UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Амулети, обереги і талісмани

Агат, підвіска
0
200.00грн.
Кулон з агату. Довжина 3 см...
Кварц льодистий, кулон 18 г
0
240.00грн.
Льодистий кварц, кулон. Розмір 4,7 см, вага 18 р Прозорий світло-сірий льодистий кварц, Україна..
Скамʼяніле дерево, кулон
0
250.00грн.
Кулон зі скамʼянілого дерева. Талісман/оберіг на 2024 рік деревʼяного зеленого дракону (з 10.02.2024). Розміри: 2/1/1 см..
Агат, підвіска 2.5 см
0
250.00грн.
Підвіска з натурального агату. Розміри 2.5 х 1.5 см. ..
Кулон з халцедону
0
280.00грн.
Кулон з халцедону рожевого. Розмір: 4,5/1,5/0,7 см..
Каблучка з пейзажним агатом
0
320.00грн.
Каблучка з пейзажним агатом, метал — білий медичний сплав. Каблучка безрозмірна, роз'ємна...
Агат моховий підвіска, розмір 4 см
0
340.00грн.
Кулон з мохового агату. Фурнітура – білий метал.  Талісман різнобічних досягнень, захоплюючих подорожей, підвищеного інтересу протилежної статі. Розмір 4 см. ..
Камінь жадеїт, підвіска
0
380.00грн.
Кулон з жадеіту.  Талісман/оберіг на 2024 рік зеленого деревʼяного дракона (з 10.02.24). Розмір: 3,5/1,5/1 см..
Комплект з кварцу
0
390.00грн.
Комплект з трьох видів кварцу: кулон - з цитрину, сережки - одна з гірського кришталю, друга з димчастого кварцу. Такий склад з трьох кварців робить цей комплект чудовим оберегом, що буде захищати свою власницю і навіть близьких до неї людей, по..
Оберіг для пари — гірський кришталь і цитрин
0
395.00грн.
Оберіг для двох близьких людей: гірський кришталь (Ян) – чоловічий, цитрин (Інь) – жіночий. Кожен камінь розміром 2,5/1,5/1,5 см, загальна вага 23 г. Україна...
Телефонна пірамідка-оберіг - амулет з гірського кришталю
0
400.00грн.
Пірамідка - амулет, розмір основи 0.8 см, вага 1 карат, вирізана з кристалу натурального гірського кришталю. Кріпиться за допомогою клейкої стрічки на мобільний телефон для захисту користувача від шкідливого електромагнітного випромінення.Термін..
Український поліхромний топаз, кристал 10 г
0
415.00грн.
Талісман на удачу у вигляді прозорого кристала українського топазу з відполірованими гранями. Забарвлення кристалу переходить з винного у блакитне, тобто топаз є поліхромним. Камінь може стати вашим талісманом, що притягує позитив у ваше життя. Розмі..
Камінь-оберег ставроліт 38 г
0
420.00грн.
Оберіг з мінералу ставроліту, який у Швейцарії називають Базельським хрестильним каменем. Сріблясте сяйво породи навколо кристала ставроліту відбиває негатив і загрози. Розмір каменю 4,5/4/1 см, 38 г..
Підвіска з жадеіту
0
490.00грн.
Підвіска з жадеіту. Талісман/оберіг на 2024 рік деревʼяного зеленого дракону (з 10.02.2024). Фурнітура з жовтого металу. Розміри: 4,5/1,4/0,5 см..
Амулети з каменем і китовим вусом
0
500.00грн.
Амулети захисні (натільні підвіски) із природних енергетично найпотужніших матеріалів: гірський кришталь у вигляді пірамідки золотого перерізу, встановленої на фрагмент справжнього китового вуса. Розмір амулетів – від 4 до 8 см, розмір пірамідок– 0,8..
Агат, пірамідка-маятник
0
500.00грн.
Агат, піраміда-маятник, розмір основи 1,5х1,5 см висота 4,5 см. Може використовуватись як маятник для біолокації або як оберіг. ..
Жадеїт підвіска-оберіг
0
500.00грн.
Підвіска з жадеіту. Талісман/оберіг на 2024 рік деревʼяного зеленого дракону (з 10.02.24). Фурнітура з білого металу. Розміри: 4,5/2,5/0,6 см..
Підвіска з нефриту
0
550.00грн.
Підвіска з нефриту, вишукана огранка. Талісман/оберіг на 2024 рік деревʼяного зеленого дракону (з 10.02.24). Фурнітура з жовтого металу. Розміри: 6/1,5/1 см..
Оберіг — друза димчастого кварцу 121 г
0
585.00грн.
Оберіг (амулет) у вигляді міні друзи чудернацьки зрощених кристалів димчастого кварцу (Україна), що поглинають чужі власнику каменю енергії та зовнішні загрози. Виблиски веселки посилюють особистий захист та життєву енергію. Розмір 8,5/4,5/3 см, вага..
Лазурит, піраміда-маятник
0
600.00грн.
Лазурит, піраміда-маятник, розмір основи  1,3х1,3 см висота 5 см. Може використовуватись як маятник для біолокації або як оберіг. Камінь світлого блакитного відтінку, з білими вкрапленнями..
Пірамідка з винного топазу захисна 1х1 см
0
600.00грн.
Пірамідка з винного топазу, 1,0/1,0/0,6 см, вага 2г (10 карат). Може бути використана як  вставка для ювелірного виробу - амулету, а також її можна прикріпити на мобільний телефон для захисту від шкідливих високочастотних вібрацій...
Пірамідка гірський кришталь - льодистий кварц 2х2см автомобільна
0
600.00грн.
Автомобільна  пірамідка (оберіг) із гірського кришталю/льодистого кварцу вироблена у формі золотого січення. Захищає водія від зовнішніх негативних впливів, втоми, підтримує і активізує увагу, зосередженість,  життєву енергію.Кріпиться у по..
Пірамідка з блакитного топазу захисна 1х1 см
0
600.00грн.
Пірамідка з блакитного топазу, Україна, розмір 1,0/1,0/0,6 см, вага 2г (10 карат). Може бути використана як  вставка для ювелірного виробу - амулету, а також її можна прикріпити на мобільний телефон для захисту від шкідливих високочастотних вібр..
Халцедон, піраміда-маятник
0
620.00грн.
Халцедон рожевий джамбульський, піраміда-маятник, розмір основи 1,5х1,5 см висота 5 см. Може використовуватись як маятник для біолокації або як оберіг. ..
Амулети, обереги і талісмани

