UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Берил ᐅ Купити в інтернет-магазині CrystalBoutique

Берил 12 карат
0
850.00грн.
Берил український натуральний, галтовка. Розмір: 1,7/1,5/0,7 см; вага - 12 карат..
Берил 15 карат
0
1 115.00грн.
Берил натуральний. Україна, Волинське родовище. Розмір 2/1/0,3 см, вага 15 карат. Камінь прозорий, світлого зеленуватого відтінку. ..
Берил кристал 55 г
0
33 000.00грн.
Берил, натуральний необроблений кристал (Україна, Волинське родовище). Розмір 5х3 см, вага 55 г. Майже весь кристал берилу ювелірної якості, прозорий..
Берил кулон 10 карат
0
625.00грн.
Берил натуральний, кулон. Україна, Волинське родовище. Розмір 2,5/1,5/0,25 см, вага 10 карат. Берил прозорий, галтовка. Фурнітура з білого металу...
Берил кулон 15 карат
0
985.00грн.
Берил натуральний, кулон. Україна, Волинське родовище. Розмір 2,8/1/0,4 см, вага 15 карат. Берил прозорий, галтовка. Фурнітура з білого металу...
Берили 3 шт галтовка 15 карат
0
950.00грн.
Комплект з трьох натуральних берилів (галтівка), Україна. Розмір більшого: 2,3/0,7/0,6 см; розмір менших: 2/0,6/0,4 см; загальна вага - 15 карат..
Берили 3 шт галтовка 18 карат
0
1 000.00грн.
Комплект з трьох натуральних берилів (галтівка), Україна. Розмір кожного, приблизно: 1,8/1,3/0,3 см; загальна вага - 18 карат..
Берили комплект 3 шт 18 карат
0
1 100.00грн.
Комплект з трьох натуральних берилів (галтівка), Україна. Розмір кожного, приблизно: 1,5/1,1/0,8 см; загальна вага - 18 карат..

Берил –загальна назва мінералів підкласу кільцевих силікатів. Мінерали берилової групи поділяють на різновиди в залежності від забарвлення. Вони бувають безбарвними, жовтими, рожевими, зеленими різних відтінків, блакитними. Прозорі берили всіх відтінків високо цінуються та використовуються в ювелиірній справі.

Тут ми розкажемо про власне берил травянисто-зеленого кольору, ювеліри називають його благородним берилом. В Україні цей дорогоцінний камінь зустрічається на Волинському родовищі в Житомирській області.

Магічні, езотеричні та цілющі властивості берилу.

Берил – священний камінь стихії землі.

Камінь емоційної рівноваги та гармонії. Травнисто-зелений колір берилу привабливий і цілющий для очей і дає спокій нервовій системі.

Це мінерал вічності, що відштовхує все погане. Берил наводить лад в житті свого власника, примушує зняти рожеві окуляри і відсіяти все зайве, прояснює ситуацію. Цей камінь – потужний захисник. Він зриває маски з людей і дозволяє своєму власнику побачити їх такими, якими вони є насправді.

Цей камінь – талісман великого бізнесу. Він сприяє великим оборудкам, матеріалізації великого успіху. Але лише для людей з дуже позитивним настроєм, які чесно заробляють свої гроші.

Берил – символ вірності, приносить щастя в сім’ю. І взагалі він позитивно впливає на людські взаємовідносини, робить свого власника більш привабливим, привітним і комунікабельним, полегшує спілкування з людьми. Робить людину непереможною і веселою. Чим, звісно, підвищує привабливість свого хазяїна для протилежної статі.

Власнику великого кристалу берилу легше вести мудре життя, миритися з ворогами, знаходити нові цікаві і корисні контакти. Берил зводить свого власника з потрібним и людьми і притягує покровителів.

Як талісман – захищає в дальніх поїздках та подорожах, захищає майно свого власника від посягань і в дорозі, і вдома.

Берил чистить організм від енергетичних шлаків.

Що стосується цілющих властивостей берилу, то як і всі зелені камені він позитивно впливає на зір, на імунітет і на роботу печінки.

Купити зелений берил необроблений, у вигляді колекційних кристалів можна в нашому інтернет-магазині. Ціна берилу залежить від колекційної цінності конкретного каменю: його розміру, прозорості, забарвлення.