UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Авантюрин

Авантюрин, яйце
0
3 595.00грн.
Натуральний авантюрин рідкісного забарвлення "золотий пісок". Яйце. Вага 118 г. Висота 62мм, ширина 43 мм...


Камінь авантюрин – гірська порода, дрібнозернистий різновид кварцу. Дрібні лусочки слюди, хлориту або гематиту гарно виблискують, розсіяні в масі кварциту. Камінь авантюрин має твердість за шкалою Мооса вд 6 до 7. В полірованому вигляді блискучі включення виглядають дуже привабливо. Забарвлення каменю залежить від домішок. Авантюрин буває цегляно-червоним, бурим, сіро-жовтим, або зеленим. Зелений авантюрин має більш рівномірне забарвлення, тоді як червоно-жовті авантюрини мають більшу іскристість, за що їх цінують виробники прикрас.

Магічні та цілющі властивості авантюрину. Кому підходить авантюрин

В залежності від кольору - червоно-жовті відтінки або зелений - авантюрини мають абсолютно різні властивості, можна сказати, діаметрально протилежні. Тут ми розповімо про червоно-бурі та жовті різновиди авантюрину.

Старателі на золотих копальнях Америки в 19 столітті вважали камінь авантюрин своїм талісманом, що притягує удачу в справі пошуку золота.

Іскристі блискітки авантюрину притягують погляд, споглядання і медитація з каменем покращують настрій, викликають почуття радості. В деяких культура його вважають каменем кохання, що зберігає вірність закоханих.

Авантюрин цегляно-червоних і жовтих відтінків вважають каменем водяних та земних знаків зодіаку, а вогняним знакам його не рекомендують причини посилення їх запальних вогняних акостеей. Спеціалісти єдині в думці, що авантюрин підходить тим, хто любить зміни в своєму житті і сміливо йде на зустріч новому та невідомому.

Як всі камені з блиском, з іскрою, авантюрин є чудовим захисником, оберегом від вроків.

Авантюрин добре підходить для медитацій. Підходить він і людям похилого віку – він додає сил, дає енергетичне підживлення.

Авантюрин лікує головний біль, стабілізує артеріальний тиск. Сприяє швидкому одужанню, активізує захисні сили організму.

Як відрізнити натуральний авантюрин від підробок

Увага! Те, що сьогодні продається скрізь під назвою «авантюрин», «золотий пісок» є насправді кольорове скло з блискучими крихітками з мідної тирси чи оксидів хрому, міді, заліза, кобальту. З цього скла роблять прикраси і видають їх за речі з натуральним авантюрином, з яким вони насправді не мають нічого спільного. Цікаво, що виготовляти кольорове скло з блискітками вміли ще в стародавньому Єгипті, а потім рецепт знову відкрили середновічні венеційці.

Відрізнити натуральний авантюрин від несправжнього не важко: справжній авантюрин має не такі рівномірні, однорідні забарвлення і структуру, як скло з блискітками, він в багато разів твердіший, і іскристий биск не такий яскравий і не рівномірний, а блискучі часточки набагато дрібніші.

Ціна авантюрина натурального, звісно, значно вища ціни скла, а гарні іскристі екземпляри натурального каменю зустрічаються доволі рідко.

Натуральный авантюрин можна купити в нашому інтернет-магазині.