Камінь - оберіг, талісман — захисник і помічник, що оберігає та приносить удачу

Обереги, захисні амулети — наші прадавні добрі символи-захисники, знаки віри у вище заступництво. Вони втілювались у побутових речах, прикрасах. Вишиті рушник, сорочка, писанка, лялька, віночок, калина, верба, намисто коралів, камінці-самоцвіти… без них важко уявити нашу Україну. 

В давніх віруваннях камені обереги мали особливе значення. Скажімо, коралі, каблучки, підвіски, сережки, місцеві камінці-самоцвіти - не просто прикраси, вони мали подвійну функцію: магічну й естетичну, а насамперед створювали охоронне коло, яке мало убезпечити людину від злої сили і чужої волі.

Дорогоцінне каміння, кристали з давніх давен використовувались як обереги і талісмани, і сьогодні ці традиції не забуті. Мабуть кожна країна з тривалою історією має в своїх надрах сховища мінералів, які притаманні розвитку і захисту  їх релігійних, культурних , життєвих особливостей. Так , для Китаю це нефрит, Індії - золото, рубін, Південної Америки - опали, Північної - гірський кришталь. А для  України це українські різноколірні топази і кварци. До речі, вони визнаються одними з  найпривабливіших у світі. Дійсно, вони мають не аби яку естетичну і магічну привабливість.
Подарований з любов’ю кристал, прикраса з натуральним дорогоцінним камінням можуть стати захисним амулетом від порчі, вроків і чужого негативного енергетичного впливу, вберегти від біди і зберегти здоров’я. Навіть надати сил в складний момент, коли це потрібно. 
Камені обереги здатні приносити удачу і успіх

Кристали можна програмувати, і з них виходять сильні амулети. Запрограмований на захист і допомогу кристал буде роками стабільно виконувати свою “роботу”. Які саме властивості мають різні мінерали, напівдорогоцінні та дорогоцінні камені — читайте на відповідних сторінках розділу "Мінерали".

Якщо ви хочете, щоб поруч з вашою коханою людиною або вашою дитиною завжди був подарований вами оберіг, що буде нести в собі часточку вашої любові і захисту - для цього можна використати виріб з натурального самоцвіту чи просто невеликий кристал чи камінь.

Вибір оберега чи талісмана

Тут, на сторінках нашого інтернет-магазину, є десятки різних каменів амулетів у вигляді кристалів, друз, прикрас чи інших виробів, пірамідок. Можемо вам особисто підібрати амулет на замовлення: на здоров'я, на удачу, підберемо камінь оберіг, що найкраще підійде саме вам. Адже захисні амулети і талісмани мають бути в гармонії зі своїм власником і давати йому саме таку енергію, яку потребує ця конкретна людина в даний період свого життя.

Талісман чи оберіг можна вибирати за знаком Зодіаку, але це не обов'язково. >Як правильно вибрати камінь оберіг, камінь-талісман собі і своїм близьким людям - підкажуть наші консультанти, телефонуйте нам. 

Часті запитання про камені обереги

1.Який оберіг найсильніший?

Найсильніший оберіг — той, в який вкладена енергія любові. Кристали, каміння можна запрограмувати на захист людини, і вони довго зберігають передану їм енергетику.

2. Який оберіг для чоловіка найкращий?

Камінь - оберіг може бути сильним захисним амулетом для чоловіка, якщо він запрограмований на захист. Природні кристали, зокрема кварци, топази чудово працюють в якості оберега для чоловіка. Їх можна носити на шиї на ланцюжку, або просто в кишені, іноді брати в руки. Головне — мати з каменем постійний контакт.