборудкам, матеріалізації великого успіху. Але лише для людей з дуже позитивним настроєм, які чесно заробляють свої гроші.

Берил – символ вірності, приносить щастя в сім’ю. І взагалі він позитивно впливає на людські взаємовідносини, робить свого власника більш привабливим, привітним і комунікабельним, полегшує спілкування з людьми. Робить людину непереможною і веселою. Чим, звісно, підвищує привабливість свого хазяїна для протилежної статі.

Власнику великого кристалу берилу легше вести мудре життя, миритися з ворогами, знаходити нові цікаві і корисні контакти. Берил зводить свого власника з потрібним и людьми і притягує покровителів.

Як талісман – захищає в дальніх поїздках та подорожах, захищає майно свого власника від посягань і в дорозі, і вдома.

Берил чистить організм від енергетичних шлаків.

Що стосується цілющих властивостей берилу, то як і всі зелені камені він позитивно впливає на зір, на імунітет і на роботу печінки.

Купити берил у вигляді колекційних кристалів можна в нашому інтернет-магазині. Ціна берилу залежить від колекційної цінності конкретного каменю: його розміру, прозорості, забарвлення.